Noc nad Odrą-co zabrać? Wasze rady.

/ 7 odpowiedzi
Witam wszystkich kolegów po kiju. Doradźcie mi panowie jak się spakować na nockę na ODRĘ, wybieram się po raz pierwszy i nie wiem w co się zaopatrzyć. Pomóżcie.
getka


po pierwsze dopóki jeszcze możesz edytuj posta i zmień temat bo razaz bedzie wysyp typu:
pogotowie już jedzie itp :P

w tytule zawrzyj trochę wątku wtedy forumowicze będą wiedzieli już po temacie w czym Ci pomóc.

na pewno weź coś cieplejszego ze sobą noce są jednak zimne. (2011/06/12 16:13)

wedkarz


Dużo oświetlenia , gorące napoje ,jedzenie i tp ;] (2011/06/12 16:24)

goryl25


Ja niedługo jade nad odre na 3 dni i zamierzam zabrać : Wędki Feeder i Wędke do przystawki, skrzynke co waży 10 kg :D , świetliki , podbierak , siatka (nie myśleć że jestem mięsiarz !! Zbieram tylko do foty !!) , od cholery zanęty i robaków , latarke czołową , fotel karpiowy , namiot , ciepłe ubranie i ubranie przeciwdeszczowe , jedzenie , ... niechce mi się już wymieniać bo sporo jest :D powodzenia nad odrą dla ciebie i dla mnie rówinież :D (2011/06/12 16:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik57785


Nigdy więcej nie tytułuj swoich wątków słowem POMOCY, lub jemu podobnym, bo będziemy je zamykać bez ostrzeżenia. A na noc jakąkolwiek na rybach, czy to Odra, czy jezioro, czy staw, musisz zabrać światło, ogień, łączność, coś przeciwdeszczowego, żarcie, picie i odpowiednio wcześnie przygotować miejscówkę, rozłożyć sprzęt tak, żeby sobie nóg nie połamać, zębów nie wybić, nie wpaść do wody i nie poniszczyć po ciemku sprzętu.   (2011/06/12 16:47)

darekgliwice


Nigdy więcej nie tytułuj swoich wątków słowem POMOCY, lub jemu podobnym, bo będziemy je zamykać bez ostrzeżenia. A na noc jakąkolwiek na rybach, czy to Odra, czy jezioro, czy staw, musisz zabrać światło, ogień, łączność, coś przeciwdeszczowego, żarcie, picie i odpowiednio wcześnie przygotować miejscówkę, rozłożyć sprzęt tak, żeby sobie nóg nie połamać, zębów nie wybić, nie wpaść do wody i nie poniszczyć po ciemku sprzętu.  

nie zapomnij czegoś przeciw komarom, bo nad Odrą zjedzą Cię żywcem (2011/06/12 18:36)

striggley


zabierz worki na śmieci i łopatę żeby je odgarnąć jak chcesz wejść na główkę ....to co ludzie odpier...ją to się w głowie nie mieści

po za tym co koledzy napisali to przypomnę jeszcze o tych komarach , byłem dziś od 4:00 rano i szalały na całego (2011/06/12 18:47)

gruby0113


Nie zbędna jest latarka i zapasowe baterie bo bez tego masz lipę no i coś cieplejszego do picia i ubrania bo nocki są różne a można się zdziwić jak temperatura spada po gorącym dniu.Ja wożę ze sobą zawsze cieniutki śpiwór tak w razie czego. (2011/06/13 23:14)