Nieuczciwość

/ 2 odpowiedzi
widziałem jak straż rybacka omijała swoich znajomych a kontrolowała dwa razy nawet dziennie innych wędkarzy po zwróceniu uwagi byli obojętni na uwagi kto im daje prawo do sprawdzania innych kolegów po kiju to się w głowie nie mieści tak nie morze byc zbojkotowac takich stróżów prawa >)))):)?////???????
krzychu14


widziałem jak straż rybacka omijała swoich znajomych a kontrolowała dwa razy nawet dziennie innych wędkarzy po zwróceniu uwagi byli obojętni na uwagi kto im daje prawo do sprawdzania innych kolegów po kiju to się w głowie nie mieści tak nie morze byc zbojkotowac takich stróżów prawa >)))):)?////???????
to jest świtny artykuł ciekawe tylko czy wszyscy mają takie zdanie jak ty i ja . (2009/02/03 16:15)

PABLODABRO


To jest tak, jak ktoś poczuje trochę władzy to mu w "palnik"uderza. Był rok 94 a może 95,jako dzieciak zarażony bakcylem wędkarstwa każdą wolną chwilę spędzałem nad wodą a że były wakacje i mieszkam nad samym jeziorem rzadko byłem w domu. Panowie strażnicy kontrolowali chociaż w tedy wydawało mi się że chcieli mnie raczej zniechęcić do tego sportu ,ich twarzy nie zapomnę do końca życia a zwłaszcza jednego wąsacza piep.... który na drugi dzień ze znajomkami pływał z przetwornicą akumulatorową i ośćmi. Widziałem jak kaleczyli węgorze i pięści mi się zaciskały i co panowie na taką sytuację. Mam nadzieję że od tego czasu trochę się zmieniło. (2009/02/03 22:06)