Nęcenie na konkurs ?

/ 2 odpowiedzi
Od pewnego czasu wszędzie (radio, telewizja, internet, prasa) z ludzi wszyscy robią baranów i naciągają na konkursy sms, a głupcy dają się nabierać. Jak myślicie czy na wedkuje konkurs jest uczciwy? bo ja widzę, że nie - bo niby dlaczego po wpisaniu komentarza nasz wpis jest na końcu? moim zdaniem żeby go nikt nie widział bo nikt nie przewija wszystkich komentarzy. A nagrody niby spinning ale wędka na sprężynę. No nic dodać nic ująć.
Diablo

Od pewnego czasu wszędzie (radio, telewizja, internet, prasa) z ludzi wszyscy robią baranów i naciągają na konkursy sms, a głupcy dają się nabierać. Jak myślicie czy na wedkuje konkurs jest uczciwy? bo ja widzę, że nie - bo niby dlaczego po wpisaniu komentarza nasz wpis jest na końcu? moim zdaniem żeby go nikt nie widział bo nikt nie przewija wszystkich komentarzy. A nagrody niby spinning ale wędka na sprężynę. No nic dodać nic ująć.

Pierwsza zasada.
Nikt za darmo nic Ci nie da.
Ja w żadnych takich konkursach udziału nie biorę bo nagrody dosyć średnie. Wszystko o nagrodach jest napisane, nie przyślą Ci czegoś innego, więc tu oszukaństwa nie widzę. Nie podoba się nagroda to nie wysyłasz smsa - proste
Co do komentarzy:
Na tym forum jest dość dziwnie bo na większości znanych mi portali pod artykułem wyswietlane są najnowsze komentarze. Tutaj wyświetlane są te najstarsze. Tak było odkąd pamiętam  więc tu też oszukaństwa bym się nie doszukiwał (2011/06/12 10:54)

withanight88

Popieram diabełka , z tymi komentarzami faktycznie dziwnie , wszędzie najnowsze sa widocznie a tu odwrotnie. 

A jeżeli konkursy sms portalu sa oszustwem to już pół społecznosci która korzysta by o tym wiedziała- takie informacje rozchodzą się bardzo szybko.

Nie podoba sie to nie brać udziału- proste ? A to że wysłałeś sms a nie wygrałeś i teraz twierdzisz że konkursy to oszustwo jest nie na miejscu.

Dlaczego twierdzisz, że spinning jest gruntówką?

(2011/06/12 11:09)