Nie podejmujcie sami sieci.

/ 77 odpowiedzi
JKarp


"Drobna uwaga która wyszła u nas niedawno SSR nie ma prawa oficjalnie pouczać."
A czy o stopniowaniu kar to słyszeliście?
Nasuwa mi się jedno zdanie:Jeszcze trochę to na miejscu będziecie rozstrzeliwać czy jak ?Człowiekiem się jest - strażnikiem się bywa.JK (2014/03/19 08:23)

SZUWARdragon2


"Drobna uwaga która wyszła u nas niedawno SSR nie ma prawa oficjalnie pouczać."
A czy o stopniowaniu kar to słyszeliście?
Nasuwa mi się jedno zdanie:Jeszcze trochę to na miejscu będziecie rozstrzeliwać czy jak ?Człowiekiem się jest - strażnikiem się bywa.JK
I jeszcze nielegalne nagrywanie,silniki spalinowe w strefie ciszy, wkraczanie na prywatny teren I Karty wedkarskie jak rybka plywa w wannie ,a najlepiej jak by mogli jeszcz do luzek zagladac! (2014/03/19 11:05)

tomalek21


"Drobna uwaga która wyszła u nas niedawno SSR nie ma prawa oficjalnie pouczać."

Biedaki dużo chcą ,a nic nie mogą.

(2014/03/19 12:29)

news34


To sobie sami pilnujcie swojej wody .
Widze tutaj że panowie nie lubią SSR.
Ale mam to gdzieś (2014/03/19 20:35)

u?ytkownik32263


To sobie sami pilnujcie swojej wody .
Widze tutaj że panowie nie lubią SSR.
Ale mam to gdzieś


A nie lepiej tak? Mniej papierologii, nikt nie ucierpiał finansowo, stanowisko posprzątane. Wszyscy byli zadowoleni a Chłopakom z tamtejszej SSR korona z głowy nie spadła przez brak mandatu, nieprawdaż?

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,szkolenie-i-pierwszy-tegoroczny-patrol-ssr,73591 (2014/03/19 21:08)

SZUWARdragon2


To sobie sami pilnujcie swojej wody .
Widze tutaj że panowie nie lubią SSR.
Ale mam to gdzieś
A jak lubic jak ci wmawia np: splawik przeciazony to zestaw gruntowy.    ;]]]
   A reszte to NA forum jest.     (Nie piszcie w Lutym jak zlapac szczupaka itp.).      (2014/03/19 21:18)

kopciu


SSR MOIM ZDANIEM JEST POTRZEBNA CZYM WIĘCEJ KONTROLUJĄCYCH TO NASZE WODY SĄ BARDZIEJ CHRONIONE PRZED KŁUSOWNIKAMI .W MOJEJ OKOLICY SĄ ZBIORNIKI PO WYROBISKACH PO ŻWIROWYCH KIEDY POWSTAŁA SSR SKOŃCZYŁO SIĘ ZASTAWIANIE SIECI NA TYCH ZBIORNIKACH. (2014/03/19 21:19)

SZUWARdragon2


SSR MOIM ZDANIEM JEST POTRZEBNA CZYM WIĘCEJ KONTROLUJĄCYCH TO NASZE WODY SĄ BARDZIEJ CHRONIONE PRZED KŁUSOWNIKAMI .W MOJEJ OKOLICY SĄ ZBIORNIKI PO WYROBISKACH PO ŻWIROWYCH KIEDY POWSTAŁA SSR SKOŃCZYŁO SIĘ ZASTAWIANIE SIECI NA TYCH ZBIORNIKACH.

To niech kontroluja z glowa a nie pytaja jak zalegalizowac 40 Konny silnik NA wodzie z strefa ciszy!!!   ( przy kontroli to na glebe mozna klasc) to tylko przyklady jakie tu NA forum ssr wypisuje! (2014/03/19 21:34)

Jędrula


SSR MOIM ZDANIEM JEST POTRZEBNA CZYM WIĘCEJ KONTROLUJĄCYCH TO NASZE WODY SĄ BARDZIEJ CHRONIONE PRZED KŁUSOWNIKAMI .W MOJEJ OKOLICY SĄ ZBIORNIKI PO WYROBISKACH PO ŻWIROWYCH KIEDY POWSTAŁA SSR SKOŃCZYŁO SIĘ ZASTAWIANIE SIECI NA TYCH ZBIORNIKACH.

