Nęcenie nocne karpia

/ 4 odpowiedzi
Witam.
Kupiłem dziś 3 kg kukurydzy, 2 kg bobiku, 1,5 kg łubinu słodkiego i 1 kg konopii spożywczych.  Mam zamiar w sobotę jechać na karpia. Na łowisku chcę być ok. 1-2 w nocy z piątku na sobotę i przebywać tam do niedzieli wieczora. Moje pytanie brzmi jak nęcić w jakich proporcjach czy dodać robaki lub zanęty sypkiej. Proszę o jakieś porady konkretne. Z góry dziękuje za podpowiedzi.

P.S.

Jeśli ktoś by chciał się zabrać to zapraszam serdecznie. Piszcie na prywatną skrzynkę. Jestem z Jarocina planuje jechać na Roszków. Posiadam auto i mogę po kogoś podjechać.

Pozdrawiam i połamania.
jaco0l
dawidkarpiarz007

Witaj z tą zanętą sypką to chyba wogóle nie powinnieneś dodawać robaków możę to szybko sprowadzić drobnice i w końcu wyniknie że się jej nie pozbędziesz druga sprawa   to że według mnie to punktowo i na początek malutko a gdy będziesz widział że rybki żerują spławy są możęsz droszkę więcej podsypywać ja jak łowię na kulkę to przed łowieniem szczelam 50 kulek a po każdym braniu jeszce dostrzeliwuję kolejne 20 . więc mam nadzieję że się uda .pzdr (2012/05/30 19:09)

jaco0l

Tą sypką zanętę chciałem po to aby skleić te ziarna ponieważ nie mogę wywózki zrobić niestety... Chciałem łowić z ciężarkiem przelotowym (jednak niekoniecznie daleko rzucać). Możecie doradzić jak nęcić samymi ziarnami? O ile kuku łubin i bobik da radę jakoś dorzucić ręką to nasiona konopii nie za bardzo... (2012/05/30 22:53)

piotrwaszak71

Witam, najlepiej za pomocą rakiety i mocniejszej wędki o wytrzymałości min. 4lb. (2012/05/31 15:27)

jaco0l

a co byście powiedzieli na strzelanie z procy ziarnami zlepionymi zanętą rzeczną? (2012/05/31 20:56)