No to chyba nie połowimy na Dunajcu

/ 3 odpowiedzi
Doszły mnie straszne wieści, że okręg kielecki nie podpisał porozumienia z Tarnowem. Lipa straszna, bo odpadają nam bardzo fajne łowiska takie jak Wisła w pobliżu ujścia Raby, no i Dunajec. Miałem cichą nadzieję że sobie skocze na Dunajec w Marcu na miętusa. Posrało się ludziom w głowach...
Preston


Ja w ogóle nie rozumiem według jakich kryteriów dokonywane są porozumienia pomiędzy kołami ? Chyba każdy wędkarz z okręgu kieleckiego wolałby pojechać czy wyrwać się na weekend nad Dunajec, Wisłę czy naewt Rabę niż gnać np. do Białegostoku z którym mamy porozumienie. Przecież jeśli ktoś wybiera się na dłużej na drugi koniec Polski to zrobi sobie dopłaty a na wypady weekendowe lub jednodniówki szkoda czasu aby pokonywać tak długie trasy, gdy ma się pod nosem takie piękne łowiska tyle że bez porozumienia. Katastrofa! (2010/01/31 11:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tomeks


Mądre słowa napisałeś Kolego. Nic nam nie pozostaje w tej sytuacji, jak pobiadolić i lecieć na pocztę dokonać wpłaty na konto PZW Tarnów i jechać na Dunajec na jedną dniówkę, bo na dwie to pewnie z 50zł trzeba by wydać (podobno tak się da, ale to muszę sprawdzić. Jak coś więcej będę wiedział to dam znać). (2010/01/31 20:01)

tomeks


Witam
Sprawdziłem temat. Oczywiście można wykupywać dniówki (koszt 10zł), ale czy się to opłaca to nie wiem. Chyba lepszym rozwiązaniem jest wykupienie całego znaczka (90zł).. Można wykupić znaczek albo w Krakowie, albo w jakimś kole okręgu tarnowskiego. Okręg kielecki nie sprzedaje znaczków. Jednak co najciekawsze, pan w rozmowie telefonicznej powiedział, że nie musi być znaczek. Wystarczy wpłata na poczcie lub w banku na konto okręgu. Do tego trzeba wydrukować sobie rejestr połowów ze strony
http://www.pzw.org.pl/okreg_tarnow/cms/3895/rejestr_polowow_wedkarskich_na_rok_2010
i już można śmiało jechać na Dunajec:( Szczegółowy wykaz wód nizinnych znajduje się tutaj:
http://www.pzw.org.pl/okreg_tarnow/cms/4750/mapa_wod_pzw
Powoli nasza pasja staje się bardzo droga. (2010/02/02 17:04)