Nowy kołowrotek jak się obchodzić

/ 7 odpowiedzi

Witam wszystkich i bardzo proszę o radę. Dziś, kiedy wróciłem ze szkoły czekał na mnie nowy kołowrotek Jaxon Top Carp frxl 400 który zakupiłem przez Allegro.pl. Otwieram paczkę pełen zachwytu pierwszym kołowrotkiem z średniej półki cenowej i tu zonk. Wszystko jest fajnie dopóki nie zaczynam kręcić rączką kołowrotka. Wszytko się kreci tylko szpula się wcale nie porusza tak jak powinna czyli w gore i dol. Stoi w miejscu... I teraz nie wiem co robić czy jest to błąd w produkcji czy jest jakieś zabezpieczenie/blokada żeby to uruchomić. Bardzo proszę o wasze opinie i z góry dziękuje.

Grzeechu1

porównaj prace- z pracą kołowrotka na filmie:http://www.youtube.com/watch?v=kqlQdloCgls

Jeśli uważasz,że pracuje inaczej to reklamuj.(masz przecież gwarancję).
No chyba ,ze kupiłeś używany to wtedy może być problem.
Pozdrawiam (2013/06/12 19:21)

elektryk18

sprzęt z Jaxona chyba nie czytałeś o tym szajsie ja mam 1 kołowrotek używany kilka razy i taki śmietnik....a holowałem tylko leszcze po 37 cm najwyżej (2013/06/12 22:25)

KROPA000

sprzęt z Jaxona chyba nie czytałeś o tym szajsie ja mam 1 kołowrotek używany kilka razy i taki śmietnik....a holowałem tylko leszcze po 37 cm najwyżej

Zgadzam się Jaxon to badziew (2013/06/12 23:04)

Zielan

sprzęt z Jaxona chyba nie czytałeś o tym szajsie ja mam 1 kołowrotek używany kilka razy i taki śmietnik....a holowałem tylko leszcze po 37 cm najwyżej

Zgadzam się Jaxon to badziew

Jak się kupuje kołowrotki za kilka złotych to jest badziew, Jaxony z wyższej półki są całkiem spoko. (2013/06/13 09:51)

sebabeg

No właśnie czytałem ale mimo to zaryzykowałem. No nic... Będę musiał odesłać. Nie rozumiem jak można wysłać kołowrotek który nie działa, wiedząc że i tak będzie reklamowany. Co za ludzie w tych sklepach pracują. Dzięki wielkie za wasze komentarze. Pozdrawiam (2013/06/13 15:02)

PhantomLodz

Miałem identyczną sytuację miesiąc temu z kołowrotkiem Cormoran Cormaxx (192 zł). Również szpula stała w miejscu. Olej tego sprzedawcę, niech odda Ci kasę (również za Twoje koszty wysyłki) i kup sobie konkretną firmę. Ja dołożyłem trochę kasy i zakupiłem Ryobi Zaubera.
Omijam szerokim łukiem i tego pana i firmę Cormoran. (2013/06/13 21:51)

Esox53

Bardzo denerwują mnie posty typu "Jaxon to badziew" itp. Jaxon produkuje całkiem dobry sprzęt (oczywiście chodzi mi o droższe modele,choć nie tylko). Najczęściej takie opinie piszą ludzie którzy kupują najtańszy sprzęt i chcieli by był nie zawodny. Co do problemu opisanego w temacie nie ma znaczenia jakiej firmy jest to kołowrotek,wada może zdarzyć się w każdym sprzęcie.  (2013/06/13 23:12)