Nawet gacie...zostawią!!!

/ 42 odpowiedzi / 3 zdjęć
Kiedy....?  w końcu zrozumieją ludzie że jak dalej tak będziemy zostawiać tyle śmieci nad naszymi brzegami-to nie będzie gdzie usiąść!!! gacie koszulki itd. Sterty śmieci..co niepotrzebne to w krzaki...!

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sniper64


Wszystko....można znaleźć!!! w śmieciach!!! Trafia człowieka jak się na takie coś patrzy! (2010/08/29 21:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

domin77


a najgorsze jest to że większość śmieci jest niestety po wędkarzach burakach (2010/08/29 22:01)

wojtek23


cała prawda ja za każdym razem znajduje puszki po kuku, paczki po zanętach, po robakach i wiele różnych rzeczy (2010/08/30 08:47)

wasiel


zgadzam się ze najwiecej smieci zostawiaja wedkarze, potem trzeba po nich sprzatac. Wezma ze soba to jednak zabrac sie potrafia ale juz wziac to co niepotrzebne to nie bo po co jak sa krzaki w ktore moga wrzucic i nikt nie "zobaczy" chamstwo i nic wiecej! Potem ludzie się dziwią, że ryb coraz mniej jak maja młode rybki dorastac skoro zatruty jest ich ekosystem! Tępić takich! (2010/08/30 10:31)

orni81


Zgadza się, u mnie też takie chamstwo jest, trzeba się jak najszybciej pozbyć puszek i torebek po zanęcie bo wracając przecież muszą mieć siły do tachania złowionych ryb a nie śmieci.

Takich chamów karać i to surowo.

(2010/08/30 12:51)

Bartek902


Bo część Polaków to chołota po prostu ! ja takich wędkarzy rozpoznaje z daleka ,często np w sklepie wedkarskim wystarczy spojrzec i posłuchać ! a nie wspomne o tych polaczkach wędkarzach co nam wstyd za granicą przynoszą ! Wybili wszystko u nas to teraz na zachód po mięso jadą ....WSTYD !!! (2010/08/30 17:13)

Gruzinek


Te zdjęcia to niestety naturalny widok naszych łowisk, ale też miejsc wypraw na grzyby, miejsc grillowania itp.
Zastanawiam się, czy ci którzy po sobie zostawiają taki bałagan we własnych domach mają tak samo...? Czego takich ludzi (śmiecących) uczyły ich matki i ojcowie
I to co zawsze dodaje, wrzucając kamyczek właścicielom i administratorom łowisk i miejsc wypoczynku: czy w tamtych miejscach są kontenery na śmieci, a jeżeli są, czy są regularnie opróżniane...?
Odpowiedź jest porażająca - otóż kontenerów nie ma a tam gdzie są kipią od śmieci; bo przecież najlepiej pobierać opłaty itp. ale już dbać o to i wydawać nie swoje (związkowe) pieniądze np. na bezmyślne zarybianie, czy też nagrody dla siebie - to co innego... (2010/08/31 19:28)

u?ytkownik39709


byłem w sobote z kolegą Piotrem100574 na zbiorniku Gołuchów i tam to se normalnie wysypisko ktoś urządził było wszystko puszki wypalone znicze paczki po zanętach aż mi wstyd że kolega przejechał taki kawał drogi żeby podziwiać śmieci po tępych bezmózgowcach (2010/08/31 19:39)

u?ytkownik40353


Nie przejmuj się Michał u mnie wygląda nie lepiej ,a jak ktoś skomętuje że cholera nie posprzątaliśmy ,to Michał my traktory z przyczepami sobie musimy chyba kupić ,najważniejsze że ja i ty zawsze zabieramy nasz syf z łowiska ,jak kogoś tym zarazimy to już sukces (2010/08/31 20:01)

u?ytkownik39709


oj nie jeden traktor byśmy wytargali z tego miejsca (2010/08/31 20:06)

grzesiek1999


W szczególności takie sterty śmieci można spotkać nad rzekami i jak koledzy wyżej wymienili zostawiają wędkarze.Szkoda słów.
OBOWIĄZKI WĘDKUJĄCEGO W WODACH PZW

