nowa strona koła

/ 11 odpowiedzi
i jak się wam podoba nowa strona koła
Adrioss

Bardzo fajna, duży plus za pomysł. :) Pozdrawiam. (2008/11/04 20:31)

Bart

stronka spoko nie licząc tego, że admin nie wykazał się kreatywnością i pościągał kilka pomysłów ze starej strony do teoretycznie nowej to jest spoks, i oczywiście poco przenosić wszystkie linki do tych tutaj co nie ? nasze łowisko zostało dodane jakiś czas temu do portalu nasze-lowisko.pl w zamian za linku u nas ale jak widać ktoś nie kapuje o co biega w wymianie. (2008/11/05 11:20)

sieju1

Jak już coś musimy wytykać to nie kilka pomysłów tylko jeden. Co do linków to jak ściągałem zawartość strony tydzień temu to linka nie było więc go przeoczyłem.
A po za tym znowu nam się pojawiają anonimowe osoby, czas to zmienić. (2008/11/05 13:02)

Adrioss

Zdecydowanie problem z anonimowymi wypowiedziami osób które nie chcą pisać własnych nazwisk, powinien być rozwiązany raz na zawsze. Osoby które chcą wyrazić swe poglądy niech nie udają nieznajomych. Co do forum to chciałbym zapytać czy nie ma i czy nie będzie możliwości edycji własnych postów w razie złych wypowiedzi czy błędów. Chodzi mi tutaj o takie funkcje jak Edytuj, Cytuj, usuń.. te spotykam na wielu forach. (2008/11/05 16:41)

sieju1

korzystamy z forum portalu wedkuje, jak narazie nie udostępniają takiej możliwości, ale może się to zmieni (2008/11/05 17:35)

Bart

heh, jak się nie umie to się niema forum prawdziwego (2008/11/05 21:16)

Miros

Fajna strona, możliwość jawnych wypowiedzi dla naszych wędkarzy. (2008/11/05 21:26)

sieju1

jasne, umie się tak że do tej pory wcale nie było (2008/11/05 22:17)

Bart

może dlatego, że jak admin coś chciał żeby było wygodniej czyli nowy serwer to było na nie ? a nowy admin tej strony umie czytać tylko chyba "nie musisz być programistą" i " zrobimy wszystko za ciebie" (2008/11/05 22:22)

Adrioss

No na pewno lepsze to niż czat.. tutaj w końcu każdy ma możliwość obsługi swojego konta.. szkoda tylko, że brak tych przycisków, no ale i to nie powinno stwarzać poważnych problemów. :) (2008/11/05 22:50)