Zaloguj się do konta

Nowa strona www koła sochaczew miasto

utworzono: 2008/06/09 10:04
mariusz1

witam . fajnie jest ,że mamy stronkę naszego koła na portalu www.wedkuje.pl. ludziska ,ze wszystkich stron świata ,widzą ze i u nas coś sie dzieje.ale już nie jest tak fajnie, gdy strona jest tak rzadko aktualizowana.więc nasuwa mi sie takie pytanie do administratora tej stronki: czy nie można częściej dopisywać i zmieniać artykuły ? z poważaniem i wędkarskim pozdrowieniem mariusz n. [2008-06-09 10:04]

redakcja

Witam serdecznie. Jeśli chodzi o stronę koła, to zachęcam do systematycznego zamieszczania różnego rodzaju newsów w swoim blogu - z racji tego, że jest Pan członkiem koła Sochaczew, wszystkie wprowadzone przez Pana informację będą pojawiać się od razu na stronie koła, dzięki czemu będzie ona bardziej urozmaicona i aktualna. Zachęcam do takiej aktywności nie tylko Pana, ale również innych wędkarzy, którym zależy na dobrej jakości strony swojego koła.
Jeśli jednak chciałby Pan bardziej wpływać na jej kształt i treść, proszę o kontakt z administratorem strony koła Sochaczew - p. Adamem Barańskim, który przyzna Panu prawa do zarządzania stroną.
Pozdrawiam
[2008-06-10 12:09]

mariusz1

witam.dziękuje za zainteresowanie moim postem z pani strony, ale bardziej mnie zadowoliłaby odpowiedz od pana barańskiego (lub zarzadu koła )co robi w tym kierunku,przecież jest przedstawicielem jakby nie było koła i wędkarzy .dziękuję i pozdrawiam. [2008-06-12 09:12]

mariusz1

zachęcam także innych wędkarzy z naszego koła do wypowiedzi,bo nie tylko mnie chyba sprawa dotyczy .jestem pewien że inni też chcieliby się dowiedzieć kiedy są np. zawody, nie 2 tygodnie przed nimi ,ale wcześniej. było chyba ustalane na zebraniu na początku roku i takie info mogłoby się pojawić. koło chodaków na swojej stronie ma takowe i wędkarze mogą sobie przeczytać.pozdrawiam. [2008-06-12 09:22]

baltasar

Muszę przyznać rację koledze Mariuszowi. Chciałem dowiedzieć się kiedy są zawody. Jako, że koło ma swoją stronę próbowałem znaleźć tam informację na ten temat. No i prawie sie udało . Prawie gdyż link do terminarza na 2008r jest nieprawidłowy(?). Z resztą informacje zamieszczane przez p. Barańskiego są mało na miejscu, przeważnie PO zawodach. A odnośnie przekazania zarządzania stroną to sądzę że nie jest to dobry pomysł. A postawa "jak się komuś nie podoba to niech działa sam", jest troszkę dziecinna. jeśli ktoś podejmuje sie jakiejś działalności mógłby się trochę postarać. I jeśli mam być spalony na stosie za szczerość, to dorzucę jeszcze troszkę- czy w ogóle cokolwiek dzieje się u nas w kole?? Bo na stronie zatrzymaliśmy sie w roku 2007. Pozdrawiam. [2008-07-14 09:46]

Newtecky

zgadzam sie z kolegą.mało tego wywieszki na mieście pojawiają sie mniej więcej trzy-cztery dni przed zawodami...Panie Amninie zrób pan coś z tym!!! PS: jesli ktos bierze sie za takie cos to musi byc swiadom obowiązków i konsekwencji wynikajacych z prowadzenia strony.... [2008-07-23 18:49]

robo21

Witam
W dalszym ciągu strona naszego koła jest nieaktualna. Informacje z 2007 roku itd. Czy coś będzie się działo w tym względzie.
Pozdrawiam [2009-01-13 15:21]

mariusz1

rozmawiałem z kolegą wędkarzem który jest w zarządzie koła ,a było to jeszcze w listopadzie ,że ma to stać się po nowym roku. powiedział że muszą znależć sie na to fundusze ,które trzeba dogadać na tegorocznym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym.nie wiem kiedy ono jest.pozdrawiam. [2009-01-21 10:21]

robo21

Rozmawiałem na zawodach podlodowych z Panem Adamem na temat aktualizacji strony. Zaproponowałem swoją pomoc. Po tej rozmowie próbowałem się kontaktować i na razie beż odzewu. Cisza. W tygodniu późno wracam więc wracam więc nie ma szns się coś dowiedzieć. wysyłałem kilka wiadomości ale bez reakcji. [2009-01-21 14:43]

mariusz1

no i na tym prawdopodobnie się skończy. i tak dobrze że takowa rozmowa się odbyła.no ale poczekajmy jeszcze kilka dni to może pan...się odezwie,chyba że czuje się na siłach że sam w dalszym ciągu poprowadzi ta stronę. [2009-01-22 20:19]

pawel3126

Witam Mariusz myślę że już w niedługim czasie będziesz bardziej zadowolony ze strony Sochaczewskiego koła,w lutym wybrano nowych członków zarządu koła i będzie komu zająć się aktualizowaniem strony pozdrawiam Paweł S. [2009-03-07 11:01]

TomekM

strona naszego koła zaczyna powracać do życia mariusz1 myślę że już znajdziesz na stronie to co chicałeś [2009-03-16 15:46]