Nowa skręcająca się żyłka

/ 6 odpowiedzi
Witam!kupiłem dzisiaj nową żyłke, zaraz po rozwinieciu okazało się,że cała jest poskręcana.Nawinąłem ją na kołowrotek w dodatku pod wodą żeby lepiej sie ułożyła na kołowrotku ale niestety nie pomogło.Czy mieliście koledzy podobne przypadki jak temu mozna zaradzić?Pozdrawiam...
Draq


Prawdopodobnie nie była nowa - jakiś magazynowy "leżak". (2015/04/30 21:25)

ogtw


Skręconą żyłkę trzeba odkrecić (2015/04/30 21:34)

Sith


Witam!kupiłem dzisiaj nową żyłke, zaraz po rozwinieciu okazało się,że cała jest poskręcana.Nawinąłem ją na kołowrotek w dodatku pod wodą żeby lepiej sie ułożyła na kołowrotku ale niestety nie pomogło.Czy mieliście koledzy podobne przypadki jak temu mozna zaradzić?Pozdrawiam...

Idź z nią do sklepu i zareklamuj. Żadne "odkręcanie" nie pomoże, po prostu jest do niczego. (2015/05/01 06:43)

zwir73


Przymocuj kołowrotek do wędki ,idz z tym na pole(wolny teren) ,przełóż przez przelotki ,rozwiń wędkę i całą żyłkę luzno wysnuj .Następnie zwiń lekko korygując napięcie żyłki palcami można od razu przez szmatkę ,chusteczkę nawilżoną płynem do mycia naczyń w ten sposób odtłuścisz żyłkę będzie lepiej tonąć.W razie co można powtórzyć. (2015/05/01 10:54)

tomaszgud


ja bym to za reklamował bo żadne odkrecanie ci nie pomoize.chyba ze chcesz sie jeszcze bardziej wk....ć  (2015/05/01 18:05)

ogtw


żyłka może być skręcona albo pokręcona jak spirala. Skręconą można odkręcić, a pokręconą użyć jako podkład. (2015/05/01 21:31)