§ 2
5.   Wędkarz zobowiązany jest utrzymać w czystości stanowisko wędkarskie w promieniu minimum 5 metrów, bez względu na stan, jaki zastał przed rozpoczęciem połowu. (2010/08/31 20:19)

u?ytkownik39709


tak niewiele potrzeba żeby było czysto wystarczy że każdy zabierze swoje śmieci do domu a nad naszymi łowiskami będzie o wiele lepiej (2010/08/31 20:43)

u?ytkownik40353


W szczególności takie sterty śmieci można spotkać nad rzekami i jak koledzy wyżej wymienili zostawiają wędkarze.Szkoda słów.
OBOWIĄZKI WĘDKUJĄCEGO W WODACH PZW

§ 2
5.   Wędkarz zobowiązany jest utrzymać w czystości stanowisko wędkarskie w promieniu minimum 5 metrów, bez względu na stan, jaki zastał przed rozpoczęciem połowu.

Te sterty śmieci to Kolego nie zostawiają wędkarze ,tych co to zostawiają to wędkażem nie nazywajmy ,bo to obrażliwe jest dla wielu wędkarzy ,to są gnoje którzy tylko przez przypadek jakoś zdobyli kartę wędkarską (2010/08/31 21:37)

Sniper64


Cześć...Chłopaki:)  Tak,tych co to zostawiają nie można zwać wędkarzami!!! tak się zastanawiam teraz,przerzucałem te sterty śmieci w 85% to śmieci po (wędkarzoŚmieciu).
Teraz tak!
- czy być naprawdę służbistą i nie patrzeć czy w trakcie kontroli śmieci są stare i ukarać tego co na takim stanowisku wędkuje? Więc wędkarze robią sobie jaja z uwag strażników! choć to może zbyt drastyczne posunięcie,ale za obserwowałem że do tych stert śmieci są systematycznie dorzucane świeże! I czy również pisać Notatki na Zarządy Kół,które powinny zadbać o czystość łowisk ,które mają pod opieką..bo robi się coraz gorzej z tym - jak się grzecznie zwraca uwagę to wszystko cacy ..cacy! i dalej to samo! Nie chcę być jakimś nadgorliwym,ale jak nikt nie będzie na to reagował to można sobie wyobrazić ile tych śmieci przybędzie! (2010/08/31 22:08)

Spinnacz


Zgodzę się Tu z kolegą ;/
byłem na rybach ;) widziałem że wędkarz złożył już się i wsiada do samochodu , no to idę na jego miejsce a tam zastaję co ?! pudełka po zanęcie , pudełka po robakach i złamany spławik wraz z kłębkiem żyłki ! boże nie można było tego wrzucić do reklamówki i wyrzucić ? nie waży to kg'my !
... ale trudno pozbierałem wszystko i zaniosłem do kosza oddalonego może 50m dalej ;) (2010/08/31 22:16)

Sniper64


Wiem o czym mówisz bo te kłębki żyłki to też mam gdzieś na focie! dodam tylko że taki kłąb poplątanej żyłki niby to tylko żyłka..ale nie wiem czy ktoś widział jak się w to zapląta ptak!!! ja już widziałem...był to łabędź niby duże ptaszysko,ale sam nie dał rady się wyplątać z tej żyłki!!! a weź go złap że by mu pomóc!!!   (2010/08/31 22:26)

Sniper64


To niby tylko żyłka...! ale jest tak niebezpieczna...wyobraźcie sobie jak biegniecie brzegiem,nagle gołą stopą przy posunięciu stopy w pełnym biegu trafiacie w taką żyłkę..i niech ta żyłka się jesze gdzieś zaczepi,w pewnym momencie się zatrzyma!!! co się stanie to każdy wędkarz powinien wiedzieć bo nie raz z pewnością w dłoniach próbował wytrzymałość swojej żyłki!!! (2010/08/31 22:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

basiasia


Cześć...Chłopaki:)  Tak,tych co to zostawiają nie można zwać wędkarzami!!! tak się zastanawiam teraz,przerzucałem te sterty śmieci w 85% to śmieci po (wędkarzoŚmieciu).
Teraz tak!
- czy być naprawdę służbistą i nie patrzeć czy w trakcie kontroli śmieci są stare i ukarać tego co na takim stanowisku wędkuje? Więc wędkarze robią sobie jaja z uwag strażników! choć to może zbyt drastyczne posunięcie,ale za obserwowałem że do tych stert śmieci są systematycznie dorzucane świeże! I czy również pisać Notatki na Zarządy Kół,które powinny zadbać o czystość łowisk ,które mają pod opieką..bo robi się coraz gorzej z tym - jak się grzecznie zwraca uwagę to wszystko cacy ..cacy! i dalej to samo! Nie chcę być jakimś nadgorliwym,ale jak nikt nie będzie na to reagował to można sobie wyobrazić ile tych śmieci przybędzie!


Na wędkarza nie pisz, skoro robią sobie z ciebie jaja, to jeszcze ci mogą do tyłka nakopać, napisz po cichutku Notatkę na Zarząd Koła zwłaszcza na ten, którego nie lubisz. (2010/08/31 22:35)

Sniper64


Cześć...Chłopaki:)  Tak,tych co to zostawiają nie można zwać wędkarzami!!! tak się zastanawiam teraz,przerzucałem te sterty śmieci w 85% to śmieci po (wędkarzoŚmieciu).
Teraz tak!
- czy być naprawdę służbistą i nie patrzeć czy w trakcie kontroli śmieci są stare i ukarać tego co na takim stanowisku wędkuje? Więc wędkarze robią sobie jaja z uwag strażników! choć to może zbyt drastyczne posunięcie,ale za obserwowałem że do tych stert śmieci są systematycznie dorzucane świeże! I czy również pisać Notatki na Zarządy Kół,które powinny zadbać o czystość łowisk ,które mają pod opieką..bo robi się coraz gorzej z tym - jak się grzecznie zwraca uwagę to wszystko cacy ..cacy! i dalej to samo! Nie chcę być jakimś nadgorliwym,ale jak nikt nie będzie na to reagował to można sobie wyobrazić ile tych śmieci przybędzie!


Na wędkarza nie pisz, skoro robią sobie z ciebie jaja, to jeszcze ci mogą do tyłka nakopać, napisz po cichutku Notatkę na Zarząd Koła zwłaszcza na ten, którego nie lubisz.

O witam:)) Nie można  po cichutku:) a jak się znajdzie taki co chce kopnąć! to proszę spróbować:)) nie ma takiego zarządu koła którego nie lubię! są tylko ludzie w nich którzy są po to by dbać o to co mają! i są tacy co są bo są..sami nie wiedzą po co! :) (2010/08/31 22:42)

basiasia


Są bo zostali wybrani, wybierzcie innych. (2010/08/31 23:06)

Sniper64


Są bo zostali wybrani, wybierzcie innych.

Znasz takiego ptaka? o nazwie (Głuszec:) dobranoc:))Pozdrawiam... (2010/08/31 23:19)

basiasia


Nie tylko takiego, znam różne. (2010/08/31 23:40)

basiasia


A najgorszy jest ten ptak, który własne gniazdo kale. (2010/08/31 23:42)

zaku81


Zgodzę się Tu z kolegą ;/
byłem na rybach ;) widziałem że wędkarz złożył już się i wsiada do samochodu , no to idę na jego miejsce a tam zastaję co ?! pudełka po zanęcie , pudełka po robakach i złamany spławik wraz z kłębkiem żyłki ! boże nie można było tego wrzucić do reklamówki i wyrzucić ? nie waży to kg'my !
... ale trudno pozbierałem wszystko i zaniosłem do kosza oddalonego może 50m dalej ;)

Często tak właśnie jest jak mówisz. Ja jeżdżę nad taki fajny staw dosyć często, fajnie się tam siedzi bo jest dookoła porośnięty drzewami i krzakami (cisza i spokój), ale syf jest nie przeciętny. przy wodzie leżą woreczki pudełeczka i różne inne badziewia, a w krzakach to lepiej nie mówić. Myślę że tego by nie było- a może nie aż tyle, gdyby były kosze na śmieci, bo jest dużo takich leserów którzy (za przeproszeniem) swojego gówna nie sprzątną. Ciekawe czy w domu tez tak robią?? (2010/09/01 08:05)

WojMatt


Najgorsze koledzy jest to, że sprzątanie wokół łowiska coraz częściej polega na wrzuceniu śmieci do wody.... byle wkoło dupy było czysto i nikt się nie przyczepił!! (2010/09/29 22:54)