Przynęty firmy Relax.

/ 35 odpowiedzi
Co sądzicie o gumkach OHIO firmy RELAX? Jeszcze nie miałem okazji ich przetestować, są jeszcze dość trudno dostępne w małych sklepach wędkarskich. Zamówiłem już takie i jestem ciekaw ich skuteczności. Czy są dobre w opadzie?
obcy91


nie posiadam jeszcze ani jednej z nowych gum Relax'a, ale mogę powiedzieć ze relax zrobil duży krok w przód, porzucając stare dobre wzornictwo na zmiany, które dokonał. Chyba większość kolegów spinningistów używała/używa nadal starych latwo dostępnych kopyt relaxa na pewno z różnymi wynikami. Mam wrażenie ze relax postanowił dogonić trochę firmę Dragon.Kształt gum relaxa jest ciut podobny do Dragonowskich, lecz wg. mnie nadal relax pozostaje w tyle jesli chodzi o malowanie (wizualne odczucie). Mimo to nie twierdze ze przez to są te gumy mniej łowne :) widocznie nie są robione stricte pod wędkarza lecz pod ryby. Podsumowując myślę ze wcześniej czy później zaopatrzę się w te gumy.  (2011/09/11 14:19)

mimi127


polecam ten wytwór relaksa i to właśnie w tym kolorze (2011/09/12 22:21)

u?ytkownik32263


Mi średnio , nawet bardzo średnio sprawdziły się jak na razie te przynęty choć jak na mój gust pięknie chodzą w opadzie na wodzie stojącej z lekkimi główkami. Ale rybom nie przypadły do gustu. Dragonowskie Lunaticki są o niebo lepsze i to zarówno na sandacze jak i szczupaki. A testowałem tylko 4" w 5 wariantach kolorystycznych. (2011/09/12 22:26)

mimi127


na Wiśle sprawują sie wzorowo, a właśnie teraz we wrześniu najlepiej za to lunatyki coś słabo sobie radzą w porównaniu z wiosną (2011/09/12 22:33)

Marc92


Ostatnio zakupiłem 2 szt. na testy - Relax Ohio 4 (10cm) - perła(niby biały)+ niebieski grzbiet + czerwony ogonek i pod pyszczkiem. Do tego 10g/5.0 głowka. Pięknie chodzi w opadzie, przy szarpnięciach lusterkuje. Wczoraj byłem na rybkach i z jednej zostały wióry. Owszem jest bardzo podobna do Dragon Lunatic, ale dragon jest sztywniejszy i nie ma takiej pracy. (także testowałem) i bez wątpienia jestem za Ohio. Jak dla mnie rewelka. Pozdrawiam ! (2011/09/12 22:49)

dawid510890


Co sądzicie o przynęcie RELAX Diamond Shadi co sądzicie o Clonay Relaxa (2011/11/23 20:00)

u?ytkownik93671


Sam nie dysponuję ale kolega ma i są okl (2011/11/30 19:42)

FLO92


polecam (2011/11/30 19:50)

LuceKK


Dobre przynęty w szczególności Kalifornia, Clonay, Jankes, Ohio i kopyta (2011/11/30 20:55)

Abra112


Witam ! Waszym zdaniem , która firma przynęt spinningowych jest lepsza ? (2012/08/31 09:31)

krychu26


co? jest taka firma kopyto? (2012/08/31 09:40)

Mackos


Witam,Dla mnie najlepsze są kopyta 3L Relax :) , połączenie biały-niebieski-czerwony, biały-czerwony, żółty-czarny-czerwony ogon, pozdr,     (2012/08/31 09:50)

Dzinias


Nigdy nie spotkałem się z firmą kopyto. Na wszystkich kopytach relaxa, które posiadam jest właśnie napis kopyto może to Cię wprowadziło w błąd :) (2012/08/31 09:56)

z@mela


kopyto vs relax   zbytnio nie czaje tematu bo kopyto jest właśnie relaxa . (2012/08/31 09:58)

zibipilkarz


relax to firma , a kopyto to rodzaj przynęty . wpisz kopyto w google to ci wyświetli jak wygląda (2012/08/31 10:11)

Abra112


Ale FAIL :D Tak jak kolega napisał to , że na przynętach pisało "KOPYTO" wprowadziło mnie w błąd i myślałem , że to Firma ;) 

Ale również dziękuje za miłe komantarze a nie takie w stylu "Ty debilu KOPYTO to przynęta a nie Firma do szkoły" !!

(2012/08/31 10:30)

Artur z Ketrzyna


Witam ! Waszym zdaniem , która firma przynęt spinningowych jest lepsza ?

Nie ma tak naprawdę najlepszej firmy. Są tylko przodujące, a są nimi; Mikado, Relax, Mans i

Savage Gear.

I one mają dobre/łowne produkty (nie wszystkie)...

(2012/08/31 11:34)

mr Artur


i ja tu mam problem

znalazłem na forum kilka nazw kopyt -- producent seria kolor i tp

wchodzę do kilku sklepów i proszę o takie to a takie kopytko, a tu kicha -- sprzedawcy pokazują mi wszystkie gumy i mam  sam sobie wybrać , często są przemieszane i leżą tuż obok siebie kopyta np dragona relax i znów dragon

jak poznawać szybko producenta a do tego jeszcze model czy serię ? (2012/08/31 11:47)

u?ytkownik64718


To proste , doskonalic wiedzę wędkarską, czytac , oglądac filmy o tematyce wędkarskiej, przeglądac katalogi a wiedza sama przyjdzie, wtedy na pewno będziesz odróżniał model, firmę itd, sprzedawca nie będzie ci na nic potrzebny , jedynie sprzeda ci to co ty będziesz chciał. (2012/08/31 13:48)

JOPEK1971


i ja tu mam problem

znalazłem na forum kilka nazw kopyt -- producent seria kolor i tp

wchodzę do kilku sklepów i proszę o takie to a takie kopytko, a tu kicha -- sprzedawcy pokazują mi wszystkie gumy i mam  sam sobie wybrać , często są przemieszane i leżą tuż obok siebie kopyta np dragona relax i znów dragon

jak poznawać szybko producenta a do tego jeszcze model czy serię ?
Dragon nie produkuje"kopyt".Firma Relax tylko takowe puszcza na rynek,i moim zdaniem są najlepsze,ale też trafiają się podróbki które też są świetnymi przynętami.Kiedyś przez rok w sklepach można było kupic gumy podobne do kopyt,były zrobione z bardzo miękkiego materiału,szczupaki je po prostu żarły.Ciekawe kto je produkował?
(2012/08/31 13:52)

u?ytkownik64718


Firma Relax tylko takowe puszcza na rynek,i moim zdaniem są najlepsze

 

I tu należy przyznac koledze rację. Kopyto to relax , firma która wymyśliła tą przynęte , reszta to dla mnie podróby : gama, mikado itd, bo wszystkie firmy tworząc tą przyntę wzorowały sie na kopycie relaxa, dlatego relax jest najlepszy.

(2012/08/31 14:14)

sz302


Gdzie Moge Kupic Przynety RELAX strona  kingshad odpada .
Proszę o szybką odpowiedz ? (2012/12/16 19:23)