Nocne łowy

/ 9 odpowiedzi

• konto usunięte

Wybierał się już ktoś w tym sezonie na Nocki? Jak wyniki.Głównie mowa o wegorzu i ewentualnie przyłowie jakim bywa sum czy sandacz.
jerome2

Póki co na nocki to pewnie tylko karpiarze. Na węgorza w nocy to chyba dopiero w maju...o ile pogoda dopisze. W każdym bądź razie ja juz szykuje sprzęt i komponuje zanęte na węgorza. (2016/04/15 22:58)

użytkownik201662

Już pierwsze sztuki wpadają znajomy dwa złapał nad Odrą.Mógłbyś napisać jak je napisz ja nigdy się do tego nie zabieralem.A i gdzie lowisz? ;) (2016/04/15 23:14)

Askan

Nie wiem co myśleć o takich przyłowach.Nawet nie chciał bym aby jakś drapieżna wzięła mi przed końcem okr.ochronnego,więc nawet nie próbuję nawet na czerwone.Węgorz zaczyna intensywnie w maju więc jeszcze też się nie napalam.Ale przedwczoraj wyjąłem na wiązanego jokersa+ pinki raka pręgowanego,samicę,miała pod ogonem mnóstwo jajeczek.Pozdro (2016/04/16 08:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś

Nie wiem co myśleć o takich przyłowach.Nawet nie chciał bym aby jakś drapieżna wzięła mi przed końcem okr.ochronnego,więc nawet nie próbuję nawet na czerwone.Węgorz zaczyna intensywnie w maju więc jeszcze też się nie napalam.Ale przedwczoraj wyjąłem na wiązanego jokersa+ pinki raka pręgowanego,samicę,miała pod ogonem mnóstwo jajeczek.Pozdro

Masz racje, nie ma to jak nastawiać się na "przyłow" (2016/04/16 08:54)

MACKO76

Mam nadzieję że nie wrócił do wody bo to gatunek inwazyjny!!!! (2016/04/16 18:40)

jerome2

Łowię z gruntu,ale podnoszę przynętę nad dno. Łowie na rosówkę,pęczek czerwonych,filet ze świeżej rybki,albo na całą uklejkę,a hitem ostatniego sezonu był pellet halinitowy 8mm. Nęcę zmielonym pelletem halibutowym,z kawałkami drobiowej wątroby i krwią. Mieszam to z wodą i nęcę procą. (2016/04/16 20:45)

jendreczek

Byłem w tamtą sobotę i w tą jakieś leszczyki płoteczki zrypałem dwa karpie. Wszystkie rybki do wody bo przed tarłem. (2016/04/17 18:53)

użytkownik201662

Ja jutro rano wybieram się na pobliskie jezioro pobawić się z amurem znajomi już coś tam łowią. A dopiero w środę na wieczór nad Odrę tak do 23 myślę,że węgorz juz powinien ruszyć. (2016/04/17 22:37)