Zaloguj się do konta

Nowy dokument- pozwolenie na amatorski połów ryb

utworzono: 2011/01/11 17:02

tak u mnie w okręgu jest to jeden dokument zezwolenie a na końcu rubryki do uzupełniania takie jak w zeszłorocznym rejestrze

wstawiaj fotę to ci może uwieżę że w polsce mieszkasz,fotę tego dokumętu oczywiście
[2011-01-11 18:09]

tak u mnie w okręgu jest to jeden dokument zezwolenie a na końcu rubryki do uzupełniania takie jak w zeszłorocznym rejestrze



Chłopcze, prosiłem, żebys przestał się pogrążać jeszcze bardziej w swojej głupocie..... TO JEST ZUPEŁNIE OSOBNY DOKUMENT, LUDZIE, NIE CZYTAJCIE TEGO, CO PISZE TEN NIEDOUK! Nie wiem, czy jest naćpany, czy pijany, czy robi Wam na złość, w każdym razie wypisuje same bzdury. 



[2011-01-11 18:13]

przemo1980

tak u mnie w okręgu jest to jeden dokument zezwolenie a na końcu rubryki do uzupełniania takie jak w zeszłorocznym rejestrze



Chłopcze, prosiłem, żebys przestał się pogrążać jeszcze bardziej w swojej głupocie..... TO JEST ZUPEŁNIE OSOBNY DOKUMENT, LUDZIE, NIE CZYTAJCIE TEGO, CO PISZE TEN NIEDOUK! Nie wiem, czy jest naćpany, czy pijany, czy robi Wam na złość, w każdym razie wypisuje same bzdury. 



he he

[2011-01-11 18:15]

ciekawe czy on wie jak karta wygląda?????
[2011-01-11 18:15]

ciekawe czy on wie jak karta wygląda?????



Tak. Karta telefoniczna może.



[2011-01-11 18:20]

Jędrula

A myślałem , że na tym portalu to zioło jaram tylko ja i @mienta ?

[2011-01-11 18:40]

A myślałem , że na tym portalu to zioło jaram tylko ja i @mienta ?



Ale Wy nie majeranek.....



[2011-01-11 18:43]

A myślałem , że na tym portalu to zioło jaram tylko ja i @mienta ?



Ale Wy nie majeranek.....




ciekawe gdzie on to hoduje ,tyż bym chciał
[2011-01-11 18:44]

mienta

A myślałem , że na tym portalu to zioło jaram tylko ja i @mienta ?



Ale Wy nie majeranek.....




ciekawe gdzie on to hoduje ,tyż bym chciał



e tam będziesz badziewie polił jo ci podrzuce jakie dobre skunisko to se świat pokolorujesz :)))


[2011-01-11 18:50]

Nie Michał ja żartowałem he he bym nie przełknoł
[2011-01-11 18:53]

Jędrula

A myślałem , że na tym portalu to zioło jaram tylko ja i @mienta ?



Ale Wy nie majeranek.....




ciekawe gdzie on to hoduje ,tyż bym chciał



e tam będziesz badziewie polił jo ci podrzuce jakie dobre skunisko to se świat pokolorujesz :)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naaaaaaaaaaaaaaaaa różowooooooooooooooooooooooooooooooo



[2011-01-11 18:53]

mienta

A myślałem , że na tym portalu to zioło jaram tylko ja i @mienta ?



Ale Wy nie majeranek.....




ciekawe gdzie on to hoduje ,tyż bym chciał



e tam będziesz badziewie polił jo ci podrzuce jakie dobre skunisko to se świat pokolorujesz :)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naaaaaaaaaaaaaaaaa różowooooooooooooooooooooooooooooooo





yyyyyyy nie na różowo ino na zielono bo różowy jest gejowski hehhehehe




[2011-01-11 18:54]

Gejowski jest w kolorach tęczy, a różowy dla Dody......... [2011-01-11 19:03]

mienta

Gejowski jest w kolorach tęczy, a różowy dla Dody.........





doda to też w pewnym sensie gej

[2011-01-11 19:05]

Przyznejta sie. Ten staw u LapiePlocie żeśta rozkminili. Ale z Was samoluby!

Ja tez bym se tych słynnych szuwarów pojarał! Ponoć po tych szuwarach to ryba biere taka jak TU-154.

Pamiętocie tego Lina giganta na stalowym przyponie ?

A Ty Jędrek sam se tam w te szuwary łazisz..... oj nieładnie!

[2011-01-11 20:07]

bluehornet

A propos tytułu wątku - nie jest to pozwolenie , tylko zezwolenie na amatorski połów ryb . A kary za rzeczy traktowane w zeszłym roku jako drobnostki , w tym roku są potężniaste , tak że proponuję dobrze zapoznać się ze wpisami i wytycznymi zawartymi w ww dokumencie . Połamania kija .
[2011-01-11 20:11]

A propos tytułu wątku - nie jest to pozwolenie , tylko zezwolenie na amatorski połów ryb . A kary za rzeczy traktowane w zeszłym roku jako drobnostki , w tym roku są potężniaste , tak że proponuję dobrze zapoznać się ze wpisami i wytycznymi zawartymi w ww dokumencie . Połamania kija .



