Nierzetelny Skarbnik

/ 34 odpowiedzi
Zander51

Odpowiedź jest prosta. Zwyczajna nieżyczliwość i głupota skarbnika. O lenistwie i braku rzetelnego wywiązywania się ze swoich zadań nie wspomnę. Powinno nam zależeć na każdym wędkarzu w kole. Kasa Misiu, kasa... :) (2012/05/07 11:00)

beskid

Jeżeli tym razem, znów skarbnik nie będzie miał tych naklejek, postanowiłem że składki zacznę opłacać w innym kole, nie chcę się więcej denerwować na skarbnika, który najzwyczajniej w świecie olewa wszystko. (2012/05/07 11:18)

jurek

Witaj Rafał , takiego skarbnika powinno się natychmiast usunąć z jego stanowiska . On powinien dbać o wędkarzy i zachęcać innych do wstąpienia i opłat zezwoleń na amatorski połów ryb --- tymczasem jest odwrotnie , gościu normalnie olewa wędkarzy ( bo na pewno nie jesteś jedynym z takimi problemami )

Napisz list-skargę do Okręgu lub do samego Prezesa Grabowskiego w Warszawie i opisz dokładnie poczynania tego pseudo-skarbnika . Na pewno władze te wyżej zainteresują się tym na poważnie , a co na to Twój prezes ?

To jest wyjątkowo niesmaczne i nieprofesjonalne podejście do wędkarza . (2012/05/07 11:19)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

beskid

Prezesowi kola jeszcze nic nie mówiłem, ale wątpię żeby coś to dało  ,bo przecierz kto zainteresuje się problemem 'dzieciaka'... Tak to u nas jest. Pisanie listów w Okręgu czy do Pana Prezesa Grabowskiego raczej nie odważę się napisać, bo mieszkam w małej miejscowości, każdy zna siebie, i sądzę że wynikło by jeszcze z tego więcej złego, niżeli dobrego... (2012/05/07 11:41)

jurek

Przecież możesz napisać i podpisać się nickiem z tego portalu , już wielokrotnie tak robiono i dało dobre rezultaty (2012/05/07 12:37)

mastifff

Pewnie..nie mów to na pewno pozostanie bezkarny i nadal będzie tak robił.... (2012/05/07 16:31)

beskid

Witam po trochę długiej przerwie :)
Ku mojej uciesze i wielu innych kolegów z koła, skarbnik został zmieniony. :) (2012/06/26 16:02)

Zibi60

Tak trzymać. Jest jeszcze wielu takich "skarbników" w naszej społeczności, tylko trzeba się za nich wziąć i skrócić im męki. (2012/06/26 17:33)

wlodzimierz-bia

Sprostowanie- autorowi nie chodziło o naszego skarbnika koła "LIN" p. S Kozaka. (2013/03/26 15:17)