Zaloguj się do konta

Niemieckie firmy wędek

utworzono: 2013/07/23 20:24
Daniello92

Siemanko. Obecnie jestem w Niemczech będę miał możliwość odwiedzenia flomarku, gdzie ludzie sprzedają różne rzeczy w tym wędziska. Teraz zadaje pytanie do osób obeznanych, jakie polecilibyście mi firmy wędek? I nie chodzi mi tu o markę Okuma, Dragon czy Shimano.. tylko o inne solidne stajnie. [2013-07-23 20:24]

Domann

Wydaje mi sie ze firma sportex jest godna uwagi, dostalem od znajomego niemca wedke tej firmy, bardzo ja lubie. [2013-07-23 20:47]

JWy

polecam BALZER

mam cztery kije tej firmy ,trzy z lat 90-tych i jeden kupiłem w tym roku na karpia już się sprawdził-tyko ta cena?

http://www.balzer.de/katalog/de/index.htmljw58d

                                                     [2013-07-23 21:42]

aldente

Kolego , jedna z najpopularniejszych niemieckich marek wedkarskich jest rowniez firma DAM
( Deutsche Angelmanufaktur) .  Na niemieckim Flohmarkcie znajdziesz co najwyzej ich wedkarski smietnik sprzed 40 lat!
[2013-07-23 23:04]

Daniello92

Kolego , jedna z najpopularniejszych niemieckich marek wedkarskich jest rowniez firma DAM
( Deutsche Angelmanufaktur) .  Na niemieckim Flohmarkcie znajdziesz co najwyzej ich wedkarski smietnik sprzed 40 lat!

Od razu sprzed 100 lat Kolego Drogi... :)  [2013-07-24 20:43]

wirefree

Okuma i dragon to polskie marki raczej nie znajdziesz ich w szkoplandii na targu staroci. A i Shimano nie jest u nich popularne. jesli juz to D.A.M. ale jak ktos napisal wczesniej na "Flo" to znajdziesz smietnik wedkarski. [2013-07-24 21:15]

Pikor

Okuma kolego wirefree to tajwańska marka współpracująca ściśle z Dragonem, macie rację koledzy, na flo raczej nic dobrego nie spotka, swego czasu tzn w latach 2000 - 2005 często je odwiedzałem i powiem szczerze nic dobrego nie trafiłem, same stare, zniszczone, nie warte centa śmieci, ale jeżeli coś wpadnie Ci w oko to takie firmy jak DAM, Cormoran, Balzer polecam jak najbardziej [2013-07-25 17:53]

maras74

Nie wiem skąd te wiadomości ale wypisujecie bzdury!!! Okuma jest marką firmy Svendsen-Sport jest duńska marka choć produkowana w Chinach, link: http://www.svendsen-sport.dkW Polsce Okuma związała się nieopatrznie z Dragonem, który promując swoją markę spycha Okume na drugi plan.pzdr. Maras

[2013-07-25 18:23]