Zaloguj się do konta

Nowy prezes PZW

utworzono: 2017/10/20 21:41
Wibowit

Wiadomość z ostatniej chwili-


Nowym prezesem ZG PZW został prezes okręgu Słupsk      Teodor Rudnik.  [2017-10-20 21:41]

pakul1206

Co o nim wiemy ??? [2017-10-20 22:44]

The Boss

Czy coś zmieni się, to pytanie 😉 czy się polepszy... Mam jakieś przeczucie, że tak 😝 [2017-10-20 23:21]

pakul1206

Może to taki Boniek PZW :) [2017-10-20 23:26]

Sith

Czy coś zmieni się, to pytanie 😉 czy się polepszy... Mam jakieś przeczucie, że tak 😝
Identyczne nadzieje były po poprzedniej zmianie i co z tego wynikło...?
  [2017-10-21 09:30]

Sith

Może to taki Boniek PZW :)
Krzysztofie, oby Twoje słowa były prorocze.
  [2017-10-21 09:32]

luxxxis

A ja tam w jakieś zmiany "na lepsze" poprostu już nie wierzę...
Nowy kapitan usiadł za sterami starej,dziurawej łodzi... [2017-10-21 10:19]

barrakuda81

Trzeba było dać mi znać że jest jakaś "wolna elekcja"! Sam bym kandydował:-) Mam pare pomysłów...Zacząłbym od obowiązkowego ustanowienia łowisk typu "no kill" po jednym na każde koło które ma wodę pod opieką.Tyle w skrócie i trzeba byłoby tego pilnować bez dodatkowej opłaty za tę wodę. Wszystko po to żeby ię można było naocznie i namacalnie przekonać czy wypuszczanie ryby i szczególna dbałość o zbiornik daje efekt w postaci lepszych wyników.Wędkarze nawet z małych miejscowości, małych kół z mizernym potencjałem wód mieliby okazję "dotknąc" takiego eksperymentu choćby po to by zweryfikować swoje a może także i czyjeś poglądy, np kolegów po kiju na temat takiej formy ochrony wód.Walor edukacyjny i wymierny zarazem.Moze potem obraz naszych wód zmieniłby się na lepszy za sprawą pozytywnych doświadczeń i nikt by juz nie narzekał...Takie mam marzenie:-) [2017-10-21 11:51]

edmund-wronka

Super ze SŁUPSKA  ok [2017-10-21 12:28]

Artur z Ketrzyna

Barakuda, a jak nikt z koła nie chce "no kil"? :-D
Narzucić tego nie możesz ;-)

Co do nowego prezesa. Fakt jest że to kolejny nowy prezes. Kto to? Co ma za uszami itd? A jak reszta zarządu?
Bo "ZA" głosuje cały zarząd, nie sam prezes. [2017-10-21 14:22]

Sith

Super ze SŁUPSKA  ok
Czyżby tam żyli lepsi, mądrzejsi ludzie? Ostatecznie mogą brać przykład z prezydenta Słupska... :)))
  [2017-10-21 15:12]

Romuald55

Jakkolwiek by nie było,pozytywem jest to,że nie jest się już "przywiązanym" do stołka. [2017-10-21 21:38]

barrakuda81

Artur niestety masz rację - cholerna demokracja...:-) Jak napisałem - to tylko marzenie. [2017-10-21 21:42]

Henryk1957

Wittam. Ciekawy jestem z jakiej obcji .  [2017-10-22 14:11]

Sith

Opcja obojętna, ma zreformować PZW, a nie obijać boki w sejmie! Tam już dość obijboków i nienażartych pasożytów... ;> [2017-10-22 16:34]

lechog

Ryby nie mają "opcji", mają na pewno obiekcje do niektórych z wędkujących, nie wędkarzy, bo wędkarz brzmi dumnie i zobowiązuje. Na temat nowego prezesa można poczytać i pooglądać w necie, Y.T. Odniosłem wstępnie pozytywne wrażenie. Dużo zależy od nas samych (i herkules dupa, jak ludzi kupa). Zastanawia mnie tylko jedno i napełnia nadzieją, że jakoś tak mało wybrano ludzi z dotychczasowej "centrali" gospodarsko-sieciowej. link :https://www.youtube.com/watch?v=BK95t6IRb4Q [2017-10-22 16:41]

Pawelski13

[2017-10-22 18:33]

mazur123

Trzeba było dać mi znać że jest jakaś "wolna elekcja"! Sam bym kandydował:-) Mam pare pomysłów...Zacząłbym od obowiązkowego ustanowienia łowisk typu "no kill" po jednym na każde koło które ma wodę pod opieką.Tyle w skrócie i trzeba byłoby tego pilnować bez dodatkowej opłaty za tę wodę. Wszystko po to żeby ię można było naocznie i namacalnie przekonać czy wypuszczanie ryby i szczególna dbałość o zbiornik daje efekt w postaci lepszych wyników.Wędkarze nawet z małych miejscowości, małych kół z mizernym potencjałem wód mieliby okazję "dotknąc" takiego eksperymentu choćby po to by zweryfikować swoje a może także i czyjeś poglądy, np kolegów po kiju na temat takiej formy ochrony wód.Walor edukacyjny i wymierny zarazem.Moze potem obraz naszych wód zmieniłby się na lepszy za sprawą pozytywnych doświadczeń i nikt by juz nie narzekał...Takie mam marzenie:-)

Moim zdaniem ZG powinien zostać zlikwidowany. Okręgi powinny same sobą gospodarować. Z pozyskanych składek które muszą odprowadzać do ZG starczyło by na ochronę, zarybienia, sport i zapłacenie odpowiednim osobom które są w stanie prowadzić to jak przedsiębiorstwo (czytaj ludzi z odpowiednim do tego wykształceniem i doświadczeniem).
 