Słuszna uwaga-  ZEZWOLENIE



[2011-01-11 20:14]

Ja tylko może zwrócę uwagę na pewien szczegół. Malutki, ale kuźwa istotny!

Nowelizacja ustawy którą sobie podjął nasz ustawodawca, niestety jest jak zwykle stekiem parszywego chłamu. 

Ustawodawca bowiem wymyślił to zezwolenie, ale nie wymyslił wzoru tegoż dokumentu. Brak jest przepisów wykonawczych, dlatego Okręgi PZW cudują aż piszczy by utrudnić ( ułatwić ) nam życie.

Prawdopodobnie są okręgi, które tenże dokument potraktowały łącząc go w tak zwane "ŁOŚ END GOŁ", czyli we w papier któren ma kilka funkcji i niestety ten młody koleś może mieć częściową przynajmniej rację.

W niektórych okręgach będzie to zwykła blajtka z danymi o łowiącym, a w innym będzie to połączone z rejestrem połowu.

Mnie przeraża tylko jedno - rozbuchanie jebanej biurokracyi w tym zapyziałym NIU ER ELU

[2011-01-11 20:22]

karlik

A propos tytułu wątku - nie jest to pozwolenie , tylko zezwolenie na amatorski połów ryb . A kary za rzeczy traktowane w zeszłym roku jako drobnostki , w tym roku są potężniaste , tak że proponuję dobrze zapoznać się ze wpisami i wytycznymi zawartymi w ww dokumencie . Połamania kija .



Słuszna uwaga-  ZEZWOLENIE


Cześć Maciej to jasne jak słońce nas społeczników czeka więcej ciężkiej pracy i nieprzyjemnych sytuacji z naszymi kolegami wędkarzami


[2011-01-11 20:23]

Ja tylko może zwrócę uwagę na pewien szczegół. Malutki, ale kuźwa istotny!

Nowelizacja ustawy którą sobie podjął nasz ustawodawca, niestety jest jak zwykle stekiem parszywego chłamu. 

Ustawodawca bowiem wymyślił to zezwolenie, ale nie wymyslił wzoru tegoż dokumentu. Brak jest przepisów wykonawczych, dlatego Okręgi PZW cudują aż piszczy by utrudnić ( ułatwić ) nam życie.

Prawdopodobnie są okręgi, które tenże dokument potraktowały łącząc go w tak zwane "ŁOŚ END GOŁ", czyli we w papier któren ma kilka funkcji i niestety ten młody koleś może mieć częściową przynajmniej rację.

W niektórych okręgach będzie to zwykła blajtka z danymi o łowiącym, a w innym będzie to połączone z rejestrem połowu.

Mnie przeraża tylko jedno - rozbuchanie jebanej biurokracyi w tym zapyziałym NIU ER ELU



Ja wiem, że zezwolenia mają być wysłane "z góry" w stałej, jednolitej i nie rózniącej się szacie, kształcie i treści dla wszystkich Okręgów. Bez numerów typu własnie "ŁOŚ END GOŁ".... Tak jak karta.



[2011-01-11 20:26]

Cześć Maciej to jasne jak słońce nas społeczników czeka więcej ciężkiej pracy i nieprzyjemnych sytuacji z naszymi kolegami wędkarzami



Cześć Karol. No tak, ja się z tym liczę....niestety. Tylko spokój i konsekwencja nas może uratować :))))





[2011-01-11 20:30]

Jak dla mnie to jeszcze jedna bezużyteczna szmata a nie dokument! [2011-01-11 20:32]

karlik

Jak dla mnie to jeszcze jedna bezużyteczna szmata a nie dokument!


No może i masz racje ale te nerwy wędkarzy podczas kontroli TU PRAWKO ...TU DOWÓD ..TAM KARTA .... kużwa.... a gdzie zezwolenie   ...?????????????????????????????????????????????????
[2011-01-11 20:37]

przemo1980

Jak dla mnie to jeszcze jedna bezużyteczna szmata a nie dokument!


POPIERAM !!! Człowiek jedzie nad wodę odpocząć,zrelakswać się,ale nie dadzą, bo trzeba targać ze sobą tyle papierów i wypisywać i cudować. Czy to tylko u nas mają takie pomysły? Czy w innych krajach też tak jest? Pewnie nie... [2011-01-11 20:44]

robertxxx62

Witam ! Dzisiaj byłem zrobić opłaty i odebrałem zezwolenie . Mi te zezwolenie nawet pasuje , poprzedni rejestr wypełniałem tu praktycznie jest tak samo w niczym mi to nie przeszkadza , więcej informacji jest w tym zawarte no i może uczy nas to trochę ładu i porządku w tym naszym hobby , a czy to wyżej jest odpowiednio wykorzystywane to już inna sprawa . To też jak będzie egzekwowane to może pomoże uniknąć takiej sytuacji jak jest na stawie koło Kłodzka , przychodzą rano natrzepią limit dzienny na karpia w dupie mają nie piszą w książeczkach , idą na obiad , przychodzą wieczorkiem naczepią limit i zadowoleni , tak w kółko . Pazerność ludzka nie zna granic !
[2011-01-11 20:46]