Nie uwierzycie co złapałem na spining

/ 56 odpowiedzi / 3 zdjęć
Majtreja

Ja złowiłem karpia na wahadłówkę, ryba prawidłowo zapięta za pysk. Jeśli idzie o leszcze trafiają mi się corocznie. Miałem nawet okazję złowić po leszczu w każdej turze na zawodach spinningowych.Niestety nic poza leszczami nie wówczas złowiłem. Koledzy szydzili, ze mi się zawody pomyliły.Najdziwniejsza moją zdobyczą było złowienie przy świadkach jaskółki w locie na małego woblera. Nic nie chciało brać w ten dzień i tuż przed rzutem to towarzyszących mi osób powiedziałem, zobaczycie zaraz coś wyciagnę. Jaskółka prawdopodobnie potraktowała woblerka jako jakiegoś owada, zaplątała się w żyłkę i sztukę zaliczyłem (2010/12/07 20:44)

maxximus

jesli chcecie naprawdę złowić coś ciekawego np rower, radio samochodowe czy znane wszystkim damskie stringi to zapraszam do Włocławka. (2010/12/07 23:32)

getka

ja kiedyś łowiąc na Zegrzu widziałem jak koleś obok mnie złapał grilla...stał obok mnie pomagaliśmy sobie jak ktoś coś złowił, woła mnie że ma coś wielkiego ja lecę z podbierakiem i ostro wypatruje, po chwili na brzegu był prawie nówka grill... nie zadowolony był zbytnio bo cała noc łowił 20 cm leszcze.... ale dałem mu zanęty to po5 minutach wyciągnął leszcza takiego około 55 cm....  osobiście złowiłem kilka szmat, kilka zestawów na grunt, małże, kaczkę :D (2010/12/08 08:40)

u?ytkownik59819

Witam
Ja złowiłem kota z worku po ziemniakach...był obciążony kilkoma kamieniami:-) (2010/12/12 13:40)

Waldi Fish

Z wypowiedzi kolegów można wyciągnąć bardzo pesymistyczny wniosek, żę wielu ludzi traktuje zbiorniki wodne jako miejsce wyrzucania śmieci i to lepsze niż las, bo w lesie je widać i czasem możliwe byłoby znalezienie winowajcy, a woda wszystko ukryje. (2010/12/12 17:09)

lukaszdondalski

witam. Ja też kiedyś złowiłem perkoza, ale z gruntu. Piękne było branie, zacinam holuje myślę że, to spory leszcz a tu nagle przy brzegu wynurza się perkoz, okazało się że,  zaczepił się nogą za żyłkę.
   Złowiłem jaszcze kiedyś piżmaka, raka, małże, buta. (2010/12/12 17:56)