Zaloguj się do konta

Nauka łowienia na rzece

utworzono: 2010/05/04 14:27
ortyn

Witam
Wędkarstwem zajmuję się od roku i jestem samoukiem i chyba niezbyt dobrym bo osiągów w postaci dużych ryb nie mam,ale nie oto mi chodzi.
Chciałbym spróbować łowienia w rzece.
Najchętniej wybrałbym się z kimś na taką wyprawę nad rzekę z kimś kto chciałby się podzielić z swoim doświadczeniem i nauczyć mnie jak to się robi.
mieszkam w województwie wielkopolskim.
pozdrawiam.
[2010-05-04 14:27]

Boberto

... radze ci samemu poszukac takich osob na portalu i ich pytac .. nie kazdy ma czas zeby sledzic to forum caly czas ;)
[2010-05-04 16:51]

Perch91

Spędzając dużo czasu nad rzeką nauczysz się ja ,,czytać" sam kiedyś łowiłem głownie na jeziorach nie miałem pojecia o łowieniu rzecznym lecz im wiecej czasu spędzałem nad wodą (uganiając się ze spiningiem ranem oraz wieczorami )obserwując zachowanie ryb tym coraz bardziej zacząłem rozumieć na czym to polega.
[2010-05-05 21:03]

paco69

Dokładnie uważam tak jak kolega prech91 będąc nad rzeką nauczysz się jak "czytać wodę" jak dobierać najlepsze miejscówki gdzie kryje się nasz drapieżnik i jaka przynęta okaże się najlepsza na daną rzekę tu odgrywa ważną role głębokość struktura brzegu itp. Trening czyni mistrza a rzeczne szczupaki nie przepuszczą okazji, gdy Twoja przynęta przejdzie im koło pyska. [2010-05-05 23:14]