Nęcenie na łowisku, w jaki sposób?

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam! Jestem początkującym wędkarzem głównie łowie na stawach prywatnych i u mojego wujka chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej nęcić i czym by ryba utrzymała się dłużej w zasięgu mojego łowienia,interesują mnie karpie by jak najlepiej je zwabić do miejsca w którym łowie. Podzielcie się informacjami czym i jak często nęcic w czasie łowienia by ryba się nienajadła i nieuciekła. Proszę o prawidziwe komentarze. :) 
munsaszi

Spróbuj karpie nęcić kukurydzą gotowaną ale nie syp dużo tylko po trochu co 2 dzień powinny przypłynąć (2018/02/28 17:58)

RadekWedkarzBydgoszcz

Zgadzam sie z Kolega wyzej kukurydza na karpie to świetny pomysł możesz też spróbować innymi przygotowanymi ziarnami, byleby nie zbyt małymu żeby nie przyciągnąć drobnicy. (2018/02/28 22:02)

panterasrc

Jak chcesz łowić na prywatnych [komercyjnych] wodach to najpierw się spytaj czy wolno stosować zanęty, a jeżeli tak to jakie są dopuszczone przez wlaściciela, potem pytaj albo obserwuj tych co tam łowią i masz problem rozwiązany . (2018/03/01 10:44)

MrPiskorz

kukurydza i konopie. (2018/03/01 13:00)

dendrobena

U wójka wszystkie chwyty dozwolone.To nie wędkarstwo a mięsiarstwo.Powodzenia. (2018/03/01 20:42)

JKarp

U wójka wszystkie chwyty dozwolone.To nie wędkarstwo a mięsiarstwo.Powodzenia.

A ja się pytam czemu oceniasz nie znając ? Rozumiem, że łowisz etycznie? Tylko skąd w galerii masz takie fotki? JKarp (2018/03/02 06:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.