Noteć - od Chobielina po Gromadno

/ 11 odpowiedzi / 6 zdjęć
Witam wszystkich. Chcialbym podpytac bardziej doswiadczonych kolegow w wedkowaniu na Noteci jak wyglada sprawa z ciekawymi miejscowkami na rzece... Chcialbym zaczac lowic na naszej kochanej Noteci( wczesniej lowilem glownie na jeziorach) i prosilbym was o rady jaki sprzet, na jakie ryby sie nastawic no i oczywiscie miejsca godne polecenia. Pozdrawiam
pawel-janowiak


Bylem dzisiaj popoludniu na Noteci w Chobielinie. Z ciekawosci rozlozylen wedke zeby zobaczyc jak tam maja sie rybki. W sumie szalu nie bylo 1,5h i 2 okonki po 15cm i plotka. Lowilem na splawik na czerwonego i mady. W weekend jak pogoda dopisze uderzam do Gromadna na kanal tyle ze tym razem na dluzej i dwie wedki:) A wlasnie jakies informacje jak wyglada z ryba w gromadnie? (2014/03/05 18:29)

pawel-janowiak


Wkoncu wybralem sie na rybki na Notec efekt 5 okonkow(do 15cm), niezliczona ilosc jazgarzy:d, 5 plotek (do 15cm), 10 karasi srebrzystych(do 20 cm) wrzucam kilka fotek.... (2014/03/08 18:52)

krystianhanzlik


Witam kolege. Widze ze kolega bardzo aktywny na stronie. Wiec mam male pytanie...czy orietuje sie kolega kiedy jest organizowany konkurs kola 109 w nakle? Pozdrawiam (2014/04/05 19:32)

pawel-janowiak


No czesc. Wiem ze w zeszla niedziele byly zawody na kanale ale nie dam sobie reki uciac ze to byly zawody kola 109 :D Natomiast nie wiem kiedy bdea nastepne... jak tylko zdobede info dam znac (2014/04/05 20:39)

grzegorz not


Witam kolege. Widze ze kolega bardzo aktywny na stronie. Wiec mam male pytanie...czy orietuje sie kolega kiedy jest organizowany konkurs kola 109 w nakle? Pozdrawiam

Podejdź do wędkarskiego na Pocztowej to się dowiesz...coś mi się wydaje, że na początku maja ale pewności nie mam... (2014/04/13 10:16)