Zaloguj się do konta

Nie dość że kłusol to jeszcze sadysta.

utworzono: 2013/01/28 19:34
Mordechaj

Jaź z Liwca.
I jak się cieszą skubańcy...
[2013-01-28 19:34]

kucus22

szkoda...cóż więcej dodac..
[2013-01-28 20:01]

szyspinn29

Z Liwca, do którego mam 2 minuty drogi i z okna ją widzę, ale nie moja miejscowość. Niechciałbym go spotkać nad wodą u mnie. [2013-01-28 20:33]

lynx

Nie oglądałem do końca bo przecież mamy XXI wiek i ludzie nareszcie powinni zacząc mysleć.
Wczoraj tz. w niedziele,kupiłem bułek i poszedłem podkarmic kaczki na rzece.
Na brzego lezało duzo kupek jedzenia. I co tam było? Niektórzy w tym XXI wieku przynieśli kaczkom skórki od banana, obierki /surowe/ z ziemniaków, Obierki z buraków wysypana cała paczka chipsów z papryką. XXI wiek a kretynizm z XI wieku. To samo i tutaj.
[2013-01-28 21:17]

krychu26

?Chciałbym, żeby ten koleś doświadczył tego samego co ryba. Osoba, która na tym filmiku znęcała się nad zwierzęciem jest osobą najbardziej debilną, idiotyczną, prostacką osobą(mógłbym użyć epitetów i rzeczowników na h k itp. ale nie zamierzam się upodabniać do tego h...) jaką kiedykolwiek w życiu miałem okazję oglądać.  [2013-01-28 21:27]

domin77

dwa tępe janki,nie wiadomo który głupszy [2013-01-28 21:33]

Draq

Dla Was to tępaki i kłusole. Ale może zgubili się w Polskiej dziczy i od 4dni nie mięli nic w ustach, a ten jaź to ich ostatnia szansa na przetrwanie :D Survival Panowie...
[2013-01-28 22:07]

z@mela

u mnie Hadziaje mieszkający nad Prosną łowiąc na  ręke  maja najlepsze wyniki  :[
[2013-01-28 22:31]

Po prostu ludzie nie wiedzieli co zrobili. Nie maja pojęcia o RAPR o zasadach połowów ryb itd. Oni nawet nie wiedzą, że popełnili wykroczenie. Sadystami bym ich nie nazwał bo nawet od przekleństw stronią. Niestety niewiedza mogła ich sporo kosztować.
[2013-01-28 22:47]

Mordechaj

Już pomijając legalność połowu. Chciał zeżreć, to rybę w łeb i do gara, noszenie żywej ryby nawleczonej na patyk to dla mnie sadyzm. Hannibal Lecter też mało przeklinał, w zasadzie wcale... :)
Wracając do legalności, doskonale wiedzieli że "czynią źle", w pewnym momencie spłoszyli się że ktoś nadchodzi, chyba że chodziło im o to że są niekompletnie ubrani, a tu akurat mogła po tych chaszczach wędrować piesza pielgrzymka sióstr niespodziewanych wizytek.
[2013-01-29 07:59]

QbaNerra

Naoglądali się chłopcy Discovery, jak Amerykanie łapią sumy rękami i wymyślili, że zrobią tak samo. Głupota i tyle. Nie sądzę, że chcieli zrobić coś złego. Nawet wiązanie ryby jak na Discovery... Chcieli zabłysnąć w internecie, a wystarczy teraz złożyć zawiadomienie na Policje i mając ich zdjęcia powinni w "Państwie Prawa" zawinąć ich i wlepić mandat...
[2013-01-29 08:17]

89krzysztof

Nic im nie zrobią, bo nie jechali autem z nieprzepisową prędkością. W tym państwie prawa teraz tylko na tym się skupiają. Odnalezienie tych dwóch delikwentów kosztowałoby zbyt dużo, nieopłacalny interes. 

A jeśli chłopcy z filmu chcieli sobie zjeść rybkę, to przecież trafili bardzo dobrze. Podejrzewam, że więcej jazi nie zjedzą. Chyba, że mają stalowe przełyki :)
[2013-01-29 08:47]

adam-konopnicki

No tak fotoradary ponad wszystko w tym kraju .. ;) A co do tematu, to jak dla mnie skoro potrafili tego jazia tak złapać to musieli znać jego potencjalne miejscówki itd, wiedzieli nawet, że to jest jaź a nie inna rybka, gdyby byli zieloni to by mogli pomylić go np z kleniem czy płocią. Moim zdaniem było to zrobione z premedytacją, a ponad to na jego profilu na YT widać jak koleś poławia ryby wędką, więc bez względu było to zrobione celowo, powinien ktoś z jego okręgu się mu przyjżec.  [2013-01-29 10:05]

luzy

Od kiedy z Was się stali tacy zmajerowani ekolodzy. Ja przebijam żywą uklejkę igłą wzdłuż aż umiera w konwulsjach i co może  wędkarstwo to nie sadystyczne hobby. I już słyszę tłumy Kolegów którzy mówią " ty sadysto" Wędkarstwo to sadyzm . I sorki że tak to mocno nazwałem. Pozdrawiam wszystkich.
[2013-01-29 22:02]

adam-konopnicki

Nie widzę problemu, byś ją przed tym humanitarnie uśmiercił ;) No przepraszam bardzo, ale jak to nazwać ? Gdyby chciał ją zjeść to by ją ogłuszył a nie znęcał się nad nią. Więc nie mów mi, że to jest normalne. Bynajmniej ja takich normalnych wędkarzy nie znam i nie chcę znać.  [2013-01-30 10:42]

grzegorz not

Nic im nie zrobią, bo nie jechali autem z nieprzepisową prędkością. W tym państwie prawa teraz tylko na tym się skupiają. Odnalezienie tych dwóch delikwentów kosztowałoby zbyt dużo, nieopłacalny interes. 

A jeśli chłopcy z filmu chcieli sobie zjeść rybkę, to przecież trafili bardzo dobrze. Podejrzewam, że więcej jazi nie zjedzą. Chyba, że mają stalowe przełyki :)

 

tak skończyła:

 

https://www.youtube.com/watch?v=MPAtZ0Z63FE

[2013-01-30 10:56]

ryboman91

czy mi się wydawało czy na wodzie widać pływajacą linkę? [2013-02-03 11:36]