Zaloguj się do konta

No kill i zdrowy rozsądek

utworzono: 2011/03/19 00:35
Woa-VooDoo

Bardzo mądrze piszę pawelz i popieram go w 95% w tym co piszę , ale kolega antek też ma swoje racje.

Ja uważam , że powinno wprowadzić się inny system regulaminu w sprawie zabierania ryb.
Po pierwsze
Wprowadzić ograniczenie roczne w sprawie zabierania sztuk np.
Karpi 50 sztuk rocznie
Pstrągow :50
Szczupaków : 35

Wtedy wykluczymy opcję , którą koledzy pisali , czyli że dziennie przyjdzie wędkarz i zabierze 2 sztuki pstrąga i tak  dzień w dzień przez xxx dni.


Wprowadzenie wymiarów górnych
Pewna częśc wędkarstwa jeżdzi aby odpoczać , ale jest tez pewien procent , którzy jeżdzą w pogoni za wielkim okoniem  , szczupakiem czy choćby płocią.
Nie ograniczajmy się tylko do komercji

[2011-03-29 12:40]

Tiaaa. Bardzo mądrze pisze Pawelz. Tylko powinien to pisać w innej bajce, bo to co pisze to zwykła fantazja, by nie posunąć sie dalej do stwierdzenia "chora fantazja". [2011-03-30 14:48]

pawelz

A tak konkretniej ?.
Jakies przyklady, propozycje, merytoryczne argumenty ?.
Nie wiem, napisz ze NK jest glupie, bo wypuszczajac ryby wiecej ich potem zdycha w wodzie, bo placac za karte chcesz jesc ryby bo wedkarstwo to sposob na zdobycie miesa, bo znasz wody gdzie masa wedkarzy lapie ryby, a tych przybywa ?. Nie wiem. Napisz cokolwiek, co daloby swiadectwo tego, ze sie myle.
Chlapnac tekst typu : glupio gada moze kazdy. Uzasadnic swoje zdanie juz nie bardzo.
[2011-03-30 15:21]

Dyskutowanie z kimś o twoich poglądach, kto tak natarczywie w każdej dyskusji udowadnia swoje racje jest bezcelowe. Merytoryka nie jest twoja najmocniejszą stroną, a rzec by można że to nie merytoryka a wręcz retoryka. Już ktoś wyżej napisał, że twój sposób dyskusji jest przejawem chęci narzucania swojej woli i poglądów, a ja się zgadzam, ze czynisz to z takim uporem, że człowieka odrzuca. Weź i poprzeglądaj swoje posty w tym temacie. To nie są wypowiedzi, raczej są to elaboraty na 3 strony A-4. Każda forma dyskusji z tobą kończy się w momencie, kiedy ludzie zmęczeni tą tyradą przestają pisać ( przestają oponować) a twój wpis jest w temacie ostatni. Wtedy jesteś zadowolony, bo masz przeświadczenie, że przedstawiłeś tak mocne atuty, że cała reszta użytkowników forum nie potrafi nic dopowiedzieć. Tak wyglądają wszelkie dyskusje z tobą na podobne tematy.  Ale to jest moje wyłącznie zdanie i nie wiem czy ktoś jeszcze je podziela oprócz kolegi antek793610. Jednak kilka osób chyba zauważy to samo.

 

[2011-03-30 18:42]