No kill

/ 33 odpowiedzi
http://www.youtube.com/watch?v=z0aKzBKhdA0&feature=youtu.be
u?ytkownik39933


http://www.youtube.com/watch?v=z0aKzBKhdA0&feature=youtu.be



tak trzymać panowie  ;) (2012/12/22 20:28)

ryukon1975


Irek daj im wierzyć że są lepsi.:))
Nie sprowadzaj amatorów na ziemię.:) (2012/12/22 20:41)

Iras1975


Irek daj im wierzyć że są lepsi.:))
Nie sprowadzaj amatorów na ziemię.:)


Ok, Wesołych Świąt i powodzenia w nadchodzącym 2013 roku. (2012/12/22 20:46)

Tomek moczykij


Szczerze mówiąc jestem zwolennikiem wypuszczania ryb, ale tylko niektórych gatunków, ale na pewno nie karpia. Dla mnie wpuszczanie tego dziada do każdego możliwego zbiornika jest czystym absurdem, zaczynając od tego, że jest to obcy gatunek który wypiera nasze rodzime ryby a kończąc na niszczeniu dna przez karpie. Owszem czasami fajnie powalczyć z prosiakiem, bo na wędce jest to fajna ryba, ale uważam że ich populacja, a przynajmniej ilość zarybień tym gatunkiem powinna być ograniczona na rzecz naszych rodzimych gatunków, bo stanowi ok. 80% zarybień.... Takie moje zdanie i go nie zmienie, zabieram każdego złowionego karpia :)A teraz proszę, ukamieniujcie mnie :) (2012/12/22 20:47)

ryukon1975


Irek daj im wierzyć że są lepsi.:))
Nie sprowadzaj amatorów na ziemię.:)


Ok, Wesołych Świąt i powodzenia w nadchodzącym 2013 roku.








Irek Wesołych Świąt i okonia 60 + w roku 2013-tym. (2012/12/22 20:51)

bosman9090


ojj Panowie. Łowimy tylko karpie żadnego nie zabieramy. wrzuciłem ten filmik żebyście widzieli że wypuszczamy rybę. może za rok lub dwa weźmie po raz drugi taki karpik, będzie większy i będzie lepiej zachowywał się na wędce.Nie uważamy się za lepszych czy coś w tym stylu. Łowienie karpi to nasze hobby i będziemy robić to nadal :)a jeśli filmik się nie podoba nikt nie musi komentować :) pozdrawiam :) (2012/12/22 20:53)

ryukon1975


ojj Panowie. Łowimy tylko karpie żadnego nie zabieramy. wrzuciłem ten filmik żebyście widzieli że wypuszczamy rybę. może za rok lub dwa weźmie po raz drugi taki karpik, będzie większy i będzie lepiej zachowywał się na wędce.Nie uważamy się za lepszych czy coś w tym stylu. Łowienie karpi to nasze hobby i będziemy robić to nadal :)a jeśli filmik się nie podoba nikt nie musi komentować :) pozdrawiam :)








Czyli komentarze maja być tylko pozytywne? Dobrze zrozumiałem? (2012/12/22 20:58)

ryukon1975


ojj Panowie. Łowimy tylko karpie żadnego nie zabieramy. wrzuciłem ten filmik żebyście widzieli że wypuszczamy rybę. może za rok lub dwa weźmie po raz drugi taki karpik, będzie większy i będzie lepiej zachowywał się na wędce.Nie uważamy się za lepszych czy coś w tym stylu. Łowienie karpi to nasze hobby i będziemy robić to nadal :)a jeśli filmik się nie podoba nikt nie musi komentować :) pozdrawiam :)






A cóż to ma wspólnego z naszymi komentarzami? (2012/12/22 21:20)

Iras1975


ojj Panowie. Łowimy tylko karpie żadnego nie zabieramy. wrzuciłem ten filmik żebyście widzieli że wypuszczamy rybę. może za rok lub dwa weźmie po raz drugi taki karpik, będzie większy i będzie lepiej zachowywał się na wędce.Nie uważamy się za lepszych czy coś w tym stylu. Łowienie karpi to nasze hobby i będziemy robić to nadal :) a jeśli filmik się nie podoba nikt nie musi komentować :) pozdrawiam :)







A cóż to ma wspólnego z naszymi komentarzami?


PZW wymusza na wędkujących ukierunkowanie ich hobby, to przemyślany mechanizm i koledzy zawinęli się między jego trybami.

Dobrze, że zaczynaliśmy wędkowanie w innej epoce...

(2012/12/22 21:40)

robertxxx62


http://www.youtube.com/watch?v=z0aKzBKhdA0&feature=youtu.be



Witam ! Ja tam karpiarstwem się nie zajmuje trochę nie moja dziedzina :) ale fajnie popatrzeć na takie filmiki czy obrazki a w szczególności na tych łowiskach , ponieważ miejsce chyba poznaje :) Tam dużo rybek dostaje w łeb i mało jest prawdziwych karpiarzy . Tak że tak trzymać !!!! (2012/12/22 21:48)

ryukon1975


http://www.youtube.com/watch?v=z0aKzBKhdA0&feature=youtu.be



Witam ! Ja tam karpiarstwem się nie zajmuje trochę nie moja dziedzina :) ale fajnie popatrzeć na takie filmiki czy obrazki a w szczególności na tych łowiskach , ponieważ miejsce chyba poznaje :) Tam dużo rybek dostaje w łeb i mało jest prawdziwych karpiarzy . Tak że tak trzymać !!!!








Tyle to ja wiem od dawna wszystko jest piękne ale w internecie albo na filmie a w rzeczywistości szukaj pięć lat jednego który po złowieniu wypuści kilogramową rybę ....
Chyba że sam wypuścisz jak nikt nie patrzy i cię nie wyszydzi to krócej, ale jest warunek trzeba ją złowić.: (2012/12/22 21:55)

robertxxx62


Ja mam taką nadzieje że nie tylko w internecie będziemy oglądać takie obrazki ale coraz częściej na łowiskach :) (2012/12/22 22:07)

u?ytkownik75617


A ja killuję i się przyznam, nie jestem mięsiarzem ale killuję. Nie mam nic do tych co biorą i do tych co wypuszczają, tylko do tych którzy biorą poza limitem (lub ile wejdzie) albo są nie etyczni.. (i tu są różne pojęcie). Tak trzymać ..... (2012/12/22 22:30)

MASTINO


A po jaką cholerę te durne komentarze i cynizm, bo ktoś wypuszcza? Wypuszcza, to wypuszcza, jego sprawa, ale po co zaraz te durne szyderstwa, zaczepki i komentarze? On wypuszcza, ty jeden z drugim zabierasz i gitara! Szczególnie dwóch komentatorów jak zawykle z cynicznymi wstawkami. Zabierasz to zabieraj (byle z limitami), a on wypuszcza, to jego interes i wam wara od jego decyzji. On nie czepia się nas jako tych zabierających i jedzących ryby, a wy nie ruszajcie ich ideologi. (2012/12/22 23:11)

u?ytkownik39933


A po jaką cholerę te durne komentarze i cynizm, bo ktoś wypuszcza? Wypuszcza, to wypuszcza, jego sprawa, ale po co zaraz te durne szyderstwa, zaczepki i komentarze? On wypuszcza, ty jeden z drugim zabierasz i gitara! Szczególnie dwóch komentatorów jak zawykle z cynicznymi wstawkami. Zabierasz to zabieraj (byle z limitami), a on wypuszcza, to jego interes i wam wara od jego decyzji. On nie czepia się nas jako tych zabierających i jedzących ryby, a wy nie ruszajcie ich ideologi.


bardzo ładnie napisane :) (2012/12/22 23:22)

Tomek moczykij


Koledzy wyluzujcie :) Każdy może wyrazić swoją opinię na dany temat i nie ma co się spinac :)

Dla kolegów wypuszczających oczywiście gratki postawy i wszystkiego najlepszego.

Myślę że skoro wędkarstwo to nasza wspólna pasja/hobby to powinno nas łączyć a nie dzielić, bez zbędnych sporów :)

Pozdrawiam kolegów i życzę Wesołych  Swiąt oraz wędkarskich sukcesów :)

(2012/12/22 23:36)

MASTINO


Koledzy wyluzujcie :) Każdy może wyrazić swoją opinię na dany temat i nie ma co się spinac :)

Dla kolegów wypuszczających oczywiście gratki postawy i wszystkiego najlepszego.

Myślę że skoro wędkarstwo to nasza wspólna pasja/hobby to powinno nas łączyć a nie dzielić, bez zbędnych sporów :)

Pozdrawiam kolegów i życzę Wesołych  Swiąt oraz wędkarskich sukcesów :)



Wyrazić opinię- oczywiście, od tego jest forum. Ale jeśli ktoś przedstawia swoją wędkarską ideologię nikomu nie szkodzącą, to nie można tak pisać, że ktoś jest taki czy owaki, bo wypuszcza, albo taki i owaki, bo zabiera. Zabierający powinni szanować tych co wypuszczają, a wypuszczający tych co zabierają. I jedni i drudzy robią wszystko zgodnie z prawem i nikomu tym nie robią krzywdy. Łowiący karpie ("karpiarze") przeważnie chcą wypuszczać, a ten co zabiera ryby zgodnie z limitami niech sobie złowi rybę wypuszczoną przez karpiarza i tyle. Wszystko na zasadach zdrowego rozsądku i powiedzonka- "Mój cyrk, moje małpy". A tak bądźmy szczerzy w jednej sytuacji. Mianowicie jak karpiarz złowi i wypuści karpia wielkości średniej świnki wietnamskiej, to ja gdybym go złowił, to bym tego nie zabrał na patelnię za żadne skarby i też bym go wypuścił żeby se dalej buchtował ryjem w dnie. Toż to prawie niejadalne w tych gabarytach. Wzajemnie Wesołych Świąt.

(2012/12/23 08:03)

withanight88


Bez wycierania śluzu na macie, bez ocierania o koszulkę na wypukłym brzuchu i bez pierd...... o no kill:

http://www.youtube.com/watch?v=PPLVd_w7REQ 

Czysta fascynacja danym gatunkiem ryby...


a w 2.27 okulary do wody wpadły czy co ?:) (2012/12/23 09:34)

ryukon1975


A po jaką cholerę te durne komentarze i cynizm, bo ktoś wypuszcza? Wypuszcza, to wypuszcza, jego sprawa, ale po co zaraz te durne szyderstwa, zaczepki i komentarze? On wypuszcza, ty jeden z drugim zabierasz i gitara! Szczególnie dwóch komentatorów jak zawykle z cynicznymi wstawkami. Zabierasz to zabieraj (byle z limitami), a on wypuszcza, to jego interes i wam wara od jego decyzji. On nie czepia się nas jako tych zabierających i jedzących ryby, a wy nie ruszajcie ich ideologi.


bardzo ładnie napisane :)







Pięknie tylko bez najmniejszego zrozumienia.
Nie chodzi o to że wypuszcza tylko zakłada taki wątek.
Zaraz ja założę wątek "Złów i usmaż".  :)
I poczekam na komentarze. (2012/12/23 09:40)

robertxxx62


A po jaką cholerę te durne komentarze i cynizm, bo ktoś wypuszcza? Wypuszcza, to wypuszcza, jego sprawa, ale po co zaraz te durne szyderstwa, zaczepki i komentarze? On wypuszcza, ty jeden z drugim zabierasz i gitara! Szczególnie dwóch komentatorów jak zawykle z cynicznymi wstawkami. Zabierasz to zabieraj (byle z limitami), a on wypuszcza, to jego interes i wam wara od jego decyzji. On nie czepia się nas jako tych zabierających i jedzących ryby, a wy nie ruszajcie ich ideologi.


bardzo ładnie napisane :)







Pięknie tylko bez najmniejszego zrozumienia.
Nie chodzi o to że wypuszcza tylko zakłada taki wątek.
Zaraz ja założę wątek "Złów i usmaż".  :)
I poczekam na komentarze.

 
Nie wiem co przeszkadza ze kolega wstawił ten filmik , może ten temat powinien zagościć na dłużej i każdy by mógł umieszczać tu takie filmiki i fotki , bez głupich komentarzy . Tu nikt nikomu nic nie narzuca , po prostu  może niektórzy młodzi wędkarze wybiorą tą drogę , a nie odwrotnie, boją się na łowisku wypuścić rybę bo zaraz od durni zostanie wyzwani . Kulinarne tematy są już :) to dlaczego nie ten ? :) (2012/12/23 09:50)

ryukon1975


Nie przeszkadza mi ale to temat wywołujący tu zawsze wojny aż dziw że tu taki spokój.
Jak ktoś chce pisać na ten temat można to zrobić o wiele lepiej, na przykład dodając przemyślany wpis na blogu i dodać taki film.

Tematów kulinarnych rzeczywiście przybyło swego czasu.:))) (2012/12/23 09:57)

robertxxx62


Nie przeszkadza mi ale to temat wywołujący tu zawsze wojny aż dziw że tu taki spokój.
Jak ktoś chce pisać na ten temat można to zrobić o wiele lepiej, na przykład dodając przemyślany wpis na blogu i dodać taki film.

Tematów kulinarnych rzeczywiście przybyło swego czasu.:)))



Taki i takie tematy powinny być na głównej stronie forum , nie tylko w swoim blogu . A jazdę z komentarzami trzeba robić mięsiarzom , bo takie fotki też tu były na tym forum z rybami ponad limit i  bez wymiaru , wtedy tam się można wyżyć :) (2012/12/23 10:08)

ryukon1975


Nie przeszkadza mi ale to temat wywołujący tu zawsze wojny aż dziw że tu taki spokój.
Jak ktoś chce pisać na ten temat można to zrobić o wiele lepiej, na przykład dodając przemyślany wpis na blogu i dodać taki film.

Tematów kulinarnych rzeczywiście przybyło swego czasu.:)))



Taki i takie tematy powinny być na głównej stronie forum , nie tylko w swoim blogu . A jazdę z komentarzami trzeba robić mięsiarzom , bo takie fotki też tu były na tym forum z rybami ponad limit i  bez wymiaru , wtedy tam się można wyżyć :)







Dawno,dawno temu bawiłem się w to że jak widziałem zdjęcie przykładowo klenia opisane "kleń 40 cm ,2 kg" to dawałem jedną gwiazdkę a czasem nawet skomentowałem.

Jednak po pewnym czasie zobaczyłem że każdy robi jak chce jeden pisze prawdę,drugi nie pisze danych (ja tak często robię a jak juz coś podaję to tylko długość bo nie noszę na ryby wagi) ,trzeci kłamie a czwarty specjalnie prowokuje więc przestałem pisać komentarze pod takimi zdjęciami.Komentuję tylko pozytywnie i dają 5 * ale tylko pod zdjęciami których nie budzą żadnych wątpliwości lub przykładowo nie ma opisu.
Nie produkuję się dla prowokatorów oszustów itp.. (2012/12/23 10:19)

Iras1975


Bez wycierania śluzu na macie, bez ocierania o koszulkę na wypukłym brzuchu i bez pierd...... o no kill:

http://www.youtube.com/watch?v=PPLVd_w7REQ 

Czysta fascynacja danym gatunkiem ryby...


a w 2.27 okulary do wody wpadły czy co ?:)


Ten największy tak chlapnął, że poleciało na obiektyw, ma może 4mm średnicy i wystarczy kropla, żeby go zasłonić. Podczas nagrywania nie ma żadnego podglądu obrazu i dopiero po jakimś czasie sprawdziłem, twarz mi też ochlapał.:)

A co do całego wątku, to już sam tytuł dużymi literami i wykrzykniki wyglądają jak prowokacja, do tego sam link bez jednego zdania.

Co to ma być? Takie wątki niech sobie daruje.

(2012/12/23 10:32)