Nęcenie ryb±

/ 3 odpowiedzi
Witam mam pytanie , kiedy¶ widziałem nad jeziorem jak pewien mężczyzna nęcił ryb± , poprostu nie wiem to były chyba pokrojone płotki z tego co widziałem i zaczeło mnie to zastanawiać , ponieważ nie łowie zbyt długo , a tutaj na forum nie mogłem znaleĽć tego wontku. Dobra ale co do pytania co by się stało gdybym np w jakim¶ stawie , jeziorze zanęcił wła¶nie pokrojon± ryb± i w to samo miejsce zarzucił wędzisko na grunt ze sporym hakiem albo nawet kotwic± z przymocowanym do niej filetem , czy ryby by brały ? i jakie tyby bym słowił wiem że drapieżniki ale jakie ryby by się  na taki k±sek skusiły . Bardzo bym prosił o poważne odpowiedzi , oczywi¶cie z góry dziękuje za pomoc ;)
MASTINO


Postaram się troszkę Ci pomóc, ale tak, że sam do reszty dojdziesz. Napisałe¶, że drapieżniki by się skusiły. Czyli jakie znasz drapieżniki w naszych łowiskach? Teraz postaraj się wyodrębnić z tych znanych Ci drapieżników te, które poluj±, szukaj± pokarmu przeważnie przy dnie, a lubi± mięso. Nie wiem, czy w tym stawie o którym piszesz będ± wszystkie drapieżne, ale te  które s± powinny sie skusić na fileta. Na pierwszym miejscu podpowiem Ci, będzie sum, węgorz i sandacz.  (2013/01/20 12:23)

adamo0


Na zanęcone kawałkami ryb łowisko najszybciej zjawi± się,i najpóĽniej odejd± RAKI ! Jeżeli występuj± w łowisku? Strasznie uniemilaj± łowienie. (2013/01/20 15:06)

Bernard51


Tak jak piszesz mozna podkarmiać ryb± , czesto tak się stsuje aby na dane podkarmione łowisko ¶ci±gn±ć drapieżnika-okoń, sandacz,węgorz,szczupak, sum.(woda stojaca).Może byc skrojona ukleja,plotka jak i kr±p,nieraz zdaje to egzamin a czasami nie bo drapieżnik nie żeruje codziennie. (2013/01/20 18:31)