To niech kontroluja z glowa a nie pytaja jak zalegalizowac 40 Konny silnik NA wodzie z strefa ciszy!!!   ( przy kontroli to na glebe mozna klasc) to tylko przyklady jakie tu NA forum ssr wypisuje!                                                    

 

 

 

 

 

Oj , widzę szuwarku , że ciebie kiedyś strażnicy SSR mocno przegonili po łąkach i bezdrożach heheh



(2014/03/19 21:44)

SZUWARdragon2


 

Oj , widzę szuwarku , że ciebie kiedyś strażnicy SSR mocno przegonili po łąkach i bezdrożach heheh



NIESTETY NIE!!!   Sami musieli sie tlumaczyc.  Ale to bylo dawno. A co czytam dzisiaj to poprawy nie widac! (2014/03/19 21:56)

Jędrula


 

Oj , widzę szuwarku , że ciebie kiedyś strażnicy SSR mocno przegonili po łąkach i bezdrożach heheh



 

NIESTETY NIE!!!   Sami musieli sie tlumaczyc.  Ale to bylo dawno. A co czytam dzisiaj to poprawy nie widac!

 

 

 

 

Jakoś nie chce mi sie wierzyć , pewnie ci jeszcze manto sprawili boś coś przeskrobał .

A ja z tego co widzę na żywo, to się SSR znacznie poprawiło w swoich działaniach . Ty czytasz ( i to jeszcze bez zrozumienia i wybiórczo ) a ja widzę to na żywo , nawet sam czasem pomagam .



 

(2014/03/19 22:00)

SZUWARdragon2


 

Oj , widzę szuwarku , że ciebie kiedyś strażnicy SSR mocno przegonili po łąkach i bezdrożach heheh



 

NIESTETY NIE!!!   Sami musieli sie tlumaczyc.  Ale to bylo dawno. A co czytam dzisiaj to poprawy nie widac!

 

 

 

 

Jakoś nie chce mi sie wierzyć , pewnie ci jeszcze manto sprawili boś coś przeskrobał .

A ja z tego co widzę na żywo, to się SSR znacznie poprawiło w swoich działaniach . Ty czytasz ( i to jeszcze bez zrozumienia i wybiórczo ) a ja widzę to na żywo , nawet sam czasem pomagam .


:]]
 

Za manto to sa paragrafy.

(2014/03/19 22:18)

Grzesiek75


I to właśnie jest ssr, zamiast teraz w tym okresie gdzie jest stawianych najwięcej sieci czas spędzać nad rzekami i jeziorami panowie ze ssr się obudzili i postanowili bardziej udzielać się na forum i pokazywać jacy są ważni i co oni mogą, a moglibyście pływać po jeziorach i ściągać siaty kłusownicze . (2014/03/19 22:29)

SZUWARdragon2


Bo nad woda to tylko umia dzieci I gumofilce ganiac :]] I zdjecia wklejac.  (2014/03/19 22:34)

lynx


"Drobna uwaga która wyszła u nas niedawno SSR nie ma prawa oficjalnie pouczać."

Biedaki dużo chcą ,a nic nie mogą.


No to co mogą? Odlac się pod krzakiem też nie mogą , wie co mogą? Jak cie straznik pouczy to co? zgłosisz do prokuratury? Panowie najwyzszy czas aby zastanowić się co się pisze bo to co czytam to zakrawa na kretynizm. (2014/03/19 22:38)

lynx


To sobie sami pilnujcie swojej wody .
Widze tutaj że panowie nie lubią SSR.
Ale mam to gdzieś


A nie lepiej tak? Mniej papierologii, nikt nie ucierpiał finansowo, stanowisko posprzątane. Wszyscy byli zadowoleni a Chłopakom z tamtejszej SSR korona z głowy nie spadła przez brak mandatu, nieprawdaż?

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,szkolenie-i-pierwszy-tegoroczny-patrol-ssr,73591



Gdzie leży taka utopia to tam wyjade. (2014/03/19 22:39)

lynx


To sobie sami pilnujcie swojej wody .
Widze tutaj że panowie nie lubią SSR.
Ale mam to gdzieś
A jak lubic jak ci wmawia np: splawik przeciazony to zestaw gruntowy.    ;]]]
   A reszte to NA forum jest.     (Nie piszcie w Lutym jak zlapac szczupaka itp.).     



Jak sie nazywa zestaw ze spławikiem 3gr i cięzarkiem 30 gr. Powiedz mi bo nie wiem. (2014/03/19 22:41)

lynx


SSR MOIM ZDANIEM JEST POTRZEBNA CZYM WIĘCEJ KONTROLUJĄCYCH TO NASZE WODY SĄ BARDZIEJ CHRONIONE PRZED KŁUSOWNIKAMI .W MOJEJ OKOLICY SĄ ZBIORNIKI PO WYROBISKACH PO ŻWIROWYCH KIEDY POWSTAŁA SSR SKOŃCZYŁO SIĘ ZASTAWIANIE SIECI NA TYCH ZBIORNIKACH.

To niech kontroluja z glowa a nie pytaja jak zalegalizowac 40 Konny silnik NA wodzie z strefa ciszy!!!   ( przy kontroli to na glebe mozna klasc) to tylko przyklady jakie tu NA forum ssr wypisuje!


ja zapytałem o zestaw to tez mnie bedziesz biczował? (2014/03/19 22:43)

SZUWARdragon2


To sobie sami pilnujcie swojej wody .
Widze tutaj że panowie nie lubią SSR.
Ale mam to gdzieś
A jak lubic jak ci wmawia np: splawik przeciazony to zestaw gruntowy.    ;]]]
   A reszte to NA forum jest.     (Nie piszcie w Lutym jak zlapac szczupaka itp.).     



Jak sie nazywa zestaw ze spławikiem 3gr i cięzarkiem 30 gr. Powiedz mi bo nie wiem.
Przegruntowany oczywiscie splawik.
A nie gruntowy zestaw.         Panie rys!! (2014/03/19 22:48)

u?ytkownik32263


To sobie sami pilnujcie swojej wody .
Widze tutaj że panowie nie lubią SSR.
Ale mam to gdzieś


A nie lepiej tak? Mniej papierologii, nikt nie ucierpiał finansowo, stanowisko posprzątane. Wszyscy byli zadowoleni a Chłopakom z tamtejszej SSR korona z głowy nie spadła przez brak mandatu, nieprawdaż?

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,szkolenie-i-pierwszy-tegoroczny-patrol-ssr,73591



Gdzie leży taka utopia to tam wyjade.

Czytają to Forum i posty coniektórych strażników rzeczywiście można odnieść wrażenie że to utopia. A szkoda bo to co opisał Kolega Krzysztof @Adler jest godne naśladowania. I dzięki takim zachowaniom nie było by tylu niesnasek. Choć oczywiście gdzie ewidentnie łamane jest  prawo, mandat się należy. Ale za poważne rzeczy a nie bzdety typu brak wpisu czy jak wyżej, papierki na miejscówce.

PS. Mój post dotyczy służb wszelakiego typu, nie utożsamiać proszę tego z jedną jaką jest SSR. (2014/03/19 23:11)

Jędrula


I to właśnie jest ssr, zamiast teraz w tym okresie gdzie jest stawianych najwięcej sieci czas spędzać nad rzekami i jeziorami panowie ze ssr się obudzili i postanowili bardziej udzielać się na forum i pokazywać jacy są ważni i co oni mogą, a moglibyście pływać po jeziorach i ściągać siaty kłusownicze .

 

 

 

 

 

Tak jest ! Też jestem zdania , że SSR powinno codziennie siedzieć i pilnować wody przed kłusownikami - naprawdę doskonały pomysł :)


 

(2014/03/20 07:28)

MASTINO


Ja się dziwię, dlaczego jeszcze prokurator nie dobrał sie do dupy całej SSR za to że śmie mieć swoje życie prywatne zamiast takim pyskaczom jak tu ryb pilnować. Pozamykać to chamskie SSR, bo przecież nic nie robią. No jak można być tak bezczelnym żeby wszystko rzucić i jechać na interwencję kłusowników ścigać i przekazywać ich prokuratorom... No bezczelność....! Dzieci? Rodzina? Dom? Praca? Zdrowie? Odpoczynek? Kawka w domu? Komputer? Mecz? Kino czy kolacja z kobietą? Spacer z dzieckiem? Weekend z przyjaciółmi? No jeszcze czego!!!!!!!!!!!!! Zapierd....ć nad wodę, odpalać swoje fury jak paniska sobie tego tutaj życzą, a nie wtedy kiedy możecie! W końcu te same paniska Wam za to płacą grubą kasę żeby mogli jeszcze cos złowić w naszych wodach! Chcecie coś robić z własnej woli dla wędkarzy, pomagać, służyć za "dziękuję" to won nad wodę nieroby! Galopem! (2014/03/20 08:35)

pawelz


Ale przecież strażnikom SSR nikt nie każe cierpieć za miliony. Wstępuje się do SSR z własnej nieprzymuszonej woli, wiedząc jakie są tego konsekwencje.
Ja rozumiem, że do nikogo z SSR nie można mieć pretensji, że nie są na patrolach codziennie.
Dlatego jestem za wprowadzeniem płatnej ochrony. Wtedy mam prawo wymagać i upominać się o swoje. W końcu do k..y nędzy jednym z elementów składki jest "ochrona i zagospodarowanie".
Skoro SSR nie podlega pod PZW to gdzie podziewają się pieniądze na ochronę ?.
Chciałbym aby część pieniędzy szła na formację która podlega pod PZW i od której mam prawo wymagać. A jeśli PZW nie stać na ochronę własnych wód jak należy to niech przestaną bawić się w amatorszczyznę i przyznają się, że nie potrafią zarządzać takim areałem wód. (2014/03/20 09:16)