Nowe metody kradzieży

/ 5 odpowiedzi

Temat nie będzie związany z wędkarstwem ale po przeczytaniu tej informacji wczoraj w prasie postanowiłem przestrzec Was wszystkich. Na Internecie pokazały się ogłoszenia typu sprzedam zdjęcie telefonu np. Samsung model taki a taki , cena średnia za dany model. Wchodząc na dane ogłoszenie jest zdjęcie telefonu oraz opis nowy, wszystkie parametry itp.  Osoba, która zakupiła zdjęcie straciła 800 zl i nic nie może zrobić bo sprzedawane było zdjęcie a nie telefon. Z pozdrowieniem i uważajcie drodzy wędkarze

Diablo

Temat nie będzie związany z wędkarstwem ale po przeczytaniu tej informacji wczoraj w prasie postanowiłem przestrzec Was wszystkich. Na Internecie pokazały się ogłoszenia typu sprzedam zdjęcie telefonu np. Samsung model taki a taki , cena średnia za dany model. Wchodząc na dane ogłoszenie jest zdjęcie telefonu oraz opis nowy, wszystkie parametry itp.  Osoba, która zakupiła zdjęcie straciła 800 zl i nic nie może zrobić bo sprzedawane było zdjęcie a nie telefon. Z pozdrowieniem i uważajcie drodzy wędkarze

Czyli nie kradzież a żerowanie na ludzkiej głupocie tudzież naiwności i zaufaniu. (2013/02/15 09:55)

egzekutor

może tak jest ale myślę, że dane ogłoszenie jest tak wykonane, że przeciętny Polak pomysli, że do sprzedaży jest telefon a nie zdjęcie.

(2013/02/15 10:08)

mateuszwos

Czyli nie kradzież a żerowanie na ludzkiej głupocie tudzież naiwności i zaufaniu.

braku czytania ze zrozumieniem. Jak doczytałem do momentu "sprzedam zdjęcie tel" od razu chciałem poprawić egzekutora, że nie w tym miejscu postawił przecinek. "Kto chciałby w ogóle kupić zdjęcie telefonu" - pomyślałem. Czytając dale zrozumiałem że to nie kolega egzekutor źle postawił przecinek a celowo ogłoszeniodawca. (2013/02/15 10:09)

grisza-78

Aż mi się wierzyć nie chce, że ktoś da się nabrać na takie coś. A koleś, który wystawia na aukcje zdjęcie telefonu, to niezły palant. (2013/02/15 10:32)

wirefree

Pozwole wtracic tylko ze ta "metoda" pojawila sie chyba rok albo 2 lata temu na ebayu. Zadna nowosc.

(2013/02/15 11:56)