Zaloguj się do konta

Przynęty firmy Relax.

utworzono: 2011/09/11 13:19
maarcisz

Co sądzicie o gumkach OHIO firmy RELAX? Jeszcze nie miałem okazji ich przetestować, są jeszcze dość trudno dostępne w małych sklepach wędkarskich. Zamówiłem już takie i jestem ciekaw ich skuteczności. Czy są dobre w opadzie? [2011-09-11 13:19]

obcy91

nie posiadam jeszcze ani jednej z nowych gum Relax'a, ale mogę powiedzieć ze relax zrobil duży krok w przód, porzucając stare dobre wzornictwo na zmiany, które dokonał. Chyba większość kolegów spinningistów używała/używa nadal starych latwo dostępnych kopyt relaxa na pewno z różnymi wynikami. Mam wrażenie ze relax postanowił dogonić trochę firmę Dragon.Kształt gum relaxa jest ciut podobny do Dragonowskich, lecz wg. mnie nadal relax pozostaje w tyle jesli chodzi o malowanie (wizualne odczucie). Mimo to nie twierdze ze przez to są te gumy mniej łowne :) widocznie nie są robione stricte pod wędkarza lecz pod ryby. Podsumowując myślę ze wcześniej czy później zaopatrzę się w te gumy.  [2011-09-11 14:19]

mimi127

polecam ten wytwór relaksa i to właśnie w tym kolorze [2011-09-12 22:21]

Mi średnio , nawet bardzo średnio sprawdziły się jak na razie te przynęty choć jak na mój gust pięknie chodzą w opadzie na wodzie stojącej z lekkimi główkami. Ale rybom nie przypadły do gustu. Dragonowskie Lunaticki są o niebo lepsze i to zarówno na sandacze jak i szczupaki. A testowałem tylko 4" w 5 wariantach kolorystycznych.
[2011-09-12 22:26]

mimi127

na Wiśle sprawują sie wzorowo, a właśnie teraz we wrześniu najlepiej za to lunatyki coś słabo sobie radzą w porównaniu z wiosną [2011-09-12 22:33]

Marc92

Ostatnio zakupiłem 2 szt. na testy - Relax Ohio 4 (10cm) - perła(niby biały)+ niebieski grzbiet + czerwony ogonek i pod pyszczkiem. Do tego 10g/5.0 głowka. Pięknie chodzi w opadzie, przy szarpnięciach lusterkuje. Wczoraj byłem na rybkach i z jednej zostały wióry. Owszem jest bardzo podobna do Dragon Lunatic, ale dragon jest sztywniejszy i nie ma takiej pracy. (także testowałem) i bez wątpienia jestem za Ohio. Jak dla mnie rewelka. Pozdrawiam !

[2011-09-12 22:49]

dawid510890

Co sądzicie o przynęcie RELAX Diamond Shadi co sądzicie o Clonay Relaxa [2011-11-23 20:00]

Sam nie dysponuję ale kolega ma i są okl
[2011-11-30 19:42]

FLO92

polecam
[2011-11-30 19:50]

Tylko kopyta oczywiście relaksa. [2011-11-30 20:21]

LuceKK

Dobre przynęty w szczególności Kalifornia, Clonay, Jankes, Ohio i kopyta
[2011-11-30 20:55]

Abra112

Witam ! Waszym zdaniem , która firma przynęt spinningowych jest lepsza ? [2012-08-31 09:31]

krychu26

co? jest taka firma kopyto? [2012-08-31 09:40]

Mackos

Witam,Dla mnie najlepsze są kopyta 3L Relax :) , połączenie biały-niebieski-czerwony, biały-czerwony, żółty-czarny-czerwony ogon, pozdr,     [2012-08-31 09:50]

Dzinias

Nigdy nie spotkałem się z firmą kopyto. Na wszystkich kopytach relaxa, które posiadam jest właśnie napis kopyto może to Cię wprowadziło w błąd :)
[2012-08-31 09:56]

z@mela

kopyto vs relax   zbytnio nie czaje tematu bo kopyto jest właśnie relaxa .
[2012-08-31 09:58]

zibipilkarz

relax to firma , a kopyto to rodzaj przynęty . wpisz kopyto w google to ci wyświetli jak wygląda
[2012-08-31 10:11]

Abra112

Ale FAIL :D Tak jak kolega napisał to , że na przynętach pisało "KOPYTO" wprowadziło mnie w błąd i myślałem , że to Firma ;) 

Ale również dziękuje za miłe komantarze a nie takie w stylu "Ty debilu KOPYTO to przynęta a nie Firma do szkoły" !!

[2012-08-31 10:30]

Artur z Ketrzyna

Witam ! Waszym zdaniem , która firma przynęt spinningowych jest lepsza ?

Nie ma tak naprawdę najlepszej firmy. Są tylko przodujące, a są nimi; Mikado, Relax, Mans i

Savage Gear.

I one mają dobre/łowne produkty (nie wszystkie)...

[2012-08-31 11:34]

mr Artur

i ja tu mam problem

znalazłem na forum kilka nazw kopyt -- producent seria kolor i tp

wchodzę do kilku sklepów i proszę o takie to a takie kopytko, a tu kicha -- sprzedawcy pokazują mi wszystkie gumy i mam  sam sobie wybrać , często są przemieszane i leżą tuż obok siebie kopyta np dragona relax i znów dragon

jak poznawać szybko producenta a do tego jeszcze model czy serię ?
[2012-08-31 11:47]

To proste , doskonalic wiedzę wędkarską, czytac , oglądac filmy o tematyce wędkarskiej, przeglądac katalogi a wiedza sama przyjdzie, wtedy na pewno będziesz odróżniał model, firmę itd, sprzedawca nie będzie ci na nic potrzebny , jedynie sprzeda ci to co ty będziesz chciał. [2012-08-31 13:48]

JOPEK1971

i ja tu mam problem

znalazłem na forum kilka nazw kopyt -- producent seria kolor i tp

wchodzę do kilku sklepów i proszę o takie to a takie kopytko, a tu kicha -- sprzedawcy pokazują mi wszystkie gumy i mam  sam sobie wybrać , często są przemieszane i leżą tuż obok siebie kopyta np dragona relax i znów dragon

jak poznawać szybko producenta a do tego jeszcze model czy serię ?

Dragon nie produkuje"kopyt".Firma Relax tylko takowe puszcza na rynek,i moim zdaniem są najlepsze,ale też trafiają się podróbki które też są świetnymi przynętami.Kiedyś przez rok w sklepach można było kupic gumy podobne do kopyt,były zrobione z bardzo miękkiego materiału,szczupaki je po prostu żarły.Ciekawe kto je produkował?

[2012-08-31 13:52]

Firma Relax tylko takowe puszcza na rynek,i moim zdaniem są najlepsze

I tu należy przyznac koledze rację. Kopyto to relax , firma która wymyśliła tą przynęte , reszta to dla mnie podróby : gama, mikado itd, bo wszystkie firmy tworząc tą przyntę wzorowały sie na kopycie relaxa, dlatego relax jest najlepszy.

[2012-08-31 14:14]

sz302

Gdzie Moge Kupic Przynety RELAX strona  kingshad odpada .
Proszę o szybką odpowiedz ?

[2012-12-16 19:23]

ryukon1975

Kupuję Relaxy na alledrogo u sprawdzonego sprzedawcy.
[2012-12-16 20:24]

sz302

Jak Byscie mogli podajcie jakies linki z przynetami relax  tak zeby były żabki 7cm-kopyta 22.5cm
najbrdziej interesuja mnie zabki
[2012-12-17 18:56]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia