Noodling

/ 4 odpowiedzi

Słyszeliście o tym zjawisku? Faceci są naprawdę dobrzy , wyciągają gołymi rękami sumy po 50 kg . 

daje kilka linków: 

http://en.wikipedia.org/wiki/Noodling

www.tonyrogers.com/ images/catfish/index.htm

bigrybka95


Oglądałem na discovery program , o grupie ludzi którzy przemierzali świat w poszukiwaniu wielkich sumów , i chwytali je gołymi rękoma! Zdziwiło mnie tylko to że rybie całą paszcze prawie rozwalili , i w takim stanie ją wypuścili ;/ (2010/11/06 18:42)

jacenty75


Czy ten program na discovery to "Polowanie na wodne potwory"? z trzema kolesiami z Australii co przyjechali nad Ebro? Bo wg mnie to rewelacyjnych wyników nie osiągneli a ten jeden z sumów to faktycznie miał jakby skrzela pozrywane. Jedno jest dla mnie oczywiste to są o wiele bardzie poje.......ni ludzie od wędkarzy. (2010/11/08 14:14)

adamoski


oj zdecydowanie, tak:) Wyobraź sobie jak przeczesywaliby polskie zbiorniki:)  (2010/11/08 17:19)

jacenty75


Może kiedyś przyjadą do Polski na pewno wyczesaliby parę bobrów sporo piżmaków itp. A swoją drogą to ja podziwiam ich za odwagę bo ja bym nigdy łapy w takie nory podwodne nie wsadził chociaż mam znajomego który w ten sposób parę ładnych lat temu miętusy na Pilicy pozyskiwał.

(2010/11/09 08:05)