Zaloguj się do konta

Neopreny Cormoran

utworzono: 2012/05/12 21:12
domin77

witam stałem się posiadaczem spodniobutów neoprenowych cormoran 4mm,jeśli ktoś takowych używa proszę o krótką wypowiedz [2012-05-12 21:12]

krzych5

Witam

Używam tych butów trzeci sezon , średnio dwa trzy razy w tygodniu i muszę powiedzieć że ogólnie jest ok . Buty te nalezy zaraz po wędkowaniu wieszac na szerokim wieszaku w przewiewnym i zaciemnionym miejscu ( tak jak pianki do nurkowania) .Nie ma jednak rózy bez kolców ,zauwazyłem już pęknięcia gumy na wysokości kostki. Są to podłuzne bruzdy zauważalne dopiero po zgięciu buta. co bedzie dalej zobaczymy na razie nie ciekną i jest w nich ciepło i wygodnie.

[2012-06-26 07:53]

krzych5

a bym zapomniał , nie wkładaj pudełka z perzynętami do kieszeni bo szwy rozcinają neopren i zaczynają przeciekać. Lepszym rozwiązaniem jest wkładnie pudełka ,, za pazuchę " czyli za kieszenią. Jezeli ktoś ma bardzo lużne i boi się że spadnie mu pudełko niżej mozna je dodatkowo uwiązać .Pozdrawiam serdecznie [2012-06-29 08:22]

dawidwol

Kupiłem w tym sezonie takie i na razie chodzi się fajnie :) Głównie skusiła mnie cena, bo w fishpoint-cie mieli je pewnego czasu za 220 zł :) [2012-07-27 21:30]

domin77

ja musiałem swoje wymienić,miały wadę fabryczną trochę but przy podeszwie przeciekał niewiele,ale skoro trochę kaski na nie poszło i byly na gwarancji to wymieniłem,byłem w nich kilkanaście razy na rybach i muszę powiedzieć że bardzo fajnie i wygodnie. Krzych  super fotka z tym zębaczem                                                  [2012-07-27 21:41]

krzych5

dzieki, to mój pierwszy metr w zyciu :) [2012-08-02 10:43]

krzych5

dzieki, to mój pierwszy metr w zyciu :) [2012-08-02 10:43]

domin77

no jasny gwint,wymieniłem jedne bo przeciekały i drugie to samo rozklejony but na zgrzewie,znowu ponad miesiąc czekania na wymianę [2012-09-10 23:05]

dawidwol

no jasny gwint,wymieniłem jedne bo przeciekały i drugie to samo rozklejony but na zgrzewie,znowu ponad miesiąc czekania na wymiaMasz chyba jakiegoś pecha, bo ja już w swoich trochę chodze i nic się nie dzieje :)

[2012-09-10 23:15]

pawelz

no jasny gwint,wymieniłem jedne bo przeciekały i drugie to samo rozklejony but na zgrzewie,znowu ponad miesiąc czekania na wymianę

Moje pierwsze nopreny to byly Jaxony. Po paru latach tez zaczely przeciekac na zgrzewie podeszwy z butem. Najpierw probowalem kropelka, ale po 1-2 wyjazdach to samo. W koncu zanioslem do szewca i skleil tak, ze do konca swojego zywota juz nie ciekly w tym miejscu :)
Koszt to jakies 5 zl.
A pisze to po to ze szczerze mowiac, wolalbym sam skleic portki za 200 zl niz miesiac byc bez spodniobutow. Gwarancji na gorsze nieszczescie (np poszczenie na szwach czy jakas powazniejsza awaria) nie tracisz.
[2012-09-11 08:16]

domin77

no właśnie nie usmiecha mi się ich wysyłać bo nici z ryb,próbowałem sam ale nie poszło,tak jak mówisz pójdę do szewca może coś zaradzi [2012-09-11 19:45]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia