Długie nęcenie łowiska-wybór taktyki

/ 2 odpowiedzi
Witam mam kilka szybkich pytań i liczę na szybkie odpowiedzi, nie chce zasmiecac forum dlatego usunę ten wątek po uzyskaniu odpowiedzi a więc nece już parzona kuku 6 dzień i wczoraj byłem na rybkach z wieczora i nic kilka plotel i średni leszcz. Necic dalej czy zmienic miejsce? Łowię na splawik głębokość od 4-6m ok 7 m od brzegu chciałbym lowic leszcze i jakiegoś karpika. Pomoże ktoś i podpowie coś? Jak necic w czasie lowienia ta kuku?
fishark


Jeśli na spławik jest taka cienizna to spróbuj z gruntu na feeder + zanęta w koszyczku zanętowym z kukurydzą z puszki, do tego jakieś płatki górskie a na hak nr 8 pęczek białych. Nie napisałeś ile nęcisz i jaki jest akwen. Jeżeli jest to spore jezioro i bytuje tam gruby leszcz i karp to spokojnie pół wiadra a nawet wiadro kuku możesz wrzucać o tej samej porze. (2017/06/23 14:14)

David1995


Wczoraj byłem na rybkach na spławik leszczyk 35 cm i nic więcej wkurzylem się w koszyk zaladowalem kuku na haczyk 8 białych i rzut przed siebie po ok 10 MINUTACH aygnalizator się odezwał zacięcie i w podbieraku ładuje leszcz chwilę później powtórka i na tym zakończyłem połów pierwszy leszcz 3,2 kg drugi 2,1 kg. (2017/06/24 14:19)