Zaloguj się do konta

Nietypowy konkurs!

utworzono: 2011/07/02 13:43

No widzisz Jędrula, tylko że teraz Odra długo nie wylewała, więc nie miała co zabrać, a czysto jest. A nad jeziorami i stawami są wciąż świeże śmieciska. [2011-07-04 18:50]

Jędrula

 

Faktycznie coś w tym musi być MAĆKU .

W każdym razie byłem ostatnio nad jeziorem Roszków i nazbieraliśmy dwa sto litrowe wory śmieci . Jeden z wędkarzy pił piwo , zapytałem go grzecznie czy możemy pobuszować w krzakach znajdujących się tuż za nim , kiwnął głową . Śmieci wyzbieraliśmy , odnieśliśmy

do auta i szliśmy obok tego wędkarza , zaszedłem do niego zapytać czy coś bierze no i zepsuł mi imbecyl wieczór . Dopił piwo i na moich oczach cisnął puszkę w te krzaki co je wcześniej czyściliśmy . Pytam kto to posprząta a ten po chamsku stwierdził '' wy '' . I co byście zrobili ?

Przecież myślałem , że go utopię . Sprawa została załatwiona w pozytywny sposób dla środowiska jednak nie będę pisał jak bo nie o to tu chodzi . Napisałem to po to aby pokazać jakże jaskrawy przykład ( zresztą jeden z wielu ) na zachowanie polskich wędkarzy . Wstyd Panowie ŚMIECIARZE !

[2011-07-04 19:03]

patryk1898

Jestem za wspaniała idea... Czekam tylko do weekendu na rybki z workiem śmieci....superpozdrawiam oby więcej takich akcji... [2011-07-04 19:08]

mateuszwos

Jestem za wspaniała idea... Czekam tylko do weekendu na rybki z workiem śmieci....superpozdrawiam oby więcej takich akcji...

No i super!
[2011-07-04 19:11]

Jestem za, i z miłą chęcią się zaangażuję ..........

Pozdrawiam :)

[2011-07-04 19:15]

Jędrula

Jakieś zdjęcia miały być ? :) [2011-07-06 18:38]

mateuszwos

Jakieś zdjęcia miały być ? :)


Spokojnie, mamy czas na rozbujanie sprawy.
[2011-07-06 18:52]

adler


GOSTM
Mnie tylko dwa miechy. Czuwaj

A i Ciebie Mateusz gorąco witam . 

Witajcie ludkowie . Rozradowała się ma dusza . 

Mateusz  ,  był jeszcze chwilę temu temat - Co , kto to jest prawdziwy , prawy wędkarz . -

Więc według mnie właśnie to jest jednym z czynników prawego charakteru które takowego cechują . Ja zawsze mam ze sobą rolkę worków 100l. Niekiedy jadę bez rybki, ale zawsze z kilkoma workami czyiś śmieci . Nic to że inni się ukradkiem śmiali i pukali w czółko na mój widok . To niestety po kilku kilkunastu razach innych także zaraziło i teraz także oni dają świadectwo prawego wędkarza . Idea słuszna , akcja szczytna , popieram i jestem za . Natomiast cwaniaków zweryfikują ich koledzy , bo przecież oni także czytają forum i nasz portal . Jeszcze raz pozdrawiam i witajcie . 


[2011-07-06 21:21]

adler


[2011-07-06 21:22]

mateuszwos

Witaj! [2011-07-06 21:25]