Nowe Minnow Salmo

/ 12 odpowiedzi / 2 zdjęć
Wybieram się na styczniowe pstrągi na Regę, jest ciepła zima, więc rybki będą w dobrej kondycji. Lubię łowić na Minnow, który wobler dokupić z nowości kolorystycznych? Czy złotawy kolor na Redze dobrze wabi?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

TheBill

Nice try😊 Czyż nie jesteś na usługach Dragona? Lubisz łowić na te wobki ale nie wiesz jaki kolor? Bardziej się postaraj (2015/12/24 07:23)

aldente

.....to tak jak bym się spytał : czy we Wrocławiu lepiej dają blondynki czy brunetki... (2015/12/24 14:55)

MARCIN CK

Bierz całą paletę barw po 2 szt ,a nie z jednym a jak urwiesz kilera to co?  (2015/12/24 15:23)

luxxxis

Nice try😊 Czyż nie jesteś na usługach Dragona? Lubisz łowić na te wobki ale nie wiesz jaki kolor? Bardziej się postaraj

A co ma Dragon do Salmo? Dodatkowo autor pisze jak byk że lubi łowić na minnowy,i pyta jaki kolor ma wzięcie na Redze...ludzie co z wami???
W temacie zaś odpowiem że zimowy potok nie idzie dobrze na woblery,chaotyczna i nazbyt agresywna praca wabika nie przypada im do gustu.Jeśli jednak musiałbym wybrać markę i kolor zimowego wobka na pstragi to napewno nie skłoniłbym się ku salmo,czasy świetności tych przynet już dawno mineły,celowałbym w produkty Gąbkora czy Sieka,żadnych fluo czy fantazyjnych wybarwień-brąz,miedż,wszystko co ciemne i kopiące silnie w dolnik-gdybym musiał oczywiście...:) Dobrze że tak nie jest...:)
(2015/12/24 16:02)

tripod

Luxxis ma rację, jedno nie ma nic do drugiego. Lubię Minnowy, wychowałem się spinningowo na salmiakach i właśnie minnowach. Te Minnowy są nowością na 2016 r. i najzwyczajniej nie wiem, jak te kolory się mają do upodobań pstrągów Regi 9a mało nie kosztują, aby brać po kilka z różnych kolorów). Ta rzeka leży kawał drogi ode mnie i chcę zmaksymalizować szansę na złowienie pstrąga.
Luxxxis, bardzo ci dziękuję za cenne rady, sprawdzę na łowisku producentów o których piszesz. Pewnie będę musiał się przestawić na używanie mocniej pracujących przynęt na pstrągi, Minnow pracuje delikatniej.

pozdrawiam świątecznie :) (2015/12/25 09:28)

JKarp

Dragon ma w swojej ofercie SALMO więc jakoś nie kapuję skąd te oburzenie @ luxxxis ???

A śmieszne jest pytanie pracownika ( testera ) Dragona o kolory przynęt które są w ofercie.
JK (2015/12/25 09:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Defort

To, że Tripod jest mocno związany z Dragonem wie każdy kumaty.  To, że Salmo jest sprzedawane przez Dragona też wie każdy kumaty.To, że post jest po prostu reklamą w pewnym sensie to też każdy kumaty wie. Mi to nie przeszkadza, lepsza taka forma niż bzdurne wyskakujące banery. (2015/12/25 10:51)

Sith

.....to tak jak bym się spytał : czy we Wrocławiu lepiej dają blondynki czy brunetki...

Zapewniam Cię, że rude... ;-))
(2015/12/25 11:21)

luxxxis

Dragon ma w swojej ofercie SALMO więc jakoś nie kapuję skąd te oburzenie @ luxxxis ???

A śmieszne jest pytanie pracownika ( testera ) Dragona o kolory przynęt które są w ofercie.
JK

Poważnie?... no to przepraszam,mój błąd,nie jestem na bieżąco w takich sprawach,nie studiuję katalogów i nie śledzę nowalijek bo jest mi to potrzebne jak kamień w bucie-wiedza która się nie przyda na łowisku:)  Oburzenie zaś wynikło z bezsensownej ,złosliwej zaczepki bo autor tylko pyta o kolory jakie chodzą na danej wodzie a fakt że ma cokolwiek wspólnego z dragonem,shimano czy związkiem hodowców reniferów nie ma TAM nic do rzeczy.Nawet gdyby miał ich smoka wytatuowane na dupie to tylko pytał...Czy to swoista forma reklamy? może tak może nie,to tylko autor wątku może wiedzieć i gdyby nawet to robił to nie widzę tu nic zdrożnego.
Cytuje Karpiu;- Lubię łowić na Minnow, który wobler dokupić z nowości kolorystycznych? Czy złotawy kolor na Redze dobrze wabi?
Czy to jest pytanie o kolory przynet z oferty czy o kolor jaki preferują ryby na danej wodzie? Autor zna ofertę dragona co widać po obrazkach jednak nie musi znać gustów ryb w poszczególnych wodach w kraju,no chyba że Dragon ma specjalne szkolenia,jesli tak to ja też poproszę.....:) (2015/12/25 18:20)

aldente

.....to tak jak bym się spytał : czy we Wrocławiu lepiej dają blondynki czy brunetki...

Sith też tak słyszałem...  ponoć im bardziej zardzewiały dach tym większa wilgoć w piwnicy ;-))

(2015/12/25 18:53)

Jakub Woś

Sith też tak słyszałem...  ponoć im bardziej zardzewiały dach tym większa wilgoć w piwnicy ;-))

Nadmierna wilgoć w piwnicy zazwyczaj oznacza grzyba.
(2015/12/25 19:05)