Nocka z rodziną

/ 4 odpowiedzi
witam
mam prosbe, potrzebuje miejscowki ok 150 km od warszwy, gdzie moge podjechac na nocke z rodzina. mowiac krotko: musze dojechac samochodem do brzegu i miec miejsce na rozbicie namiotu 2 osobowego (glownie dla zony i syna). macie jakies pomysly? myslalem o arciechowie, ale nie bylem tam z 5 lat i sam nie wiem co tam slychac...
za wszelkie info dzieki wielkie
pozdr
u?ytkownik87563


Zalew w Żyrardowie . Bardzo fajne miejscówki i powierzchnia ok. 2,5 ha (2012/07/10 15:01)

lysywedkowicz


Arciechów chyba raczej odpada - z tego co słyszałem to nad samą wodę autem nie dojedziesz.Też myślałem o tym miejscu, ale z tego właśnie powodu nigdy tam nie pojechałem.Ale gdyby znalazł się ktoś, kto rozwieje nasze wątpliwości to będę wdzięczny.Ja osobiście jeżdżę z żoną i dziećmi do Czarnowa nad Narew (za Pomiechówkiem) - dojazd nad samą wodę, namiot można rozstawić. Widziałem nawet, że ludziska gdzieś tam dalej się kąpią.Ale raczej to sporadyczne przypadki. JA raczej kąpieli nie polecam - szybko płynąca woda. (2012/07/10 18:20)

uszyuszu


witam
przepraszam, dopiero zajrzalem, myslalem ze jest autopowiadomienie na watku:(
w kazdym razie, caly czas szukam, bladze po narwii, ostatnio orzechowo, niestety brak kontaktu z wymiarowym sumem.
zyrardow chetnie sprawdze, dziekuje wszystkim za info
pozdr (2012/07/23 10:00)

lysywedkowicz


Jak sprawdzisz Żyrardów to daj znać co i jak.Mam znajomych tam, ale w temacie wędkowania są zieleni i nic mi nie powiedzieli. :( (2012/07/25 19:02)