Zaloguj się do konta

Nowe przynęty Robinson Wasabi

utworzono: 2014/09/03 18:03
nizgor

Zainteresowały mnie te Rippery o charakterystycznym żebrowanym korpusie zakończonym sporym ogonkiem. Choć być może jeszcze za wcześnie się wypowiadać na temat ich skuteczności to może ktoś już miał przyjemność łowić na te gumki. Szczerze powiem nie widziałem podobnych do nich. 


http://www.robinson.pl/twister_wasabi_-_nowosc,i904,j0.html [2014-09-03 18:03]

89krzysztof

To mało widziałeś.
Takie same produkuje między innymi daiwa, keitech, crazy fish ...
U mnie brały na nie tylko okonie, sandacz ani szczupak nawet nie wąchał. A zapach bodajże kraba miały.
[2014-09-03 19:53]

nizgor

Faktycznie wręcz identyczne wyglądają przynęty keitech. Jednak nie jest to zbyt popularna przynęta. Druga sprawa nie każde kopyta są skuteczne, czasami drobny szczegół wystarczy by pracowała lepiej. Mam już zamówione w sklepie stacjonarnym kilkanaście sztuk, liczę że okażą się skuteczne. [2014-09-03 20:16]

pazurekal

Bardzo podobne gumy ma w swojej ofercie Konger, nazywają się o ile się nie mylę grubber shad, sam nie łowiłem ale słyszałem pozytywne opinie.
[2014-09-04 10:03]

zurawinowy

w tym roku używałem ich pierwszy raz. Łowiłem niewielkie okonie i niewielkie szczupaki. Takie małe szczupaczki długości widelca biły w nie bez opamiętania. Jak mróz zelżeje to spróbuję na innej wodzie na wiekszych okoniach.
[2015-11-29 22:20]

Zielan

Mam gdzieś w pudle kilka tych przynęt. Specjalnie na nie nie łowiłem i nie mogę się pochwalić rybami. Wasabi to wierna kopia keitecha. Generalnie robinson jest dystrybutorem przynęt, które są kopią innych np Longinus albo seria blach i obrótówek skopiowana z mepsa. Na ich korzyść przemawia atrakcyjna cena. [2015-12-11 09:36]

Zielan

Jeden z dziesięciu na Wasabi 75mm.  [2016-03-21 10:23]

sosen82

Bardzo fajne gumki, ogólnie to coś w nich jest bo bardzo często zdarzało mi się, że na totalnym bezrybiu po ich założeniu woda ożywała.
Polecam jak najbardziej. [2016-03-21 18:35]