Zaloguj się do konta

Nowa szata w blogach

utworzono: 2011/04/22 13:59
Marbi

Widzieliście już nowe blogi na wedkuje? Dzis z ciekawości przeglądałem kilka i są zupełnie nowe, jakieś większe. Wyglada to bardziej profesjonalnie. Moim zdaniem zmiana na plus. [2011-04-22 13:59]

mielec

Cała szata na plus lecz na razie prócz tego widzę wiele minusów.

Nie wiem czemu wpis wychodzi po za linię marginesu na głównej stronie bloga, nie można już dodawać banerów lub innych temu podobnych przez jeżyk HTML jak np. cos takiego jak poniżej gify. Mam nadzieję, że to jeszcze nie dopracowane i wszystko będziepo staremu jeżeli chodzi o możliwości, szata jest do przyjęcia:::)
[2011-04-22 15:12]

mielec

Tak się zastanawiam po oglądnięciu dogłębniej bloga po zmianach to wpadłem na myśl takową iż jest troszeczkę niezbyt ciekawie wchodząc na bloga na głównej stronie pojawia się odnośnik
"O MNIE", a są wpisy wracając do meritum moim zdaniem powinno być tak:
 dane rybki, punktację, przynależność do koła i info " o sobie" oraz całą tzw. główną stronę użytkownika / blogera usytuować po lewej stronie jak i pozostawić możliwość jej zagospodarowania przez blogera jak było to dotychczas możliwe czyli jak już wcześniej nadmieniłem dokładania różnych ciekawych rzeczy. Resztę można by było przenieść np. na prawą stronę czyli odnośniki do wpisów z miniaturkami foto o ile takie są lub same tytuły wpisów.
[2011-04-22 21:13]