  [2017-10-22 20:49]

pawelz

Artur niestety masz rację - cholerna demokracja...:-) Jak napisałem - to tylko marzenie.

A co ma demokracja do ogolnych przepisow ?. Spytaj Polakow czy chca placic ZUS czy podatki ?.
Co z tego ze czlonkowie nie chca NK ?. Kogo to ma obchodzic ?. Powinno byc odgorne ustalenie o jakims procencie wod NK w okregu i koniec. Wlasnie tak opacznie pojmowana demokracja (kilku baranow nie majacych pojecia o godspodarowaniu decyduje co najlepsze dla wody) powoduje ze mamy to co mamy. Nie decyduja fachowcy a grupka wzajemnej adoracji.
Moze za moment czlonkowie kola stwierdza ze nie maja ochoty placic skladek krajowych, za moment stwierdza ze u nich nie mozna wypuszczac zadnej ryby a na koniec zezwola na odlowy pradem.
Jak sie nie podoba, to zawsze mozna oddac wody do okregu. [2017-10-23 08:30]

slupski

Co o nim wiey??? a to że wszyscy wedkarze w słupsku płaczą..... (ze szczęścia) to egocentryk, kłamca i napewno nie jest wazny wędkarz, wedkarz ma tylko płacic i prezesowi walic pokłony a jak ktos mądrzejszy od niego to go zniszczyć wszelkimi dostepnym metodami straż rybacką mówieniem o nim źle itd itd Słupski okreg oceniam po jego prezesowaniu jako dno i metr mułu bez ryb To człowiem małego nawet mikrego formatu z kompleksami bo nic w zyciu nie osiagnął i sobie to tutaj rekompensuje W słupsku strzelaja szampany mamy nadzieje że przeprowadzi się tam i w nastepnych wyborach a może i wcześniej zniknie z materii zwanej Wedkarstwo. On by sie z diabłem zaprzyjaźnił byle by go wsadził na jakiesstanowisko. Tylko knucie spiski niedomówienia etc etc to czeka PZW za jego kadencji jak Pr-sa zarządu Wydaje mu sie że zjadł wszystkie rozumy a to w gruncie rzeczy pustak
  [2017-10-23 14:27]

erykom

To kolejny talent na stołku... [2017-10-23 15:06]

JKarp

Co o nim wiey??? a to że wszyscy wedkarze w słupsku płaczą..... (ze szczęścia) to egocentryk, kłamca i napewno nie jest wazny wędkarz, wedkarz ma tylko płacic i prezesowi walic pokłony a jak ktos mądrzejszy od niego to go zniszczyć wszelkimi dostepnym metodami straż rybacką mówieniem o nim źle itd itd Słupski okreg oceniam po jego prezesowaniu jako dno i metr mułu bez ryb To człowiem małego nawet mikrego formatu z kompleksami bo nic w zyciu nie osiagnął i sobie to tutaj rekompensuje W słupsku strzelaja szampany mamy nadzieje że przeprowadzi się tam i w nastepnych wyborach a może i wcześniej zniknie z materii zwanej Wedkarstwo. On by sie z diabłem zaprzyjaźnił byle by go wsadził na jakiesstanowisko. Tylko knucie spiski niedomówienia etc etc to czeka PZW za jego kadencji jak Pr-sa zarządu Wydaje mu sie że zjadł wszystkie rozumy a to w gruncie rzeczy pustak
 

No proszę - jeszcze się nie zalogował a już mamy "opis" jakim to złym człowikei jest Pan Prezes. To skąd jesteś - w Warszawy, Poznania bo z tego co wiem te dw okręgi dostały po dupie i nikt się nie załapał do żadnych władz. 
JKarp [2017-10-23 16:25]

JKarp

To kolejny talent na stołku...

To jest jakiś niespełniony działacz opisujący tak "przyjaźnie"prezesa... 
JKarp [2017-10-23 16:26]

slupski

zobacz na mój nick i uwierz mi wiem co mówię, chyba że sam prezes to wypisuje bądź jakiś jego wierny pretorianin co dostał medal z wińcami za dozgonna lojalność i bycie usłużnym, w myśl zasady miska ryżu i po krzyżu...... będę na bieżąco opisywać wyczyny prezesuńcia ze słupska to ciekawe rzeczy .... zaszczytów mu to nie przyniesie to najgorszy wybór jaki mógł być dokonany uwierzcie mi
cdn................. [2017-10-23 16:33]

lechog

Proszę, błagam, nie jestem ze Słupska! Oświeć mnie Wodzu, co Ty zrobiłeś dla wędkarstwa?
Ile lat oddałeś swojego wolnego czasu na wychowanie młodzieży wędkarskiej, na weekendy bez rodziny na zawodach wędkarskich? Powiedz, a ja Tobie powiem ile ja. Nie sądź, abyś nie był sądzony.  [2017-10-23 19:07]

lechog

Pierwsze pytanie brzmi dziwnie, MY, czyli kto? "Dno i metr mułu" zostawił były prezes na Mazurach. Jak chcesz się  przekonać, to przyjedź do byłego okręgu suwalskiego, zobaczysz, co zostało z naszych pięknych wód. Jak nazwiesz dziedziczenie stanowiska drektora PGR-u? Nasze ukochane jeziora, to park krajobrazowy, dziedzictwo wielu pokoleń. Czy Ty słyszysz siebie? Piszesz o diable, a ja Ciebie zapraszam do rozmowy z Bogiem. „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone.” (Ewangelia wg św. Łukasza 6, 37)  [2017-10-23 19:26]