Zaloguj się do konta

No kill

utworzono: 2012/12/22 20:21
MASTINO

Pięknie tylko bez najmniejszego zrozumienia.
Nie chodzi o to że wypuszcza tylko zakłada taki wątek.

Zaraz ja założę wątek "Złów i usmaż".  :)

I poczekam na komentarze.



Zakładaj! Zakładaj jak najbardziej! Od takich też rozmów jest forum wędkarskie. Wiele osób na pewno chętnie poczyta jak smażysz ryby złowione przez siebie, skomentują to jak ludzie, bez kpin i głupich komentarzy, a jeśli ktoś zacznie pisać słowami krytyki, kpin, szydząc jakie to zabieranie ryb jest złe, to wielu tu kolegów ze mną na czele, go uspokoi i poprosi o zachowanie umiaru i uszanowanie twojej decyzji o zabieraniu ryb zgodnie z prawem. Jednak i ty zachowaj umiar i uszanuj decyzję tych, którzy wypuszczają i piszą tutaj o tym innym forumowiczom bez narzucania komukolwiek swojej idei. Zaczną narzucać- skrytykuj, a i ja się dołączę. Ale do tego tu? Po co?






[2012-12-23 11:09]

covent

może chodzi o to, że jeśli juz ktoś chwali się bardzo wypuszczaniem ryb to powinien to robić tak jak należy? Tylko najpierw trzeba wiedzieć co nie co o stworzeniach wodnych; czego bardzo nie lubią a co jest dla nich dobre?  


Wiedza ludzi na temat ryb często ogranicza sie do tego poziomu:

http://www.smog.pl/wideo/57839/jak_humanitarnie_zabic_karpia/http://www.smog.pl/wideo/57839/jak_humanitarnie_zabic_karpia/


[2012-12-23 11:49]

robertxxx62

Kolega tylko wstawił filmik jak wypuszczają rybki i tyle bez prowokacji , zresztą jest na tym forum już trochę czasu i jak każdy śledzi tu tematy to wie że nie jest to osoba konfliktowa !
[2012-12-23 11:59]

A po jaką cholerę te durne komentarze i cynizm, bo ktoś wypuszcza? Wypuszcza, to wypuszcza, jego sprawa, ale po co zaraz te durne szyderstwa, zaczepki i komentarze? On wypuszcza, ty jeden z drugim zabierasz i gitara! Szczególnie dwóch komentatorów jak zawykle z cynicznymi wstawkami. Zabierasz to zabieraj (byle z limitami), a on wypuszcza, to jego interes i wam wara od jego decyzji. On nie czepia się nas jako tych zabierających i jedzących ryby, a wy nie ruszajcie ich ideologi.


bardzo ładnie napisane :)







Pięknie tylko bez najmniejszego zrozumienia.
Nie chodzi o to że wypuszcza tylko zakłada taki wątek.
Zaraz ja założę wątek "Złów i usmaż".  :)
I poczekam na komentarze.

Zakładaj , masz do tego prawo , nic złego nie zrobisz  jesli zabierzesz rybę ( oczywiście zgodnie z regulaminem )  i ją usmażysz a potem założysz o tym wątek   , nie będziesz ani gorszy ani lepszy od tego co wypuszcza  i głupotą bedzie jeśli ktoś będzie się z Ciebie naśmiewał i szydził , pewnie tacy się znają ale to nie znaczy że trzeba z nich brać przykład  i się naśmiewać z innych którzy wypuszcają ( i zakładaja o tym watek )  a  ty nie lub odwrotnie .Ja wypuszczam wszystkie złowione przez siebie  ryby i nie czuje sie z tym lepszym czy gorszym  i  nie myślę zmieniać innych mimo ze  bym wolał zeby też inni wypuszczali ale jednocześnie  rozumie jeśli ktoś łowi ryby( zgodnie z regulaminem)  żeby je potem  zjeść , wkurwia  mnie tylko szczerze mówiąc jeśli ktoś zabiera okazy lub bierze wiecej niz mu potrzeba .... ale to juz inny temat .;)
[2012-12-23 15:48]

wirefree

A jesli zlowie Piranie i ja wypuszcze to jest OK ? Mogliby wpuscic na "Rybnik" troche tego gatunku bo te rybki tak fajnie walcza takie sportowe sa ze hej.



[2012-12-23 16:52]