Zaloguj się do konta

Nęcenie pinką lub białym robakiem

utworzono: 2011/04/04 20:46
marapala

czy mozna necic pinka lub bialym robakiem bez dodawania do nich innych skladnikow np. platkow owsianych,kuku czy zanety sklepowej? jesli tak to czy mozna dodac jakiegos zapachu do tych robali? polawiane ryby to ploc, leszcz z kanalu...z gory dzieki za porady i pozdro... [2011-04-04 20:46]

piotrcarp

mozna samymi robalami necic ale to jest dosyc kosztowne a zapachy tez mozesz do nich dodawac wystarczy troche atraktora w proszku wsypac do robali i zmienia zapach
[2011-04-04 21:08]

withanight88

W niedziele na rybach a praktycznie juz przed odjazdem ( poł godziny)pomieszałem pinke z otrębami i dociążyłem żwirem i podeszły karasie takie 20-stki.  [2011-04-04 21:12]

plotka97

Moim zdaniem tak ale najpierw musisz je odpowiednio przygotować rzeby nie śmierdziały [2011-04-04 22:11]

marapala

Moim zdaniem tak ale najpierw musisz je odpowiednio przygotować rzeby nie śmierdziały


to znaczy jak przygotowac? [2011-04-04 23:26]

piotrcarp

najlepiej wyplukac je w letniej wodzie nie goracej z odrobina plynu do naczyn a nastepnie w samej wodzie wysypujesz wtedy na gazete zeby troche sie powycieraly tylko pilnuj je bo szybko uciekaja a nastepnie dajesz do pudelka i wsypujesz troche suchej zanety nabiora zapacu zanety jaka wsypales
[2011-04-05 08:40]

marapala

a jak dlugo mozna przechowywac (trzymac) te robaki w pudelkach sklepowych??? [2011-04-05 18:36]

pstrag222

W lodówce ponad 2 tygodnie [2011-04-05 19:01]

W lodówce w stanie półhibernacji poleżą tydzień na pewno, jesli były świeże. Potem będą przekształcać się w kastery, które też są super do zanęt i na hak. [2011-04-05 19:07]

marapala

W lodówce w stanie półhibernacji poleżą tydzień na pewno, jesli były świeże. Potem będą przekształcać się w kastery, które też są super do zanęt i na hak.


chlopaki gdybym wlozyl to robactwo do lodowki to zona chyba by mnie razem z nimi przez okno wyj....la:)))...ale dzieki za odpowiedzi...pozdro... [2011-04-05 20:19]

galek1221

osobiście robie własne zanety mam sasiada gospodarza załatwia mi 10 kg otrab 7kg soji i 5kg sruty kukurydzianej w to daje konopie makucha tak z 1 kg i jakis atraktor albo bardzo aromatyczna kupna zanete (nysztalskie rzadza) [2011-04-05 21:48]

marapala

najlepiej wyplukac je w letniej wodzie nie goracej z odrobina plynu do naczyn a nastepnie w samej wodzie wysypujesz wtedy na gazete zeby troche sie powycieraly tylko pilnuj je bo szybko uciekaja a nastepnie dajesz do pudelka i wsypujesz troche suchej zanety nabiora zapacu zanety jaka wsypales


ale po co plukac te robaki???  czy ich naturalny zapach nie bedzie przyciagal ryb? [2011-04-05 23:20]

marapala

najlepiej wyplukac je w letniej wodzie nie goracej z odrobina plynu do naczyn a nastepnie w samej wodzie wysypujesz wtedy na gazete zeby troche sie powycieraly tylko pilnuj je bo szybko uciekaja a nastepnie dajesz do pudelka i wsypujesz troche suchej zanety nabiora zapacu zanety jaka wsypales


ale po co plukac te robaki???  czy ich naturalny zapach nie bedzie przyciagal ryb?


nie moge sie doczekac na odpowiedzi:) [2011-04-06 22:43]

ATeam

najlepiej wyplukac je w letniej wodzie nie goracej z odrobina plynu do naczyn a nastepnie w samej wodzie wysypujesz wtedy na gazete zeby troche sie powycieraly tylko pilnuj je bo szybko uciekaja a nastepnie dajesz do pudelka i wsypujesz troche suchej zanety nabiora zapacu zanety jaka wsypales


ale po co plukac te robaki???  czy ich naturalny zapach nie bedzie przyciagal ryb?


nie moge sie doczekac na odpowiedzi:)

 

 

Powąchaj pinkę, która poleżała w plastikowym pudełku, to sam sobie odpowiesz. Odór amoniaku na pewno może odstraszać ryby - to na pewno nie jest naturalny zapach białego robaka.



[2011-04-06 22:53]