Nowe opłaty? Za spinning też?

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkichWłaśnie przeglądałem ogłoszenia na portalu i natknełem się na coś takiego.CYTAT:Witam mam do sprzedania wędkę firmy mistrall pro-spin 2.65m 40-80 gram stan idealny
Kupiłem ją rok temu z myślą o połowie Głowatki (była 3 razy nad wodą)
w tym roku nie będę opłacał dodatkowej składki spinningowej 130 zł która obowiązuje od 01.09-31.01 więc jest mi zbyteczna Nie chodzi mi tu oczywiście o to co kto sprzedaje tylko o stwierdzenie opłacenia dodatkowej składki za spina.Czy ja dobrze zrozumiałem że od września powinienem dopłacic kasę jak chcę spiningować?Proszę o odpowiedzi??
u?ytkownik29933


Nowe opłaty, nowe zarobki, nowe perspektywy, nowe nadzieje i jedna wielka nowa Polska kupa pokrzywdzonych. (2011/05/18 22:16)

u?ytkownik29933


Za chodzenie za głowacicą może być dopłata tj.np. opłata górska pełna mógł gość wykupić górską niepełną i se już głowatki nie połowił. (2011/05/18 22:22)

JaroDaw


Również niektóre okręgi, przewidują dodatkową opłatę za spinning, ale to żadna nowość. Poczytaj na stronie swojego koła w zakładce OPŁATY czy coś takiego. Jak będzie jakaś wzmianka o spinningu, będziesz wiedział, jak nie to znaczy, że Twoje koło nie wprowadziło dodatkowych opłat. (2011/05/19 09:46)

pawelz


Nie wiem czy jest jeszcze, ale w okregu nowosadeckim byla dodatkowa oplata za mozliwosc lowienia glowacic. (2011/05/19 10:10)