Zaloguj się do konta

Nasze śmieci

utworzono: 2012/04/25 18:57
kaban

Jestem ciekaw czy ktoś przyzna się do zostawienia "czegoś" po sobie. Ja tak-niedopałki papierosów (dalibóg robię co mogę ,ale nie mogę wyjść z nałogu).
[2012-04-25 18:57]

kogutw68

To sobie popielniczke zabieraj na łowisko [2012-04-25 19:21]

domin77

jak siedzę w miejscu to kiepuje w puszkę po piwie,ale jak ze spinem to niestety też wdeptuję w ziemie [2012-04-25 19:30]

11malpiszon

ja nie pale ale jeśli coś mam jakieś śmieci to je pale w ognisku jesli robię ognisko a jesli nie to mam siatke i do siatki potem w domu wyrzucam ale czyis smieci niestety nie ruszę !!
[2012-04-25 20:12]

adamek19969

ja nie zawsze robię ognisko bo też pale śmieci, a jak nie zrobię to zabieram je ze sobą i później do śmieci. ale przyznam się. ze 3 razy nie wziąłem ze sobą worka od zanęty :( teraz wszystkie swoje śmieci zabieram !!! oraz pale śmieci innych. [2012-04-25 20:24]

Iras1975

Papier toaletowy używany... ale staram się zawsze jakoś zamaskować.:) [2012-04-25 20:43]

Ja staram się zabrać cały bajzel ze sobą, ale czasem wiatr mi jakaś siatkę porwie i nie mam szans z nią wygrać w biegach :) [2012-04-25 20:53]

Nigdy zadnych smieci nie zostawiam i jeszcze zbieram po innych bo nie lubie w syfie siedziec. A jak pale to zawsze kepuje i wrzucam do puszki po kukurydzy:) [2012-04-25 20:58]

zbigniew240671

Witajcie :) Dużo palę na rybach, ale zawsze mam ze sobą puszkę po kukurydzy na popielniczkę. Śmieci staram się zostawiać w domu. Jeśli jednak mam jakieś śmieci to zabieram w zrywce lub wiaderku. Sprzątam i po innych , ale dlatego że, lubię mieć czysto na miejscówce :) Nie ze względu na kontrole ( które też są zdziwione jak wiele osób że, mam puszkę na pety )
Pozdrawiam :)
[2012-04-25 21:07]

Papier toaletowy używany... ale staram się zawsze jakoś zamaskować.:)

Do końca nigdy nie zamaskujesz

Ale na to nie ma mocnych

[2012-04-25 22:02]

Iras1975

Ale na to nie ma mocnych

Bardziej miałem na myśli "efekt" wizualny.:)
[2012-04-25 22:06]

Ale na to nie ma mocnych

Bardziej miałem na myśli "efekt" wizualny.:)

Hahaha . Jak zbyt dobrze zamaskujesz to ciężko póżniej buty domyć [2012-04-25 22:11]

Iras1975

To prawda, ale podobno to przynosi szczęście.:)

[2012-04-25 22:16]

To w takim razie życzę ci Irku duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo szczęścia!!!!!!!! [2012-04-25 22:25]

Iras1975

Dziękuję dziękuję. Również życzę szczęścia, jednak pamiętajmy, że to nie koncert życzeń.;)

Ciekaw jestem kiedy koledzy zaczną pisać, że zgubili pudełko po robakach, worek po zanęcie, puszkę po kukurydzy itp...

Jak na razie mowa o śmieceniu, a może to roztargnienie i zapominalstwo?;)

[2012-04-25 23:31]

Bernard51

Ciekaw jestem kiedy koledzy zaczną pisać, że zgubili pudełko po robakach, worek po zanęcie, puszkę po kukurydzy itp...

Tu masz racje ,Irek temat: NASZE SMIECI ale jak widze na portalu prawie wszyscy swieci,
jak napisalem wczesniej to TALIBÓW robota !!
Jak gdziekolwiek na stanowisku sa smieci to zawsze sa ONI!
[2012-04-26 04:11]

krzychu64

Ja tam panowie problemów ze śmieciami nie mam.
Worki po zanęcie - zostają w domu. Suchą zanętę po zakupie mieszam przesypując do takiej ok. 30kg puchy po karmie dla psów a wory do kotłowni. Zanętę suchą zabieram w tej puszce i dopiero na łowisku odsypuję do wiaderka ilość przewidywaną do użycia. Gdyby zabrakło jest na dosypkę pod ręką ( w samochodzie). Puszki po kukurydzy i po robakach zabieram do wiaderka po zanęcie, aczkolwiek zdarzyło mi się dwa czy trzy razy że nie dogoniłem pudelka po robakach i nie mialem dostępu by je wyłowić. Często zdarza się że zbieram śmieci po innych.
[2012-04-26 07:09]

