Zaloguj się do konta

Nęcenie spławikowe na Wiśle

utworzono: 2013/05/14 10:05
Rool

Witam chcę jutro isć na ryby nad wisle i mam taki problem otoz moj kolega chodzi czesciej i mowi mi ze na zanety sklepowe  czesto bija mu ukleje a jezeli ma na robaczki to jazgarze. Moje pytanie jest takie czy gdybym poszedl i necil samym peczakiem, pszenica, kururydza konserwowa lub gotowana mial dobre efekty? czy plocie i krapie by sie tym zainteresowaly ? Interesuje mnie wypad na spławiki. Jeżeli może ktoś zna jakieś inne mieszanki do których nie podejdzie ukleja to proszę o podanie
[2013-05-14 10:05]

lewy6034

Nęcąc kukurydzą powinieneś wyeliminować drobnice.Choć zawsze może coś drobnego podejść.To jest nie uniknione.
[2013-05-17 10:19]

mossak

Michal zanety kupiona w sklepie to tzw zanęty zawodnicze do szybkiego sćiągnięcia ryby na lowisko .Przy nęceniu na Wisle 99% wejdzie ci drobnica .Z mojego doświadczenia mogę ci podpowiedzieć choć wymaga to czasu i cierpliwośći.Znajdz fartową glówke ale jeszcze poczekaj bo woda za wysoka i znaki wodne jeszcze nie stawiala zegluga.Karm samą kukurydzą 2 puszki dziennie pod wieczór z naplywu najlepiej z procy wystrzelaj ze szczytu glówki po 7 dniach efekt będzie musisz rybe przyzwyczaic ploć duża i leszcz podejdzie.No i nestety z dala od Toruńia bo jak podejrzą cie inni to zapomnij że wejdziesz na ta glówke powodzenia.

[2013-05-17 12:48]