Nocka 21-22.06 Baranówko (Mosina)

/ 6 odpowiedzi
Z piątku na sobotę chciałbym wybrać się na nockę nad jezioro w Baranówku, głownie grunt + spławik. Jezioro jest prywatne jednak daleko mu raczej do typowej wanny z karpiami. Nastawiam się na lina, karpia i węgorza ... co weźmie to będzie :-) Jeżeli ktoś z okolicy byłby również chętny to proszę o kontakt na PM lub na gg: 8134532 lub tel. 519-521-097

Grzegorz
veeh

To całe jeziorko jest prywatne, czy tylko taki stawek od strony drogi? Nigdy tam nie byłem a zumi.pl pokazuje właśnie jakąś wannę obok stawku.

Jakie opłaty? I czy ktoś zna już ten zbiornik? (2013/06/20 11:36)

robertn

Witam

w Baranówku jeziorko jest w dzierżawie, koszt wedkowania to 10 pln. sa dwa miejsca do wedkowania z brzegu. a do dyspozycji łódki ( i je polecam)
Głebokośc obecnie to 1,0 do 1,5 m. Dno miekkie, muliste nawet pow. 1 m!!

Polecam raczej spławik

Ryby krąpik, leszcz, płoć obecnie dobrze bierze ładna wzdręga, pózniej mozna dostać lina, karasia.
Jest amur, karp ale trudno się do nich dobrać.
Z drapiezników szczupak i okoń.
Może zdarzyć się sum ale sporadycznie, nie ma wegorza.

Najlepiej ranki i wieczory. (2013/06/22 09:31)

quantin

Byłem ze znajomym ... kompletna klapa ... cała noc i raptem kilka leszczyków po 30-35 cm i troszkę płotek, krąpików ... generalnie klapa po całości :-( 6 wędek w wodzie, ZERO brań z gruntu, czy to na rosówkę, czerwone, białe czy kukurydzę ... może brak szczęścia. (2013/06/23 21:05)

kiesiak53

Ja widzę, że kolega chciał wrócić do domu z workiem ryb. W jeziorku, które mam niemal pod stopami to już byłby dobry połów. I u mnie z gruntu przy podobnym dnie to się w ogóle nie łowi.
Pozdrawiam i życzę więcej... optymizmu. (2013/06/25 23:17)

quantin

Ja widzę, że kolega chciał wrócić do domu z workiem ryb. W jeziorku, które mam niemal pod stopami to już byłby dobry połów. I u mnie z gruntu przy podobnym dnie to się w ogóle nie łowi.
Pozdrawiam i życzę więcej... optymizmu.

Szczerze, nie zabieram ryb tak więc żadnego work bym nie brał, po prostu miło by było z czymś powalczyć :-) Oprócz gruntu były także i spławiki ... na kukurydzę, kawałek rosówki, białe czy też czerwone ... tak więc chyba brak szczęścia :-) (2013/06/26 19:03)

mack342

Byłem w baranówku i tez oprócz płotek, wzdreg cięzko coś upolować. Przy okazji widziałem jak właściciel z sieci ryby wyciagał, a drugą sieć stawiał. wiec chyba złapać coś większego bedzie tam cięzko, jedynie to co przez sieci przeleci. (2013/06/29 21:32)