Zaloguj się do konta

Nowe funkcje na wedkuje.pl 2011

utworzono: 2011/06/02 16:23
redakcja

Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, wprowadziliśmy nowe funkcje: możliwość wprowadzania opisów łowisk zagranicznych, opcję pozwalającą na powiększanie grona znajomych - "Możesz ich znać" oraz możliwość tworzenia własnych grup dyskusyjnych

Zapraszamy do oceniania, komentowania zmian oraz informowania nas o ewentualnych błędach i problemach związanych z korzystaniem z nowych funkcji. Z wędkarskim pozdrowieniem,
Redakcja [2011-06-02 16:23]

pstrag222

jak ktos łowi zagranica to mu sie przyda
ale zwykłego kowalskiego na to nie stac
[2011-06-02 20:33]

Diablo

W dzisiejszych czasach większość "kowalskich" zarabia na chleb za granicą.
[2011-06-02 22:39]

Diablo

Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, wprowadziliśmy nowe funkcje: możliwość wprowadzania opisów łowisk zagranicznych, opcję pozwalającą na powiększanie grona znajomych - "Możesz ich znać" oraz możliwość tworzenia własnych grup dyskusyjnych

Zapraszamy do oceniania, komentowania zmian oraz informowania nas o ewentualnych błędach i problemach związanych z korzystaniem z nowych funkcji. Z wędkarskim pozdrowieniem,
Redakcja

Czekam z niecierpliwością na konkurs polegający na dodaniu jak największej liczby łowisk zagranicznych. Opis musi składać sie z co najmniej 15 znaków i skopiowanego zdjęcia z internetu :)
[2011-06-02 22:41]

pstrag222

W dzisiejszych czasach większość "kowalskich" zarabia na chleb za granicą.

i kazdy łowi tam ryby
[2011-06-03 11:41]

obcy91

Bo taka jest prawda że większość zakłada nowy temat zamiast wpisać w "szukaj".
I temat znika po dwóch dniach i taki sam się znów pojawia i tak w kółko.
[2011-06-03 13:18]

JaroDaw

Sądzę że dużo się zmieniło na forum ostatnim czasy, głównie dzięki "upierdliwości" MODów, ale nie ochronimy się przed falą nowych " jednopytaczyrządających ", po prostu, trzeba brać to na miękko i nie winić za to redakcji, ani moderatorów. To cena za otwartość portalu. [2011-06-03 13:58]

obcy91

JaroDaw jak najbardziej zgodzę się z Twoimi słowami.
Nie neguje całkowicie moderatorów, ponieważ każdy ma swoje życie i wiadomo nie jestescie w stanie przebywać na forum non stop. A co do ostrzeżeń na priv to o tym nie wiedziałem, dlatego odbierałem to iż za wiele nie robicie, ale skoro tak jest to zwracam honor.

Mastiff- chodziło mi o ten temat
http://forum.wedkuje.pl/post/wobler-jak-go-prowadzic/280842/0#

Ale to juz przeszłość i oby jak najmniej takich.
[2011-06-03 14:46]

A szkoda że tego nie widzimy...byłaby natychmiastowa reakcja.Tak jak napisał Mastiff-fizycznie niemożliwym jest aby obskoczyć wszystkie wątki,ja wpierw wchodzę w najnowsze,potem podglądam te z dużą ilością wypowiedzi,ostatnie są z dziwnobrzmiącymi tematami...Wątek o ripperze niegrożnie wyglądał i był niegrożny,wszystko ładnie się potoczyło i gdybym miał taką wiedzę o jego zakończeniu wcześniej to zostawiłbym go w spokoju.Ktoś zbłądził,padły mocniejsze słowa,potem zrozumiał co nieco,przeprosił uczestników dyskusji-oby tak było zawsze.Nawet kłótnią zresztą bym tego nie nazwał...KŁÓTNIE inaczej TU wyglądają:)) Wszystkim którzy nie widzą tej różnicy polecam jesienno/zimowy okres portalowego życia,bajora pozamarzane,spławiki w pudełkach,za oknem pizga a 50 tyś userów chodzi z podniesionym ciśnieniem...:) Teraz to jest sielanka.....................................:) pozdrawiam

MODZIO
[2011-06-04 09:40]

Artur z Ketrzyna

Redakcja

Dziś zaopserwowałem nową finkcje. A mianowicie przeniesienie odnośnika mego konta w górny pasek na głównej stronie.
Mały problemik. Gdzie jest w tym panelu możliwość szybkiego dodawania wątku na forum?
Bo nie wiem czy jestem ślepy, ale tej opcji nie widziałem. Owszem jest możliwość szybkiego dodania wpisu, łowiska i informacji o zawodach. Ale ni ma w tym moim panelu opcji dodaj wątek na forum. A przecież to chyba jest portal opierający na forum wędkarskim?
[2013-07-27 07:22]

withanight88

Redakcja

Dziś zaopserwowałem nową finkcje. A mianowicie przeniesienie odnośnika mego konta w górny pasek na głównej stronie.
Mały problemik. Gdzie jest w tym panelu możliwość szybkiego dodawania wątku na forum?
Bo nie wiem czy jestem ślepy, ale tej opcji nie widziałem. Owszem jest możliwość szybkiego dodania wpisu, łowiska i informacji o zawodach. Ale ni ma w tym moim panelu opcji dodaj wątek na forum. A przecież to chyba jest portal opierający na forum wędkarskim?

Czy Ty zawsze musisz widzieć wszędzie same problemy ?

Daj dwa scrolle na stronie głównej i jak zobaczysz forum to kliknij na "załóż wątek" i chyba problem znika.

Wydaje mi się że szybciej już się chyba nie da.
[2013-07-27 08:58]

Atrakcyjny Kazimierz

Teraz jest lepiej bo widać na bieżąco pocztę i nowe wiadomości,super sprawa.!! [2013-07-27 15:21]

Grzesiek75

Powiem tylko tyle obcy ma 100procent racji, są osoby a może osoba na forum która jest chroniona przez moderatorów, zachowuje się po chamsku w stosunku do innych forumowiczów i dobrze wiecie o kogo chodzi bo jest tu wymieniana, gość dawno powinien już wylecieć za chamskie odzywki, ale to trzeba być moderatorem z prawdziwego zdarzenia by takie zachowania eliminować. [2013-07-27 17:45]

Artur z Ketrzyna

Redakcja

Czy Ty zawsze musisz widzieć wszędzie same problemy ?

Daj dwa scrolle na stronie głównej i jak zobaczysz forum to kliknij na "załóż wątek" i chyba problem znika.

Wydaje mi się że szybciej już się chyba nie da.

Nie tyle co widzę problemy, a bardziej niedociągnięcia. To jest wada takich osób które mogą coś modernizować... Czyli ulepszać...
A tak po za tym. Po prostu zawsze przez swój panel zakładałem wątki na forum, czy dodawałem wpisy itd. Teraz mogę wszystko dodać oprócz wątków na forum...
No, teraz został ten odnośnik przy forum na stronie głównej...
Swój panel widziałem częściej (podczas serfowania po wedkuje) tak więc wtedy mogłem założyć wątek w każdej chwili...
[2013-07-27 18:33]

Artur z Ketrzyna

withanight88
W panelu znikła opcja; "Dodaj/edytuj wątek" Na forum.
Jak teraz mamy poprawiać swoje posty?
Przecież to było takie ważne... Można było edytować post wciągu godziny i poprawić błędy itd. A teraz co? Nie zależy na poprawności forum.
Post nie wyjdzie. Np.; nie wgra się zdjęcie i trzeba będzie drugi post wstawiać z ta samą treścią czy dodać sprostowanie? "Dodaje fote która we wcześniejszym poście nie weszła..."

Widzisz, teraz też bym edytował i to co tu napisałem, dopisał.
[2013-07-27 18:50]

Jack14

Artur jest prawie ikonka (taka karteczka z plusem po prawej stronie)

Góra prawa strona obok "wędkujących"

Używana przeglądarka historyczna IE8

[2013-07-27 21:08]

Artur z Ketrzyna

Właśnie się pojawiło. Dziękuję redakcjo. Reszt może być.
[2013-07-27 21:24]

Roxola

Instrukcja dla Artura

[2013-07-27 21:25]

Jack14

Prawda jest taka, że info od redakcji powinno być odpowiednio wcześniej.

Ale było jak zawsze :-)

[2013-07-27 21:28]

Artur z Ketrzyna

Instrukcja dla Artura

Info dla Roxoli.
Wcześniej tego właśnie w tym miejscu brakowało.
potwierdza Ci nawet wcześniejszy post W88.

[2013-07-27 22:12]

Roxola

Nie ma za co, drobnostka...
Nie miałam problemu ze znalezieniem edycji.Twoje odkrycie -  wysłano: 2013/07/27 21:24  i mój post z instrukcją -  wysłano: 2013/07/27 21:25

[2013-07-27 22:28]

Artur z Ketrzyna

Nie ma za co, drobnostka...
Nie miałam problemu ze znalezieniem edycji.Twoje odkrycie -  wysłano: 2013/07/27 21:24  i mój post z instrukcją -  wysłano: 2013/07/27 21:25

Jak pisałem, wcześniej tego nie było.
Po przeczytaniu posta kolegi Jack14 zajrzałem w panel i już braki zostały usunięte (opcja pojawiła się). Napewno o gdz. 18;50 jeszcze nie było. Bo zanim napisałem posta to się upewniłem któryś raz z kolei.

[2013-07-28 00:07]

Zibi60

To bardzo ciekawe, bo u mnie zauważyłem od wczoraj... w różne miejsca Polski z opóźnieniem internet dociera ?!
[2013-07-28 04:05]

Artur z Ketrzyna

To bardzo ciekawe, bo u mnie zauważyłem od wczoraj... w różne miejsca Polski z opóźnieniem internet dociera ?!

Widocznie, były jakieś błędy w moim panelu.
Ważne że jest już w porządku.
[2013-07-28 07:43]

niutek40

U mnie podobnie, ja u Artura wieczorem nie było. Potem jak zajrzałem po 23-ej już się pojawiło, tak to już jest, u jednego pojawia się szybciej, a u innego później. Niejednokrotnie  już to zauważyłem.  [2013-07-28 09:12]

CZzesio

Cześć :) Kurde , ale Wy daleeeeeeeeeeeeeko mieszkacie ;)  ....a może to przez to ,że macie "wolny internet" ;P
[2013-07-28 11:41]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia