Zaloguj się do konta

Nie można już nic napisać

utworzono: 2011/12/29 20:01
perwer

Że kolegów masz dobrych to ja wiem ..Napisz a które To juz Twoje konto na wędkuje ?
I za jaka dobroć dostałeś bana na poprzednich?
[2011-12-30 14:34]

Panowie podajcie mi jakąś grupę super zamkniętą wręcz zakneblowaną a ja do niej wejdę ok? :):):):)
[2011-12-30 14:53]

Panowie podajcie mi jakąś grupę super zamkniętą wręcz zakneblowaną a ja do niej wejdę ok? :):):):)


Jarek zobacz :)) [2011-12-30 15:11]

bluehornet

Panowie podajcie mi jakąś grupę super zamkniętą wręcz zakneblowaną a ja do niej wejdę ok? :):):):)


Hmmmm....... Jarek .
[2011-12-30 17:18]

Artur z Ketrzyna

Dlatego ja założyłem wcześniej taki wątek;"Grupy - Czy można je troszkę ulepszyć? "
http://forum.wedkuje.pl/post/grupy-czy-mozna-je-troszke-ulepszyc/381103/0

I między innymi prostowałem o takie zmiany;

1). To by grupy mogły zakładać wątki zamknięte i otwarte.

a). Zamknięte to takie w których mogą pisać tylko członkowie grupy.

b). Otwarte to takie w których mogą odpowiadać wszyscy, z wyjątkiem osób zblokowanych (niechcianych) w tej grupie. (coś takiego jak w "GG" ignorowani- są widoczni ale nie mogą do mnie pisać).

(dla mnie jest głupotą że muszę przynależeć do grupy by móc odpowiedzieć, podzielić się wiedzą, mimo iż grupa jest ze Śląska a ja mieszkam na Mazurach, lepsza opcja była by blokowanie niechcianych użytkowników).


Ale widzę że nie którym udało się znaleźć sposób by napisać coś bez zapisywania się do danej grupy.

Ponieważ należę do jednej z grup zamkniętych i nie mogę w niej pisać, to i mi taki sposób by się przydał. Lecz to mi nie w smak by tak musiał robić. Jak mnie tam nie chcą to niech wykreślą z grupy, a nie blokują możliwość pisania w niej!

[2011-12-30 17:51]

Artur z Kętrzyna . Współczuje .Pozdrawiam hoplita.  [2011-12-30 18:12]

Artur z Ketrzyna

Artur z Kętrzyna . Współczuje .Pozdrawiam hoplita. 

Hipolita a za co ty mi tak współczujesz?
Ja tylko głośno wyraziłem swoje zdanie, jak i dałem propozycję jak można by było rozwiązać ten problem na forum.
[2011-12-30 18:28]

Arturze ale chyba tak jest że są w grupach zamkniętych wątki otwarte i te zamknięte gdzie jedynie "wpuszczeni" przez moderatorów mogą się wypowiadać. Przynajmniej patrząc na moją grupę takie wrażenie odnoszę. Choć przyznaję się iż mogę się mylić. Ja mojej grupy nie zakładałem.
[2011-12-30 18:44]

perwer

Ale jaki jest problem?
Jesteś prowokatorem,beznadzieją portalową to kto będzie chciał miec dym u siebie? Wiadomo że każdy będzie Cie omijał i wolał spokój i dobrą zabawę.Jeśli jednak jesteś normalnym portalowiczem,masz kumpli ,to zapraszają Cie ,lub nic nie mają przeciwko żebyś dołączył.

Jest to beznadzieja dla tych którzy chcą popsuć ludziom zabawę,a dla tych którzy lubią w miłym i przyjacielskim gronie czas spędzić-ZBAWIENIE...
Całe meritum w temacie...
[2011-12-30 18:57]

Ponieważ należę do jednej z grup zamkniętych i nie mogę w niej pisać, to i mi taki sposób by się przydał. Lecz to mi nie w smak by tak musiał robić. Jak mnie tam nie chcą to niech wykreślą z grupy, a nie blokują możliwość pisania w niej!
Oto czemu. Pozdrawiam hoplita. [2011-12-30 20:07]

ryukon1975

Już można.:)
Zauważyłem dziś bardzo pozytywna zmianę.
Można wypowiedzieć się w temacie grupy do której się nie należy,dopiero po opublikowaniu wypowiedzi pada propozycja przyłączenia się do danej grupy.
Pozytywna zmiana,zmiana na lepsze.:)
[2012-01-01 17:03]

Już można.:)
Zauważyłem dziś bardzo pozytywna zmianę.
Można wypowiedzieć się w temacie grupy do której się nie należy,dopiero po opublikowaniu wypowiedzi pada propozycja przyłączenia się do danej grupy.
Pozytywna zmiana,zmiana na lepsze.:)

Nie jest tak kolego jak prawicie.w temacie z czerwoną kłódeczką (zamkniętą) nadal woła " przyłącz sie do grupy" [2012-01-01 17:26]

ryukon1975

Już można.:)
Zauważyłem dziś bardzo pozytywna zmianę.
Można wypowiedzieć się w temacie grupy do której się nie należy,dopiero po opublikowaniu wypowiedzi pada propozycja przyłączenia się do danej grupy.
Pozytywna zmiana,zmiana na lepsze.:)

Nie jest tak kolego jak prawicie.w temacie z czerwoną kłódeczką (zamkniętą) nadal woła " przyłącz sie do grupy"


Zgadza się w zamkniętych nie mogę się wypowiedzieć jak do nich nie należę.
Jednak ich jest niewiele w porównaniu z otwartymi.Więc jest to spore ułatwienie.
[2012-01-01 17:34]

A faktycznie można  :) [2012-01-01 17:42]

ryukon1975

A faktycznie można  :)



hehehe to niech zostanie dla wtajemniczonych :)

[2012-01-01 17:47]

Ale jaki jest problem?
Jesteś prowokatorem,beznadzieją portalową to kto będzie chciał miec dym u siebie? Wiadomo że każdy będzie Cie omijał i wolał spokój i dobrą zabawę.Jeśli jednak jesteś normalnym portalowiczem,masz kumpli ,to zapraszają Cie ,lub nic nie mają przeciwko żebyś dołączył.

Jest to beznadzieja dla tych którzy chcą popsuć ludziom zabawę,a dla tych którzy lubią w miłym i przyjacielskim gronie czas spędzić-ZBAWIENIE...
Całe meritum w temacie.






Nie wpadł bym na to nigdy w życiu. To znaczy że ty jesteś tym ekstra gościem na portalu pomijając wszystkich innych ekstra gości.



[2012-01-02 10:57]

Diablo

Panowie podajcie mi jakąś grupę super zamkniętą wręcz zakneblowaną a ja do niej wejdę ok? :):):):)


Thunder nowości tutaj nie odkryłeś :)) ach ten Diablo (długi jęzor)



Oooo Kolego podpadziocha. Takie pomówienia.
[2012-01-03 21:08]

withanight88

Pisałem właśnie posta w grupie, po dodaniu wyskoczyło mi czy chce śledzić grupę czy ja opuścić 

Widać jakies działania na portalu. [2012-01-04 10:47]

Artur z Ketrzyna

Pisałem właśnie posta w grupie, po dodaniu wyskoczyło mi czy chce śledzić grupę czy ja opuścić 

Widać jakies działania na portalu.

No i odpisując w wątku jakiejś grupy, po do daniu postu jest pytanie czy chcemy przyłącyć się do grupy. I jeśli nie chcemy to i tak nasz post się pojawi.
Dziękujemy Redakcjo za takie rozwiązanie tego problemu.

Tyle że nie wiem czy jeśli taka grupa będzie chciała mieć wątek tylko dla członków grupy, to ta opcja pozwoli tam tez pisać osobom z poza grupy?

Jak by nie było, jest postęp i to się ceni.
[2012-01-04 11:16]