Nie daj się oszukać politykom....

/ 60 odpowiedzi

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!


Od kilku dni jesteśmy świadkami medialnej nagonki na polskich kibiców zorganizowanej przez premiera Donalda Tuska. Wszystkie środki masowego przekazu skupiają się na kolejnym temacie zastępczym, który odwraca Twoją uwagę od realnych problemów.


Polskie stadiony stają się coraz bezpieczniejsze, z każdą rundą ustanawiane są nowe rekordy frekwencji a ilość incydentów spada z roku na rok (2008 r. -277 , w 2009 r. -237, w 2010 r. -163 na kilka tysięcy meczów).


W tym czasie podjęta została PR-owa akcja mająca na celu poprawę wizerunku najgorszego rządu w III RP, akcja, która niszczy owoce pracy nad poprawą atmosfery wokół polskiej piłki podjętej samodzielnie przez kibiców i kluby w XXI wieku. Po wydarzeniach w Bydgoszczy zostały zamknięte dwa najbezpieczniejsze stadiony w Polsce. Stadiony spełniające wymogi jednej z najsurowszych ustaw w Europie, stadiony na które kibic nie wejdzie bez osobistej karty i dokładnego przeszukania. Zostały zaangażowane wielkie siły policji, która nieudolnie próbuje zatrzymać nieliczne grupki zadymiarzy, wykorzystując brygady antyterrorystyczne przeciwko osobom, które nawet na Finale Pucharu Polski nie były.


Nieprzypadkowo konferencja „o kibolach” została połączona z ogłoszeniem budżetu na 2012 rok, gdzie rząd forsuje nierealne założenia i podwyższenie podatków (m.in. VAT, akcyza). Mimo tego w ramach oszczędności proponuje Tobie likwidację 40% nocnych i świątecznych punktów opieki lekarskiej, likwidację wielu posterunków policji i kilku tysięcy punktów Poczty Polskiej.


W kraju gdzie 2,5 mln obywateli żyje w skrajnym ubóstwie, gdzie 30%(!) dzieci jest niedożywionych, gdzie dziennie na drogach ginie 15 osób, gdzie w ponad rok od katastrofy w Smoleńsku nieznane są przyczyny śmierci najważniejszych osób w państwie rząd angażuje gigantyczne siły na walkę z nieistniejącym problemem.

WYBORCO BĄDŹ CZUJNY!

u?ytkownik71369


Co to ma być? Co niby mamy klaskać debilom demolującym stadiony i zarzynającym się nawzajem, rozwalającym pociągi, tramwaje, autobusy i rzucającym różne badziewie z trybun?

KTO JEST ZŁY - RZĄD? 

Bo co - bo się wreszcie ktoś bierze za łobuzów?!

Prawo wobec kiboli powinno być tak restrykcyjne, żeby jeden z drugim nawet pierdnąć nie mógł bez odsiadki co najmniej dwóch lat !

Ja bym to załatwił jedną ustawą. Namalować linie pomiędzy sektorami i wokół boiska, ustawić kamery. PRZEJDZIESZ PRZEZ LINIĘ - CZAPA! I to czapa na maxa! Do bólu i sraczki.

Założysz kominiarę - czyli masz nieczyste zamiary - czapa -na maxa. Czego się boi kibic ( uczciwy) że musi w kominiarce kibicować?! Czapa i szlus.

Czego płaczecie kibole?! Że wam, draniom i wszelkim debilom ktoś wreszcie powiedział "nie"?!

Nauczcie się kibicować tak, jak to czynią prawdziwi kibice . Tak jak to czynią kibice siatkarzy, skoczków narciarskich.... 

Każdy mecz mógłby być świętem i wielkim przeżyciem dla kibica, ale wy, kibole nie pozwalacie normalnym ludziom uczestniczyć w tym święcie. 

Macie zryte berety na pustych baniakach i ja się cieszę, że w końcu ktoś na was kręci bicz. 

(2011/05/14 09:01)

u?ytkownik64718


I bardzo dobrze robią, powinni wszystkie stadiony pozamykac, bo stadiony są dla kibiców a nie dla bydła, dla bydła jest obora. (2011/05/14 09:02)

u?ytkownik71369


PS: A ten wątek dawno powinien być w śmietniku. (2011/05/14 09:04)

u?ytkownik47420


człowieku z tym smoleńkiem to ty nie wyjeżdzaj na forum wędkarskim,piszesz o kibicach głodujących dzieciach czepiasz sie rządu premiera i wszystkiego co nas otacza,a o p.Kaczynskim to ani słowa-a popatrz co on robi

siejesz propagande pod złym adresem napisałbyś coś o PZW obiecał tańsze zanęty czy cosik w tym stylu albo że wypowiadasz wojne kłusownikom nad wodą,albo jeszcze lepiej że zniesiesz vat dla posiadaczy karty wędkarskiej!Ludziska by sie uradowali na chwile ktoś by Cie pochwalił może nawet.A ty tylko pitu pitu o tym przed czym my uciekamy nad wode bo mamy tego już dość!

(2011/05/14 09:12)

u?ytkownik71369


Jak dla mnie, to na każdej wieży reflektorowej powinien siedzieć snajper. Jeśli zauważy kogoś z chustą na twarzy albo w kominiarce - łup! Kozik, kreska na kolbie.

Dodatkowo za każdą rysę na poręczy czy barierce albo siedzisku kazałbym burakom bulić bajońskie sumy.

Nauczyć chamów chodzenia na paluszkach i szeptania!

(2011/05/14 09:16)

u?ytkownik47420


a wandali stadionowych to podzielić na dwie grupy pierwsza do kamieniołomów produkować kruszywo 

a druga do odbudowy i wzmacniania wałow przeciwpowodziowych

jak uczciwie sobie popracują i pot im po du...ach spłynie to nie bedzie już sie chciało więcej burd robić

(2011/05/14 09:21)

JaroDaw



W kraju gdzie 2,5 mln obywateli żyje w skrajnym ubóstwie, gdzie 30%(!) dzieci jest niedożywionych, ...

0
u?ytkownik47420



W kraju gdzie 2,5 mln obywateli żyje w skrajnym ubóstwie, gdzie 30%(!) dzieci jest niedożywionych, ...

0
82marco


No i bardzo dobrze. Pozamykać stadiony niech widza ze ktos sie im w koncu postawił. Jestem fanem piłki nożnej, ale szlak mnie trafia że nie mogę iść z synem na mecz z obawy o jego bezpieczenstwo i zdrowie. Skąd mam wiedziec czy na trybynach komus nie od.jeb.ie. A tych niby kibiców i prowodyrów z Bydgoszczy to pozamykać i dowalić im takie wyroki zeby sie reszta opamiętała.   (2011/05/14 09:31)

rusikus


i co moze mam glosowac na sPiSkowcow?
chyba cie pogielo ze na fanatykow bede glosowal :P (2011/05/14 09:32)

Romuald55


Bzdur  nie komentuję! (2011/05/14 09:33)

rusikus


Skierki to pewnie jakis dzialacz Klubu Gazety Polskiej hehe (2011/05/14 10:02)

skierki


Nie chcę nikogo nawracać ani tym bardziej namawiać do głosowania na kogokolwiek. Chcę żebyśmy bardziej zastanawiali się nad tym co widzimy, a w zasadzie co jest nam pokazywane. Stosowanie odpowiedniej miary do zaistniałych sytuacji.
Wyobraźcie sobie taką sytuację z naszego podwórka: Wędkarz z koła Warszawa jest złapany na kłusownictwie na rzece Warcie. W ramach walki z kłusownictwem odpowiedni urzędnik państwowy zakazuje połowów na Wiśle i Zalewie Zegrzyńskim w Warszawie, a do pozostałych wędkarzy z tego koła rano wchodzą antyterroryści z pytaniem, czy może też jesteś kłusownikiem.
   Interesuję się ruchem kibicowskim w Polsce i w powyższym przykładzie widzę bardzo dużo analogii do wyimaginowanej sytuacji przedstawionej powyżej.
Czy w takiej sytuacji też popieralibyście działania urzędników?
PS.
Też mówię stop debilom kopiącym operatorkę telewizji lub rzucającym przedmiotrami w ochronę lub policję, ale mówię również stop sposobowi walki z patologią. (2011/05/14 10:15)

rusikus


ruchem kibicowskim czy kibolowskim
bo to stanowi ogromna roznice! (2011/05/14 10:19)

Lopez


Polskie stadiony stają się coraz bezpieczniejsze, z każdą rundą ustanawiane są nowe rekordy frekwencji a ilość incydentów spada z roku na rok (2008 r. -277 , w 2009 r. -237, w 2010 r. -163 na kilka tysięcy meczów).

 

Nie wiem czy się śmiać czy płakać !! Skoro jest tak pięknie to czemu jest tak źle.

(2011/05/14 10:27)

skierki


ruchem kibicowskim czy kibolowskim
bo to stanowi ogromna roznice!


Zgadzam się, tylko zależy co kto rozumie pod pojęciem kibola. Dla mnie kibolami jest olbrzymia grupa ludzi dopingująca żywiołowo, robiąca piękne oprawy meczowe dzięki którym nasza liga o żałośnie niskim poziomie da się oglądać.
Ci o których napisałem na końcu mojego wpisu to chuligani, ale ich naprawdę jest garstka, i ich trzeba eliminować. Zamykanie stadionów nie jest moim zdaniem metodą...


(2011/05/14 10:28)

skierki


Polskie stadiony stają się coraz bezpieczniejsze, z każdą rundą ustanawiane są nowe rekordy frekwencji a ilość incydentów spada z roku na rok (2008 r. -277 , w 2009 r. -237, w 2010 r. -163 na kilka tysięcy meczów).

 

Nie wiem czy się śmiać czy płakać !! Skoro jest tak pięknie to czemu jest tak źle.


Bo władza chce, żebyś tak to widział żeby ratować sondaże i odwracać uwagę od istotniejszych problemów. Przez 4-y lata nie przeszkadzało im to, nagle tuż przed wyborami kreują się na jedynych sprawiedliwych.

(2011/05/14 10:32)

u?ytkownik71369


Ty siekierki dej se spokój dobre? 

KIBICE - to tacy ludzie jak ja. Kibic przeżywa uniesienia po każdej udanej akcji swojej drużyny, a płacze kiedy jego drużyna przegrywa.  Kibic macha flagą, kibol wyrwanym krzesełkiem.

Kibol zaciuka nożem chłopaka idącego ze szkoły, bo to potencjalny wróg.

A te garstki jak to nazwałeś kiboli, to ja widzę za każdym razem kiedy jest jakiś mecz u nas. Idą stadami w osłonie policji, a każda morda jak z horroru. Każdy łysy łeb jak starter motocyklowy - tylko kopać. Strach się bać! Agresja na niewyjściowych pyskach aż tryska poza kordon.

A kiedy  uda się im wyrwać z tej osłony to se idą na moje osiedle i se dla jajec kopią po kolei w każdą brykę jaka napotkają. Po przewalonym meczu jest jeszcze gorzej.

Mnie to kosztowało kupę kasy bo mi brykę zdemolowali.

KAŻDY KTO PRZYŁOŻY RĘKĘ DO UWALENIA TYCH DEBILI JEST MOIM SPRZYMIERZEŃCEM I ODDAM NA NIEGO GŁOS W WYBORACH. 

(2011/05/14 10:46)

kargul


NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!


Od kilku dni jesteśmy świadkami medialnej nagonki na polskich kibiców zorganizowanej przez premiera Donalda Tuska. Wszystkie środki masowego przekazu skupiają się na kolejnym temacie zastępczym, który odwraca Twoją uwagę od realnych problemów.


Polskie stadiony stają się coraz bezpieczniejsze, z każdą rundą ustanawiane są nowe rekordy frekwencji a ilość incydentów spada z roku na rok (2008 r. -277 , w 2009 r. -237, w 2010 r. -163 na kilka tysięcy meczów).


W tym czasie podjęta została PR-owa akcja mająca na celu poprawę wizerunku najgorszego rządu w III RP, akcja, która niszczy owoce pracy nad poprawą atmosfery wokół polskiej piłki podjętej samodzielnie przez kibiców i kluby w XXI wieku. Po wydarzeniach w Bydgoszczy zostały zamknięte dwa najbezpieczniejsze stadiony w Polsce. Stadiony spełniające wymogi jednej z najsurowszych ustaw w Europie, stadiony na które kibic nie wejdzie bez osobistej karty i dokładnego przeszukania. Zostały zaangażowane wielkie siły policji, która nieudolnie próbuje zatrzymać nieliczne grupki zadymiarzy, wykorzystując brygady antyterrorystyczne przeciwko osobom, które nawet na Finale Pucharu Polski nie były.


Nieprzypadkowo konferencja „o kibolach” została połączona z ogłoszeniem budżetu na 2012 rok, gdzie rząd forsuje nierealne założenia i podwyższenie podatków (m.in. VAT, akcyza). Mimo tego w ramach oszczędności proponuje Tobie likwidację 40% nocnych i świątecznych punktów opieki lekarskiej, likwidację wielu posterunków policji i kilku tysięcy punktów Poczty Polskiej.


W kraju gdzie 2,5 mln obywateli żyje w skrajnym ubóstwie, gdzie 30%(!) dzieci jest niedożywionych, gdzie dziennie na drogach ginie 15 osób, gdzie w ponad rok od katastrofy w Smoleńsku nieznane są przyczyny śmierci najważniejszych osób w państwie rząd angażuje gigantyczne siły na walkę z nieistniejącym problemem.

WYBORCO BĄDŹ CZUJNY!



powiem tak leci mi to i bardzo dobrze ze stadiony zamkniete jak sie zachowac nie umieja to co i jeszcze ta fotoreporterka skopana przez tego ci**a ja lubie żuzel i tam jest pelna kultura jeden drugirmu piwo nosi a na pilke nozna ani bym nie wszedl na stadon ze strachu czy nie dostane w ryj jak sie popatrze ma jakiegos kolesia czy tylko dlatego ze przyszedlem w innym kolorze koszulki na stadion !!! (2011/05/14 10:47)

Lopez


Nie wiem czy się śmiać czy płakać !! Skoro jest tak pięknie to czemu jest tak źle.


Bo władza chce, żebyś tak to widział żeby ratować sondaże i odwracać uwagę od istotniejszych problemów. Przez 4-y lata nie przeszkadzało im to, nagle tuż przed wyborami kreują się na jedynych sprawiedliwych.




Sorki ale polityką się nie zajmuje i jestem przez to zdrowszy, ale jeżeli piszesz, że na stadionach piłkarskich jest bezpiecznie i stale sie poprawia to ja chyba jestem z innej planety.



 

(2011/05/14 10:50)

JaroDaw


Nie poprawi się kultura na stadionach piłkarskich, póki kibice sami nie wykluczą ze swych szeregów przestępców. Karanie całego klubu to jedyne wyjście. Zamykanie stadionu, to nie tylko ochrona mienia i ochrona zdrowia kiboli, ale przede wszystkim ochrona życia i zdrowia osób postronnych, jak ja i moje dzieci. Po następnym takim wybryku - spadek o ligę w dół, aż do podwórkowej. (2011/05/14 10:56)

JaroDaw


Nie wiem czy się śmiać czy płakać !! Skoro jest tak pięknie to czemu jest tak źle.


Bo władza chce, żebyś tak to widział żeby ratować sondaże i odwracać uwagę od istotniejszych problemów. Przez 4-y lata nie przeszkadzało im to, nagle tuż przed wyborami kreują się na jedynych sprawiedliwych.




Sorki ale polityką się nie zajmuje i jestem przez to zdrowszy, ale jeżeli piszesz, że na stadionach piłkarskich jest bezpiecznie i stale sie poprawia to ja chyba jestem z innej planety.



 


piłki ręcznej kobiet ;) (2011/05/14 10:58)

Artur z Ketrzyna


To co piszesz to jest temat na Facebooka, Tam są ludzie którzy by go pociągnęli prawidłowo i w sejmie też odgłos by miało.
Tak więc i ci buraki z góry zobaczyli że ludzie już nie tacy głupi i omamić się nie dadzą. (2011/05/14 11:02)