Zaloguj się do konta

Nieopłacane składki

utworzono: 2013/07/09 14:47
wiezien87

Witam mam pytanie otóż mam kartę PZW na okręg mazowiecki lecz juz ładńych pare lat nie opłacałem składek,, czy teraz moge opłacić składke na ten rok i łowić?gdzie taką składke opłacić? ile taka składka wynosi? i czy bez problemu bede mógł łowić na mazowszu? bardzo prosze o odpowiedz na te pytania poniewaz znów zapałąłem większą miłoscią do wędkowania a w mojej okolicy nie ma za bardzo gdzie łowić bez ważnej karty... [2013-07-09 14:47]

zbynio5o

Opłate wnosisz w swoim kole, ok. 200 zł + 20 zł za brak ciągłości (dokładne sumy na stronie pzw okr. mazowiecki) tam również dostaniesz wykaz łowisk i porozumień  z innymi okręgami. [2013-07-09 15:18]

Pitbul

i jeszcze obowiązkowo zapoznanie się z aktualnym RAPR.... [2013-07-09 15:31]

zenfr

i jeszcze obowiązkowo zapoznanie się z aktualnym RAPR....

KOL Pitbul. Ja bym Tobie poradził zapoznać się z Ustawą o rybactwie śródladowym i Prawo wodne.RAPR możesz sobie darować.
[2013-07-24 00:37]

Artur z Ketrzyna

Witam mam pytanie otóż mam kartę PZW na okręg mazowiecki lecz juz ładńych pare lat nie opłacałem składek,, czy teraz moge opłacić składke na ten rok i łowić?gdzie taką składke opłacić? ile taka składka wynosi? i czy bez problemu bede mógł łowić na mazowszu? bardzo prosze o odpowiedz na te pytania poniewaz znów zapałąłem większą miłoscią do wędkowania a w mojej okolicy nie ma za bardzo gdzie łowić bez ważnej karty...

http://www.ompzw.pl/
Na tej stronie dowiesz się wszystkiego co Ci potrzeba.

Co do opłat jakie cię będą obowiązywały;
składka członkowska 66zł (chyba że masz przwo do zniżek)
Wpisowe 25 zł. (po przerwie dłuższej niż rok, musisz ją uiścić, to to tak jak ys zrezygnował z członkostwa)
Legitymacja członkowska 5zł. (jeśli stwierdza że trzeba ją wymienić)
Składka okręgowa pełna 237 zł.

O tym jakie dokładne składki Cię będą obowiązywały (czy masz prawo do ulg) dowiesz się na ich stronie, w zakładce opłaty
http://ompzw.pl/skladki_2013_r_,63.html

Na tej stronie też dowiesz się jakie masz najbliżej siebie koło.
[2013-07-24 13:01]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia