Zaloguj się do konta

Nowy dzień - stałe zmiany

utworzono: 2012/09/12 19:35

Musiałam zalożyć swoje konto bo treść opinii , którą wyrażę poniżej była zasadniczo odmienna od zdania męża katygorycznie zakuzającego mi wysłania jego ze swojego istniejącego już ponad rok  - / z pewnością przed obawą poniesienia restrykcji ze strony „ szefostwa ” portalu /

Często lubiałam w wolnym czasie zaglądać na wspomniany portal i z przyjemnością czytałam wszelakie felietony , opowiadania , relacje , czy też zwykłe pojedyncze wpisy poszczególnych członków  portalu.

Postanowiłam po paru dniach nieaktywności znowu do niego zajrzeć – i ... ręce mi opadły .

Wątki , które z ciekawością śledziłam zostały zablokowane , konta moich ulubionych „ wpiserów ” usunięte , a pozostały jedynie szarakowate bezbarwne relacje dublujące się latami w różnych miejscach sieci .

Zostałam poinformowana przez męża , że wynika to z faktu nagminnego łamania regulaminu przez uczestników forum – toteż skrupulatnie go przeanalizowałam ; wnioskując , że jego plastelinowatość pozwala włodarzom na dowolną interpretacje / słuszną w swoim odbiorze /  każdego zawartego w nim punktu .

Mając na co dzień -z funkcji wykonywanego przeze mnie zawodu - styczność z różnymi rodzajami publikacjami pojawiającymi się na rynku ubolewam , że jeszcze cały czas można egzystować w naszych poskich  realiach medialnych / szeroko rozumianych / w oparciu na współpracownikach dla , których podstawowa etyka dziennikarska jest sprawą obcą , a lekceważenie jednego z zagwarantowanych konstytucyjnie praw człowieka do swobodnej wypowiedzi naturalną.

Kończąc Zapraszam Wszystkich chcących polepszyć swoją wiedzę w temacie  dziennikarstwa  na cykliczne darmowe wykłady organizowane przez nasz instytut / inf. Na stronie głównej   UJ  Warszawa /

Do usłyszenia .       

[2012-09-12 19:35]

Jędrula

TAAAAAK ,  a ja zapraszam na UG i ABW Wrocław .

Acha , świstak zawija.....

[2012-09-12 21:34]

Jędrula

Skąd ja znam ten styl pisania ??? Hmmmmm ? [2012-09-12 21:35]

Jędrula

Ciekawe jest też to , że na tym uniwerku nie ma takiej osoby jaką @coma ma w profilu ?

A świstak...?

[2012-09-12 21:55]

Iras1975

Musiałam zalożyć swoje konto bo treść opinii , którą wyrażę poniżej była zasadniczo odmienna od zdania męża katygorycznie zakuzającego mi wysłania jego ze swojego istniejącego już ponad rok  - / z pewnością przed obawą poniesienia restrykcji ze strony „ szefostwa ” portalu /

Często lubiałam w wolnym czasie zaglądać na wspomniany portal i z przyjemnością czytałam wszelakie felietony , opowiadania , relacje , czy też zwykłe pojedyncze wpisy poszczególnych członków  portalu.

Postanowiłam po paru dniach nieaktywności znowu do niego zajrzeć – i ... ręce mi opadły .

Wątki , które z ciekawością śledziłam zostały zablokowane , konta moich ulubionych „ wpiserów ” usunięte , a pozostały jedynie szarakowate bezbarwne relacje dublujące się latami w różnych miejscach sieci .

Zostałam poinformowana przez męża , że wynika to z faktu nagminnego łamania regulaminu przez uczestników forum – toteż skrupulatnie go przeanalizowałam ; wnioskując , że jego plastelinowatość pozwala włodarzom na dowolną interpretacje / słuszną w swoim odbiorze /  każdego zawartego w nim punktu .

Mając na co dzień -z funkcji wykonywanego przeze mnie zawodu - styczność z różnymi rodzajami publikacjami pojawiającymi się na rynku ubolewam , że jeszcze cały czas można egzystować w naszych poskich  realiach medialnych / szeroko rozumianych / w oparciu na współpracownikach dla , których podstawowa etyka dziennikarska jest sprawą obcą , a lekceważenie jednego z zagwarantowanych konstytucyjnie praw człowieka do swobodnej wypowiedzi naturalną.

