Narew w Jachrance

/ 8 odpowiedzi
Witam,

czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat Narwi w okolicy Jachranki? W przyszłym tygodniu jadę tam na szkolenie i zastanawiam się nad tym czy warto wziąć ze sobą spinning;)

Pozdrawiam
kaczor-piotr


Jak najbardziej, tam jest wiele fajnych miejsc do spiningowania. Odwiedź ośrodek Kolejarz i tam są fajne dołki po pogłębiarce. (2012/08/25 13:21)

Lech1986


Chodzi o odcinek Narwi na wysokości tego ośrodka, tak? Przy hotelu Windsor i przy Warszawiance.
Łowiłeś tam? Jakieś sugestie odnośnie przynęt? Na co tam można się nastawić? (2012/08/25 18:25)

kaczor-piotr


Tak, to są te rejony. Pare razy byłem w kolejarzu na betonach na grunt. Jeśli chodzi o spiningowanie to raczej z łódki. W Jachrance mieszka mój kolega z pracy i z nim pływałem. Z regóły łowię na obrotówki Mepps Aglia Long - 3, 4 (różne kolory), woblerki małe i średnie rapali i salmo. Moje zdjęcie z avatara jest z okoniem z tamtych rejonów.

 

(2012/08/26 09:34)

Lech1986


Łódki raczej nie będę używał, ale z brzegu trochę porzucam. Dzięki za info.
Pozdrawiam. (2012/08/26 16:09)

roobcio


Witam. Na majówkę w tym roku jedziemy z rodziną do Jachranki. Jeden dzień poświęcę na wędkowanie. Ponieważ nie mam czasu na rozeznanie się na miejscu, może ktoś podpowie czy warto porzucać tam z brzegu za szczupakiem? A może lepiej na białoryb się nastawić? Wszelkie info mile widziane. (2019/03/24 16:02)

Julian


Byłem tam na szkoleniach wielokrotnie ale jak znam życie i szkolenia to Ty raczej sobie tam ( przynajmniej spokojnie ) nie połowisz. Jeżeli weszła mapa to może Ci się przyda.
Ps. A łódkę to raczej wybij sobie z głowy . Osoba odpowiedzialna za całe szkolenie raczej na to nie pozwoli. Mimo wszystko powodzenia życzę -chodż z góry wiem jak to będzie wyglądać. (2019/03/25 07:21)

Julian


Byłem tam na szkoleniach wielokrotnie ale jak znam życie i szkolenia to Ty raczej sobie tam ( przynajmniej spokojnie ) nie połowisz. Jeżeli weszła mapa to może Ci się przyda.Â
Ps. A łódkę to raczej wybij sobie z głowy . Osoba odpowiedzialna za całe szkolenie raczej na to nie pozwoli. Mimo wszystko powodzenia życzę -chodż z góry wiem jak to będzie wyglądać. (2019/03/25 07:25)

roobcio


Julian. Źle mnie zrozumiałeś, nie jadę na szkolenie tylko z rodziną na majówkę. Jeśli chcesz podesłać jakąś mapkę to podeślij mi na maila: robertlirka@wp.pl
Dzięki za odzew
(2019/03/25 10:11)