Zaloguj się do konta

Nęcenie metodą

utworzono: 2017/05/22 22:39
enduro-xibit

Cześć!Zastanawialiścię się kiedyś o ile powinno się przerzucać koszyczek z metodą łowiąc leszcze ?
Napiszę teraz swoją metodę na nęcenie kiedy mamy mało czasu jak np na zawodach , które trwają 6h.Ja osobiście na początku łowienia szukam miejsca gdzie widać spławiające się ryby, potem wystarczy dobrze wycelować załadowanym koszyczkiem z przynętą. Gdy juz zestaw wylądował w wodze zakładam żyłkę na klipsa na kołowrotku (żeby cały czas rzucać w to samo miejsce) i po 5 minutach gdy nic się nie działo zwijam zestaw i powtarzam tę czynność około 4-5 razy, gdy pojawią się pierwsze brania wydłużam czas czekania o 10 minut.Gdy leszcze podejdą do naszej zanęty to zaczną  próbować naszej przynęty. Po złowieniu ryby staram się jak najszybciej ją odhaczyć, naładować koszyczek i zarzucić kolejny raz w miejsce nęcenia.Gdy leszcze zaczynają brać to szukuję się na to, że zaraz będą kolejne brania, ponieważ leszcze bardzo często (jak nie zawsze) pływają w ławicach. Mam nadzieję, że mój artukuł przyda się przede wszystkim osobą , które dopiero zaczynają :). Zapraszam do zobaczenia mojej recenzji haczyków do method feeder:).Połamania na rybach!
  [2017-05-22 22:39]

pstrag222

Zazwyczaj w wytypowane miejsce wrzucam 5,6 koszy zanęty z mixem peletów,kukurydzą , konopiami. Na tak podnęcone miesce wrzucam zestaw z methodą przerzucam w zależnosci od pory roku od 25minut do godziny.

Przy koszach mega metod nęce spombem . [2017-05-23 13:55]

enduro-xibit

Jak się u Ciebie sprawdza to najlepiej :) Najważniejsze jest to , żeby u Ciebie na łowisku się to sprawdzało . Ja pisze to co działa u mnie :D [2017-05-23 18:43]