Zaloguj się do konta

Nowoczesne siedzisko dla sportu wyczynowego

utworzono: 2014/10/01 23:20
rafalch

Nowoczesne siedzisko ONBOX 360

Nowoczesne siedzisko ONBOX 360

Będziemy siedzisko prezentować na targach RYBOMANIA 2015 w Poznaniu.

 

Troszeczkę informacji o nowym produkcie.

"Rewolucyjny" nowy hybrydowe siedzisko seatbox - OnBox 360, to nowe siedzisko dla wędkarstwa wyczynowego, wyposażone w pełni obrotowy fotel, którym można obrócić się o 360 stopni. Siedzisko z miękkim oparciem, szeroki, regulowana długość nóg, oraz wyposażona w integralna cześć bocznej tacy EVA jako standardowe wyposażenie.

OnBox360 będzie można używać wszystkich akcesorii dostępnych dla siedzisk bez specjalnej zmiany.

Innowacyjna koncepcja pozwoliła przetestować gotowy produkt już nad wodą, gdzie okazało się że przy wędkowaniu na tyczkę, siedzisko doskonale obraca się  tak by łatwiej było operować tyczką. Wędkarz może obrócić się na fotelu w taki dla siebie sposób by wygodnie było by mu operować tyczką.

OnBox360

 

Oparcie można złożyć podczas transportu lub przy operowaniu tyczką jak i wejściu na stanowisko. Ergonomiczne siedzisko pozwala na wygodne i komfortowe siedzenie podczas wielogodzinnego wędkowania.

Pod siedzeniem znajduje się schowek na na akcesoria. OnBox jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi OnBox i Space Station w raz z dodatkami, dzięki czemu można dostosować do własnych potrzeb.

Integralną częścią siedziska jest boczna taca EVA, pomieści trzy pięć kuwet, pudełek na przynęty lub dowolne pudełka. Gdy nie jest używana, można ją umieścić bezpiecznie pod siedziskiem , a nogi można dodatkowo wykorzystać do mocowania innych elementów potrzebnych podczas wędkowania.

- Dostarczany z paskiem do noszenia w czasie transportu.

 

- Nowa, rewolucyjna koncepcja w technologii siedzisk, wyposażony w wyściełany, w pełni obrotowy fotel z miękkim oparciem.

- Unikamy niewygodnej pozycji skręcania i obracania się podczas prowadzenia tyczki do tyłu lub do przodu.

- Zapewnia wszystkie udogodnienia fotela w raz funkcjonalność siedziska i zdolność do obracania do danej pozycji.

- Lekkie i łatwe do transportu z paskiem na ramię i uchwytem do przenoszenia, OnBox 360 jest w pełni kompatybilny z urządzeniami OnBox / Space Station i dodatkami.

- Idealny dla wędkarstwa spławikowego, feeder oraz tyczki.
- Integralna taca EVA - taca EVA chowa się pod ramą do łatwego transportu (pomieści 3 x duże kuwety z przynętami.
- Nogi teleskopowe - Cztery niezależnie teleskopowe nogi dla optymalnego pozycjonowania na nierównym terenie.

- Składane wyściełane siedzenia - Komfortowe, w pełni obrotowe, siedzenia można złożyć, co ułatwia transport i przechowywanie.
- Schowek - Pod schowkiem siedzenia, można dodać dodatkowe kasety z szufladami z serii OnBox.
- Produkty OffBox  - dwa punkty  dla mocowania akcesoriów OffBox (dodatkowe podczas złożenia bocznej tacy EVA)
Pasek na ramię - W komplecie z regulowanym paskiem na ramię i rączka

 

OnBox360

Dostępne są także same siedziska z mocowaniem dla  OnBox i Space Station*
Fotel w pełni kompatybilny z wymienionymi siedziskami. Fotel jest ze składanym oparciem, lecz bez systemu obrotowego.

Kod produktu ONBOX/88

      

Ten wpis został opublikowany w Blog  dnia Wrzesień 28, 2014,  przez Sklep Wędkarski Gozdawa .

[2014-10-01 23:20]

Rafal skończ z tymi reklamami sprzętu bo robisz sie nudny jak flaki z olejem.Forum to nie miejsce na tego typu reklamy . [2014-10-02 09:28]

matchless

A na jakiego typu reklamy jest to miejsce? Na teksty sponsorowane przez firmy/producentów/dystrybutorów? Na teksty pisane przez wędkarzy, którzy w zamian za darmową szpulkę żyłki czy dwie paczki zanęty piszą całe artykuły gloryfikujące owe produkty? W mojej ocenie całe forum i portal to jedna wielka reklama, czy to bezpośrednia czy zakamuflowana. Nie zauważyłeś?

Odnośnie tego siedziska, jest to coś nowego, coś nieco innego niż spotyka się na co dzień. Do mnie, wędkarza, który w większości łowi wyczynowo akurat taka forma siedziska nie bardzo przemawia, choć nieraz podczas rozmów z kolegami po kiju, szczególnie przy dłuższych wypadach wędkarskich narzekaliśmy na bolący kręgosłup, sygnalizując przy tym, że oparcie było by fajnym rozwiązaniem. To czego brakuje w tym siedzisku to zdecydowanie brak jakiejś "kieszeni" na środku, pod spodem siedziska to umieszczenia tyczki przy łowieniu "na stopa". Tak jak pisałem, łowiących wyczynowo raczej takie siedzisko nie przekona, ze względu na pewne ograniczenia jak również ogólną, już przyjętą budowę standardowych koszy/kombajnów. Brak jest zdecydowanie miejsca na kasety, wszelkiego rodzaju szufladek na akcesoria itp. Opcja będzie natomiast bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają czegoś pośredniego pomiędzy zwykłym składanym stołkiem a ciężkim koszem. Siedzisko powinno zadowolić wędkarzy, którzy łowią rekreacyjnie, szukają w miarę lekkiego jak również niewielkiego gabarytowo siedziska, które przy tejże rekreacji pozwoli im łowić metodami wyczynowymi (bat, tyczka, odległościówka).
[2014-10-02 12:19]

Kol matchless czy ty faktycznie nie widzisz że koleś reklamuje swój sklep?
Zresztą miejscem na takie reklamy jest raczej blog lub dział "ogłoszenia" na portalu a nie forum. [2014-10-02 12:34]