Kończąc Zapraszam Wszystkich chcących polepszyć swoją wiedzę w temacie  dziennikarstwa  na cykliczne darmowe wykłady organizowane przez nasz instytut / inf. Na stronie głównej   UJ  Warszawa /

Do usłyszenia .       

Poproszę o dokładny adres.

Jak co, to motocykl mi nawalił i aktualnie rowerem popylam.

[2012-09-12 22:05]

Zander51

To ja zapraszam na swój blog. Chyba ręce nie opadną...
[2012-09-12 22:17]

Jędrula

To ja zapraszam na swój blog. Chyba ręce nie opadną...

Hheheh , to prawda heheh , nie opadną ...:)))

[2012-09-12 22:22]

Zibi60

Witam.
Każde forum ma swój regulamin i swój klimat, który tworzą ludzie z redakcji, moderatorzy i najbardziej aktywni userzy.
Piszesz - ..."Często lubiałam w wolnym czasie zaglądać na wspomniany portal i z przyjemnością czytałam wszelakie felietony , opowiadania , relacje , czy też zwykłe pojedyncze wpisy poszczególnych członków  portalu. Postanowiłam po paru dniach nieaktywności znowu do niego zajrzeć – i ... ręce mi opadły ."...
Nie kojarzę, felietonu, opowiadania, relacji... który był przyczynkiem do zablokowania, a był zgodny z regulaminem portalu i jego tematyką.
Pojedyncze wpisy - owszem - ale poprzedzone ostrą, daleką od przyjętych kanonów, polemiką. Jeśli Twój wpis ma przynieść pozytywny odzew, dobrze by było go poprzeć konkretnymi faktami.
Proszę mnie dobrze odebrać - nie bronię niektórych decyzji "władnych" tego portalu i jestem jak najbardziej za jego udoskonaleniem, wiem jednak, że nadmiar demokracji jest szkodliwy i pewne sprawy należy załatwiać stanowczo.
Pozdrawiam Zbyszek S.
[2012-09-13 07:28]

89krzysztof

Skąd ja znam ten styl pisania ??? Hmmmmm ?

Dokładnie to samo chciałem napisać ;) 
[2012-09-13 08:02]

Iras1975

Skąd ja znam ten styl pisania ??? Hmmmmm ?

Dokładnie to samo chciałem napisać ;) 

On doskonale wie, że my rozpoznajemy go po stylu pisania, teraz siedzi i się podśmiechuje.

;)

[2012-09-13 08:32]

MASTINO

Kolejny płacz. No i teraz jest transwestytą? Hmmmmmmm.............. No cóż, wolny kraj :) Każdy ma swoje pasje. Uszanujmy i tę jego maseczkę :) [2012-09-13 09:13]

89krzysztof

Tak, jeszcze trochę i nowy użytkownik nie znajdzie wolnego nicku, bo ten tutaj wyżej wszystkie pozajmuje.  [2012-09-13 09:20]

MASTINO

Tak, jeszcze trochę i nowy użytkownik nie znajdzie wolnego nicku, bo ten tutaj wyżej wszystkie pozajmuje. 

Hahahahahahahaahaha.............:)))))))))))))))))))) Lecę do Urzędu Patentowego ze swoim :)

[2012-09-13 09:32]

jurek

Bolo , wstydu oszczędź
[2012-09-13 09:51]

Ciekawe jest też to , że na tym uniwerku nie ma takiej osoby jaką @coma ma w profilu ?

A świstak...?

www.wdipn.uw.edu.pl/dzialy/doktoranci

[2012-09-13 10:13]

jurek

Doktorem to ty jesteś bolo , ale od propagandy .
[2012-09-13 11:09]

withanight88

A świstak...?

www.wdipn.uw.edu.pl/dzialy/doktoranci

I gdzie ta "Skorska "?? bo ja nie widzę, chyba źle przepisałeś,,,,:))) [2012-09-13 20:46]

...aś [2012-09-13 21:23]

withanight88

...aś

Jak wolisz... [2012-09-13 21:35]

...aś

Jak wolisz...

Mi wszystko jedno...
[2012-09-13 21:42]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia