Nowe forum wędkarskie

/ 8 odpowiedzi
Witam jetem młodym wędkarzem, który chce połączyć swoje dwie pasje wędkarstwo z informatyką. Posiadam własny serwer na którym umieszczę forum, lecz nie stać mnie w tym momencie na domenę. I teraz pytanie do was drodzy koledzy i koleżanki po kiju, jesteście w stanie dać te 30zł na domenę, dla sponsora przygotowana będzie specjalna ranga na forum która będzie odróżniać go od innych użytkowników.Pozdrawiam
Zielan


Daj sobie spokój chłopie, czy ty widzisz co piszesz? Na wędkarstwo Cie stać a na domenę za 30zł nie? Coś tu nie tak. Po drugie jest już tyle stron, że kolejna martwa zapewne, nie jest potrzebna. (2012/12/09 18:49)

marcin997


Tak wiem co piszę. Może dla Ciebie 30zł to jest nic ale dla młodego wędkarza to jest dużo. Wiem że jest dużo stron, jedna więcej nie zaszkodzi każda wyróżnia się od siebie pewnym elementem  (2012/12/09 18:55)

Zielan


Przeczytaj jeszcze raz zdanie. Na wędkarstwo Cie stać a na domenę za 30zł już nie? Marcinie, ja kiedyś dawmo temu przerabiałem podobny temat, uwierz mi, że administracja jakimkolwiek forum zajmuje troszkę czasu a po drugie, znalezienie grupy ludzi, którzy cokowiek tam napiszą nie będzie łatwe.  (2012/12/09 19:19)

marys80


no faktycznie troche dziwne to wołanie o pomoc. a moze darmowa subdomena z serwera na poczatek??? da sie na poczatek obadac temat a jak bedziesz mial jakis profity kupisz domene :) kazdy serwer ma jakis adres np wedkarz.nazwaserwera.pl cos tam stworzysz ale bez pieniedzy bedzie ciezko i bedzie Cie to kosztowalo DUUUUUUUUUUUZZZZZZZZZZZZOOOOOOOOOOOO pracy ;) ale pasja i informatyka czemu nie ;) (2012/12/09 20:57)

marcin997


wiem że stworzenie forum to dużo pracy, ale to jest połączenie moich pasji i o stworzeniu forum myślałem od dawna. Wiem, że serwery mają takie subdomeny ale zazwyczaj są długie i trudne do zapamiętania co wiąże się z małą liczbą odsłon :) (2012/12/09 21:44)

marys80


e tam do zapamietania. jak nie wypozycjonujesz tego w wyszukiwarkach to nic nie zdzialasz. pozniej taka domene mozesz przekierowac praktycznie bez strat. jesli cos rozbujasz bez domeny (a da sie) to pozniej domena i jazda. jesli nie masz "talentu" to szybko zrozumiesz o czym pisal kolega wczesniej ;) sam soft to pikus! (2012/12/09 22:54)

marys80


"znam" informatyka pasjonate wedkarstwa, ktory robi to co Ty chcesz i da sie ale samo forum to moze byc malo (2012/12/09 22:56)

michal180183


Za 30zł rocznie można wykupić konto hostingowe 10Gb + domene. Serwery sprawdzone, strony śmigają jak szalone. Ja mam kilka kont wykupionych i od 3 lat nie było żadnej awarii. W tej cenie dodają kreatora stron a nawet skrypty do sklepów internetowych. 30 zł na rok to chyba każdego stać. (2012/12/09 23:54)