ryukon1975

Każdemu na pewno coś się zdarzyło zostawić.
Dla mnie śmieci to przede wszystkim feeder,wiadomo zawsze jakiś śmieć na stanowisku się "urodzi".:)
Przeważnie biorę za każdym razem,czasem jednak mam kiepski dzień i mi się nie chce.Zawsze jednak odkładam w jedno miejsce zabezpieczam przed wiatrem i wcześniej czy później przychodzi dzień kiedy posprzątam.Z miejscówek korzystam sam więc nie ma z tym problemu.
Dla zainteresowanych zawsze wiem co mam do zabrania nad wody,na obecną chwilę jest to jedna butelka po wodzie mineralnej.:)

Jednak latem gdy chodziłem na dłuższe zasiadki śmieci było trochę,nie tylko śmieci ale i logistyka miejscówki.Dwa czy trzy razy po załamaniu pogody i dużym podniesieniu stanu wody wszystko "znikło". Wyciągnąłem z tego jednak odpowiednie wnioski.
[2012-04-27 10:39]

abigor

wszyscy pięknie piszą o sprzątaniu po sobie i po innych relkamówki ruszki i inny badziew ale dziwne że nikt nie napisał o pozrywanych kilometrach splątanych żyłek i plecionek(u mnie są utrapieniem)a przecierz wystarczy niepotrzebny poplątany kawałek powiązać i spalić albo zabrać ze sobą wraz innymi śmieciami.Ptactwo wodne i normalni wędkarze napewno to docenią! [2012-06-30 08:56]

oj tak nie raz już mało zębow nie stracilem wplątując sie w takie kłębowisko,masz racje to jest problem dla nas a co dopiero dla takiego łabędzia czy kaczuchy.Dla takiego ptaka zaplątanie w żyłke oznacza pewną śmierć  [2012-06-30 09:03]

JOPEK1971

oj tak nie raz już mało zębow nie stracilem wplątując sie w takie kłębowisko,masz racje to jest problem dla nas a co dopiero dla takiego łabędzia czy kaczuchy.Dla takiego ptaka zaplątanie w żyłke oznacza pewną śmierć

Zdarzyło mi się ratowac rybitwę,uwalniając ją z kłębowiska żyłki w którą się zaplątała, pozostawioną przez jakiegoś tępego umysłowo "wędkarza".   

[2012-06-30 10:28]

Mija

Śmieci...

Raz zostawiłam podstawkę pod wędkę :) Śmieć nie śmieć ale coś tam jednak na łowisku zostawiłam ;)
Zawsze zabieram ze sobą dodatkową reklamówkę i ŚMIECI po sobie nie zostawiam.

[2012-06-30 11:28]

darkonis

Ja nie palę to kiepów nie ma. Pewnie jak bym palił deptał bym  to w ziemię, nie oszukujmy się. Śmieci pakuje do torby bądź plecaka i zabieram ze sobą. Organiczne typu papier, skórka po owocach, owszem wyrzucam bo się rozłoży .
[2012-06-30 12:51]

Mija

A wiesz to tak jak ostatnio w autobusie koleś, który podczas postoju na przystanku wyrzucił przez otwarte drzwi puszkę po piwie i na widok mojej dezaprobaty wytłumaczył, że ona tam nawet 3 minut nie poleży bo jakiś łazik ją zabierze na sprzedanie...

Wcale nie jest istotne to, że wywalił puszkę przez drzwi ... Nie ważne, że naśmiecił... Ktoś zabierze albo samo się rozłoży... I to nic, że zanim się rozłoży to kilka dni minie i będzie wyglądało tak jak wygląda.

Każde wytłumaczenie jest dobre jak widać. [2012-06-30 13:02]

obcy91

Ja też pozostawiam jedynie peciorki.

Bardzo mnie irytuje jak znajduję nad wodą kłębek plecionki albo żyłki minimum 30...
Nie dość że sam wleziesz w to, to co mają powiedzieć zwierzęta? Które nie są na tyle kumate żeby się wyplatać...
[2012-06-30 13:19]

darkonis

Pisząc że śmieci organiczne zostawiam mam na myśli to że zostawiam je w takich miejscach gdzie się spokojnie rozłożą i nie rzucają w oczy  . Papier bądź skórka po owocach nie czyni żadnej szkody ani dla środowiska ani dla zwierząt wręcz przeciwnie użyźnia gleby .
[2012-06-30 14:09]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia